"

Emzirme Sütyeni

" araması için 464 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Emzirme Sütyeni

Bebeğinizi besleme sürecinde size büyük kolaylık ve konfor sağlayan emzirme sütyeni modelleri, Trendyol'un geniş kapsamlı ürün koleksiyonunda sizi bekliyor. Her zevke uygun, kullanışlı ve pratik özelliklere sahip şık ve konforlu emzirme sütyen çeşitleri, farklı fiyat seçenekleri ve zengin model alternatifleri ile ihtiyacınıza uygun çözümler üretiyor. Klasik tasarımlı emzirme sütyeni modellerinden kap destekli tasarımlara kadar geniş bir yeplazede sunulan emzirme sütyenleri ile hamilelik sonrası rahat bir dönem geçirebilirsiniz.

Klasik Modellerden Vazgeçemeyenlere

Kalın omuz askıları ve bedeninizi göğüs bölgesinden güçlü bir tutuşla kavrayan tasarımları ile klasik emzirme sütyenleri, anne adaylarının işini oldukça kolaylaştırıyor. Ürünlerin gebelikten itibaren doğuma uzanan süreç boyunca ve doğum sonrası emzirme sürecinde de rahatlıkla kullanılabilmesi, ürünlere maksimum performans özelliği de kazandırıyor. Hafif ve esnek kumaşlarla tasarlanan emzirme sütyeni modelleri, üzerinizde varlığını hissetmeyeceğiniz kadar konforlu bir kullanım sağlıyor. Göğüs ve omuz bölgesi arasında konumlandırılan hareketli kanca, bebeğinizin beslenme saatlerinde sütyeninizi tek el ile kolayca açıp kapamanıza olanak sağlıyor. Her iki tarafta da bulunan kopça, bebeğinizi beslerken her iki göğüsten de yararlanmanıza imkan tanıyor. Alttan destekli olarak tasarlanan klasik emzirme sütyenleri, göğüslerin dik duruşuna da katkıda bulunuyor.

Kap Tasarımlı Emzirme Sütyeni Modelleri

Göğüslerinizi hem daha diri hem de dolgun gösterecek olan kap tasarımlı emzirme sütyeni modelleri, şık görünüm sağlamaları bakımından tercih edebileceğiniz alternatifler arasında bulunuyor. Ürünlerin yumuşak ve esnek süngerle kaplı olması, göğüs üzerinde yumuşak ve nazik bir koruma sağlıyor. Bebeğinizi emzirmek için her iki tarafta da konumlandırılan hareketli kanca, göğüs üzerindeki kap bölümünün açılıp kapanmasına olanak tanıyor. Emzirme sütyeninin adeta iskelet görevi gören ana zemini, kap kancasını açtığınızda, askının ve dolayısıyla sütyenin vücudunuzda sabit kalmasına olanak sağlıyor. Kıyafetlerinizin şık görünümünü destekleyen ve aynı zamanda göğüs sarkmalarına karşı güçlü bir önlem oluşturan kaplı emzirme sütyen fiyatları bakımından da uygun seçenekleri ile dikkat çekiyor. Ürünlerin model tasarımları, fiyatlar üzerinde etkili oluyor.

Lohusalık Şıklığı

Emzirirken de şıklığından ödün vermeyen annelere özel olaraktasarlanmış dantelli emzirme sütyeni modelleri, iç giyimine her daim önem veren kadınların dikkatini çekmeyi başarıyor. Özel kesimi ile kolayca göğüs bölgesinden açılıp kapatılabilen emzirme sütyenleri, sağlığa zarar verecek maddeler içermeyen ve son derece yumuşak kumaş tasarımlarından oluşuyor. Dantel aksesuarlar ile zenginleştirilen ürün modelleri, dış giyimde olduğu kadar iç giyimde de kusursuz şıklık arayanların tercih edecekleri ürünler arasında yer alıyor. Emzirme sütyeni tavsiyeleri arasında ilk sıralarda önerilebilecek olan bu modeller, dantelli ve yumuşak kenarlı destekleri ile konforlu bir kullanım sunuyor.

Emzirme Sütyeni Fiyatları

Terletmeyen kumaşlarla ve titizlikle tasarlanan emzirme sütyeni fiyatları açısından, ürünlerin marka ve modellerine göre farklılık gösteriyor. Bebeğinizin anne sütü ile beslenme sürecinde en büyük yardımcınız olma görevini yürüten emzirme sütyenleri, sağlıklı hammaddeler ve cildinizde alerji yapmayacak materyaller ile tasarlanıyor. Emzirme sütyenlerini de diğer tüm sütyen çeşitleri gibi, düşük sıcaklıkta ve 30 derece programda ya da elde yıkamak ömrünü uzatmada fayda sağlıyor. Ürünlerin, farklı vücut tipleri için tasarlanmış çeşitli beden seçenekleri de bulunuyor. Sağlıklı bir ürün kullanımı için, vücut yapınıza ve göğüs ölçünüze en uygun model ve bedendeki ürünü tercih etmeniz, kullanımda önemli pozitif farklar yaratıyor. Emzirme sütyen fiyatları, özel hamilelik koleksiyonunda ve en cazip seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.