placeholder
"

English Home Çift Kişilik Nevresim Takımları

" araması için 53 sonuç listeleniyor

English Home Çift Kişilik Nevresim Takımı Modelleri Trendyol’da!

English Home çift kişilik nevresim takımları şık tasarımları ve etkileyici renkleriyle kullandığınız her mekana değişik bir hava katar. Fermuar ya da çıt çıt gibi yapılar sayesinde kolaylıkla kullanıma imkan sağlar. Rahatlıkla değiştirebilen yapısı sayesinde arzuladığınız zaman farklı çeşitler kullanabilirsiniz. Yıkamak istediğiniz zaman pratik bir şekilde ürünü çıkartabilirsiniz. Özel yapısından dolayı kolaylıkla temizlenebilmesi önemli bir özelliktir. Yastık kılıflarının alt kısmında bulunan boşluklardan yastıkları da kolayca takıp çıkartabilirsiniz. Büyük boy yataklarda kullanmak için battal boy tercihlerine göz atabilirsiniz. English Home çift kişilik nevresim takımı şık tasarımları ve desenleriyle ön plana çıkar. Parlak ve canlı renkli olduğundan, odanıza değişik bir hava verir. Kumaşlarda kullanılan kaliteli malzemeler renklerin solmasını engeller. Bu sayede ürünleri uzun süre deforme olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Değişik bir görüntü elde etmek ya da çeyizler için hediye bulmak istiyorsanız saten, kadife gibi parlak ve etkileyici görülen modellere göz atabilirsiniz. Takımların içerisinde bulunan yastık kılıfları örtüyle uyumlu olduğundan odanıza hoş bir görüntü verir. English Home nevresim takımları çift kişilik pamuklu kumaştan üretildiğinden yumuşak bir yapısı vardır. Bu yapısından dolayı cildinizi rahatsız etmez. Pamuk oldukça sağlıklı bir kumaş olduğundan kullanırken aklınızda soru işaretleri kalmaz. Kumaş özelliği sayesinde kış aylarında odadaki hava değişimlerinden etkilenmezsiniz. Ürün sizi sıcak tutarken terletmediğinden sıklıkla tercih edilir. Siz de şık tasarımlara ve desenlere sahip English Home nevresim çift kişilik takımlarına Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Şık Tasarımları ve Etkileyici Desenleriyle English Home Ürünleri

Şık Tasarımları ve Etkileyici Desenleriyle English Home Ürünleri

English Home nevresim takımı çift kişilik çeşitleri son derece fazladır. Evinizin dekorasyonuna uygun olan modellere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Değişik renkler ve desenler arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. Kullanılan kaliteli kumaşlar sayesinde desenler zaman içinde bozulmaz. Aynı zamanda renklerde solma olmaz. Ürünleri rahatlıkla takıp çıkartmanıza olanak sağlayan fermuar gibi yapılar sayesinde sık sık yıkayabilirsiniz. Kaliteli kumaş yapısı, her türlü lekenin kolaylıkla çıkmasına imkan sunar. Ürünün üzerine bir şey döküldüğü anda ıslak bir bezle silmeniz bile lekeyi önler. Çift kişilik nevresim takımı English Home çeşitleri arasında kış aylarının soğuğunda sizi ısıtan ürünlerin yanı sıra yaz aylarına uygun olarak üretmiş olan ince modeller de mevcuttur. Çift kişilik yataklara uygun bir büyüklükte olduğundan yatağınızın üst kısmını örterek hoş bir görüntü sağlar. English Home Plain pamuk çift kişilik nevresim takımı tamamen pamuktan üretildiğinden çoğunlukla tercih edilir. Pamuk sağlıklı ve yumuşak bir yapıda olduğundan insanların rahat etmesini sağlar. Oldukça sade bir tasarıma sahip olduğundan odanızın dekorasyonuna uyum sağlar. Çarşafı lastikli yapısı kayma yapmaz. Böylece yatağa sıkı sıkı tutunur. Lastik, gece rahat bir şekilde uyuma olanağı sağlar. Sabah da çarşafı kolaylıkla düzeltebilirsiniz. İç ve dış renkleri kontrast olan modeller sayesinde görüntüsü farklı iki ürüne aynı anda sahip olabilirsiniz. Ürünleri yıkama talimatlarına uygun olarak temizleyerek uzun süre kullanabilirsiniz. English Home Crystal ipeksi twill çift kişilik nevresim takımı sade ve şık bir tasarıma sahip olduğundan oldukça fazla rağbet görür. İnce ve parlak yapıda olan çizgilerle mat çizgilerin birlikte kullanımından oluşan bir tasarıma sahiptir. Mavi, beyaz ya da bej gibi renkler de bulunabilir. Farklı yataklara uygun olan ölçüler de bulunabilmesi önemli bir avantajdır. Sizin de büyük bir yatağınız varsa bu ölçülere uygun olan twill modellere göz atabilirsiniz. Çift kişilik nevresim English Home modelleri arasından kişisel tarzınıza uygun olan modelleri seçerek yatak odanızın şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Seçenek sayısının fazla olması karar verme sürecinde büyük rahatlık sunar. Farklı tasarımlar arasından kolaylıkla seçim yapmak istiyorsanız Trendyol’a bakabilirsiniz.

Yumuşak Dokulu Nevresim Takımları

Yumuşak Dokulu Nevresim Takımları

English Home nevresim seti çift kişilik ürünlerini kış aylarında yorganınıza geçirerek, yaz aylarında ise ince battaniyelere geçirerek kullanabilirsiniz. Kumaşların kalınlık dengesi her mevsimde kullanıma uygun olduğundan mevsime özel modeller aramanıza gerek kalmaz. Dış örtüyle farklı renklerde olan yastıklar ve çarşaflar hoş bir kontrast oluşturduğundan oldukça beğenilir. Siyah, kahverengi ya da gri gibi koyu renklerin yanında genellikle açık tonlar kullanılır. Değişik kumaşlar kullanıldığından modeller arasındaki fark sadece desenler ve renkler değil ayrıca kumaşların doğal dokusudur. English Home çift kişilik pamuk saten nevresim takımı, saten kumaşı sayesinde parlak ve pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Oldukça klasik bir tasarıma sahip olduğundan özellikle hediye olarak verilebilir. Siyah, kırmızı, beyaz ve bej gibi pek çok farklı renk seçeneği vardır. Düz desenlerde olabileceği gibi mat katmanlarla oluşturulan çizgili modelleri de vardır. Ürünün tamamı pamuk içerikli olduğundan sağlığınızı korur. Pamuk, aynı zamanda ısıtma özelliği fazla olan bir materyaldir. Bu sayede kış aylarında üşümenizi engeller. Lastikli çarşaf detayı, kullanım sırasında pratiklik sağlar. Gece uyurken yaptığınız hareketlerden dolayı kayma yapmaz. Bu durum sizi sürekli çarşaf düzeltme derdinden kurtarır. English Home çift kişilik lastikli nevresim takımı kullanmaya başlayarak siz de yatağınızı hızlı bir şekilde düzeltebilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf edebilirsiniz. English Home plain flanel çift kişilik nevresim takımı klasik ve düz çizgileri tercih eden kişiler için uygun bir seçim olabilir. Pastel renklerin ağırlıkta olduğu tasarımlar yatak odanıza huzurlu bir hava verir. English Home Pure Folk müslin çift kişilik nevresim takımı kolay ütülenebilen bir yapıdadır. Yıkama sonrasında fazla kırışmaz. Düşük ısıda ütü uygulanabilir. Siz de günlük kullanımda size pratiklik sağlayan şık tasarımlı modellere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

English Home Nevresim Takımı Yorumları

English Home Nevresim Takımı Yorumları

English home çift kişilik nevresim takımı fiyatları ürünün büyüklüğüne, desenine ve kullanılan materyallere göre değişiklik gösterir. Takım içerisinde bulunan yastık kılıfları ve çarşaflar fiyatlandırmada önemli ölçütlerdir. Modellerin tamamı pamuktan olması rağbet görmesini sağlar. Hem sade hem de şık tasarımların yer aldığı modellerin yanında canlı renkler ve desenlerle dolu olan çeşitler de vardır. Şık desenlere sahip olduğu için üzerine ekstra bir örtü örtmeden kullanabilirsiniz. English Home çift kişilik nevresim seti yatak odanıza farklı bir hava katar. Canlı renkleriyle ev dekorasyonunuza uyum sağlar. Çizgili, ekose desenli, yaprak ve çiçek motifli modeller arasından arzuladığınızı seçebilirsiniz. Klasik ve sade tasarımlardan hoşlanıyorsanız çizgililere göz atabilirsiniz. Rahat bir şekilde takıp çıkarılabilen ürünleri istediğiniz zaman yıkayabilirsiniz. Yumuşak bir yapıya sahip olduğundan düşük sıcaklıkta bir ütüyle oluşan kırışıklıkları giderebilirsiniz. Canlı renkleri korumak için yıkama talimatlarına uygun yıkamak önemlidir. English Home çift kişilik nevresim takımı ölçüleri genellikle 200 cm en ve 220 cm boy civarındadır. Bu ölçü çift kişilik yataklar için uygundur. Yatağın üstünü tamamen kaplar. Kenarlardan biraz sarkarak hoş bir görüntü verir. King size yataklar için uygun olan battal boy ölçülerde olan ürünler de vardır. Seçtiğiniz takımın rengini sahip olduğunuz baza ya da yatak rengine uygun olacak şekilde seçebilirsiniz. Bu sayede odanızda uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz. Günlük kullanıma oldukça uygun olan %100 pamuktan üretilmiş kumaş yapısı sayesinde temizlik konusunda endişe etmenize gerek kalmaz. Herhangi bir leke olması durumunda 30 derecede rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Pamuk kumaş soğuk havalarda ısınmanızı sağlayan sağlıklı bir materyaldir. Siz de kış aylarında ısınmanızı sağlayacak, şık tasarımlara sahip English Home çarşaflı çift kişilik nevresim takımı çeşitlerine Trendyol’dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.