"

Emzirme Yastığı

" araması için 552 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Emzirme yastığı

Yeni doğan bebekleri emzirme süresi boyunca rahat biçimde beslemek için kullanılan emzirme yastığı modelleri hem anne hem de bebek için konforlu bir ortam sunuyor. Emzirme yastığı ve emzirme örtüsü gibi ürünler annelerin bebeklerini her yerde rahatça emzirmelerine yardımcı oluyor. Ergonomik olarak tasarlanan yastıklar anne ve bebeğin beden pozisyonlarının en rahat konumda olmasına imkân tanıyor. Trendyol beslenme ve emzirme kategorisi kaliteli materyaller ve işlevsel özelliklerle tasarlanan bebek emzirme yastığı modellerini sizlerin beğenisine sunuyor. Kategori ürünlerini inceleyerek ihtiyacınız olan modele kolayca sahip olabilirsiniz.

Emzirme Yastığının İşlevsel Özellikleri

Özel biçimlerde tasarlanan emzirme yastığı seçenekleri, anne ve bebeğin rahatlığını sağlayan ürünler arasında yer alıyor. Yastıklar bebeğin doğumuyla başlayıp bir ya da iki yıl boyunca devam eden emzirme dönemini en konforlu şekilde sürdürmeyi sağlıyor. Bebek emzirme yastığı kullanırsanız bebeğinizin sırt, baş ve popo kısmını kolayca destekleyebilirsiniz. Aynı zamanda siz de öne doğru eğilmek zorunda kalmadan emzirme işlemini yapabilir ve belinizde ağrı olmasını önleyebilirsiniz. 

Bebeğinizi emzirirken kendi bedeniniz ve bebeğinizin narin bedeni için en doğru pozisyonu bulmanız gerekiyor. Aksi konumda bebeğiniz rahat beslenemeyebilir ve siz de bel, sırt ve kol ağrılarına maruz kalabilirsiniz. Emzirme yastığı kullanarak kendiniz ve bebeğiniz için en doğru emzirme pozisyonunu bulmanız mümkün oluyor. Yastık modelleri ara sıra bebeklerini biberonla besleyen babalar için de kolaylık sağlıyor.

Bebek Emzirme Yastığının Yapısal Özellikleri

Emzirme yastığı, bebek emzirilirken ya da biberonla beslenirken bebeğin üzerine yatırıldığı ergonomik yapılı minder olarak tanımlanıyor. Kaliteli ve bebek cildiyle uyumlu kumaşlardan tasarlanan yastıkların içerisinde ise elyaf dolgusu bulunuyor. Ünlü markalar tarafından üretilen emzirme yastıkları, %100 koton kumaş kılıf ve anti-alerjik elyaf dolgu özelliği ile tasarlanıyor. Kalın iç dolguya sahip olan yastıklar sayesinde bebeğinizi dizlerinizin üzerinde daha yüksekte tutmanız mümkün oluyor. Bebek emzirme yastıkları minik yavrunuzun kolayca beslenmesini sağlıyor. Çeşitli renk ve desen seçenekleriyle tasarlanan ergonomik yapılı yumuşak dolgulu emzirme minderleri, bebeğiniz gibi sizin de bedensel sağlığınızı koruyor.

Emzirme Yastığı Modelleri

İkiz bebeklere sahip olan ebeveynler için ürün seçenekleri arasında ikiz bebek emzirme yastığı modelleri de bulunuyor. Hilal biçiminde üretilen emzirme yastıkları ise en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Bu modelde tasarlanan ürünler annelerin belini önemli oranda destekliyor. Dikdörtgen şeklinde ince bir yatak konumunda olan ve içinde bir oyuntu bulunan modeller ise tercih edebileceğiniz diğer yastık seçeneklerini oluşturuyor. Bebeğinizi bir yastığın üzerine yatırıp popo kısmında bulunan yapışkan bantlar yardımıyla sabit tutabileceğiniz kaymaz özellikli yastık modeli de bulunuyor. Emzirme yastığı fiyatları ürünlerin modeline, işlevsel ve yapısal özelliklerine, tasımlarına ve markalarına göre değişen değerler sunuyor.

Emzirme Yastığı Nasıl Kullanılır?

Farklı modeller ile tasarlanan emzirme yastıklarının kullanım biçimleri de farklı oluyor. Dizinizin üzerinde minik bir yatak gibi kullanacağınız modeller olduğu gibi C şeklinde tasarlanan ürünler de bulunuyor. İkiz emzirme yastığı ise belinizi destekleyen, vücudunuzun yan bölgelerinde kalan ince yastıklardan oluşan özel bir tasarımla üretiliyor. Hilal şeklindeki yastıkları açık kısımları arkada kalacak biçimde belinize geçirerek kullanabilirsiniz. Kucağınıza koyacağınız emzirme yastığını ise en doğru konumda yerleştirip bebeğinizi üzerine koyabilir ve kolunuzu kafasının altına yerleştirebilirsiniz. Yumuşak ve kalın dolgulu emzirme yastıkları sayesinde öne doğru eğilmek zorunda kalmadan bebeğinizi rahatça besleyebilirsiniz. Trendyol beslenme ve emzirme kategorisinde sunulan bebek emzirme yastığı modelleri arasından sizin için en uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz.