placeholder
"English Home Fincan & Kupa" aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.

English Home Fincan & Kupa

Sağlığınız İçin En İyi Seçim English Home Fincan ve Kupa

English Home kupa çeşitleri, yaşantımızın her anında ihtiyacımız olan mutfakta kullandığımız ürün gruplarından biridir. 30 yılı aşkındır hizmet veren English Home markasında eve dair tüm tekstil, mutfak, dekorasyon gibi birçok ürünü bulabilmeniz mümkündür. Markanın kaliteli malzemelerinin bulunması, uygun fiyat seçeneği ve geniş ürün modellerinin bulunması sayesinde sektöründe önemli markalardan biri haline gelmesine neden olmuştur. Kupa ve fincanlar gündelik yaşantımızın hemen hemen her anında yanımızdan ayırmadığımız eşyalardan biridir. Evde, okulda, işte ya da diğer tüm alanlarda soğuk ya da sıcak tüm içecekleri tüketirken kupaları kullanırız. Kupa seçimlerini kaliteli malzeme içeriğine sahip markalardan tercih etmek uzun ömürlü kullanım sağlayabilmek açısından oldukça önemlidir. Seramik ve cam ürünleri sağlık açısından tercih edilmesi gereken ürünler arasındadır. English Home fincan ve kupalarda seramik ve cam ham maddeleri kullanıldığı için güvenli bir şekilde kullanabilmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra kalın cam ve seramik kullanımı, mikrodalgalara rahatlıkla girebildiği ve çatlama yapmadığı için tercih sebebidir. Seramik ve cam fincan ya da kupalar ısıyı muhafaza ettikleri ve kolayca soğutmadıkları içinde sıklıkla tercih edilmektedir. Genellikle sıcak içeceklerimizde sıklıkla tercih ettiğimiz kupa ve fincanlarla tutabileceğimiz kulpun bulunması ve bu kısmın ısıyı geçirmemesi kullanım açısından da kolaylık sağlamaktadır. Özellikle son yıllarda sunumun yaygınlaşması ile birlikte kupa ve fincanlarda işlevselliğin yanı sıra, dekoratif ürünler tercih edilmeye başlamıştır. Tekli satın alabileceğiniz kupa ve fincanların yanı sıra eşiniz ya da sevgilinizle takım olarak kullanabileceğiniz 2’li fincan ya da kupa seçenekleri de bulunmaktadır. 6’lı English Home fincan takımı ya da kupa takımlarını tercih ederek sizin için değerli misafirlerinizi ağırlamanız da mümkündür. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan fincan ve kupalar misafirlerinizin kendini özel ve değerli hissetmesi için güzel bir seçim olacaktır. Yalnızca misafirleriniz için değil bu güzel tasarımları aileniz için de tercih ederek şık çay ya da kahve saatleri yapabilirsiniz. English Home bardak kupa modelleri iş hayatınızda kullanabileceğiniz ürünlerden biridir. Farklı modeller arasından size en çok hitap eden modeli bularak hem işlevsel hem de dekoratif yönü ile kullanabilirsiniz.

English Home Fincan ve Kupalarla Keyifli Çay ve Kahve Saatleri

Markada iki farklı fincan seçeneği bulabilmeniz mümkündür. Kahve için fincanlar daha küçük boyutlardayken, çay için kullanacağınız fincanlar normalden daha büyüktür. Kültürümüzün en büyük ve önemli parçası olan Türk kahvesi birçok eve girmektedir. Günün birçok anında yalnız ya da yakınlarımızla yaptığınız kahve saatlerini keyifli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca misafirler kültürümüzde genellikle normalden çok daha ince detaylar kullanılarak ağırlanır. Bu nedenle misafirlerinize ikram edeceğiniz kahveler için daha şık ve daha detaylı kahve fincanları tercih etmeniz gerekebilir. English Home fincan modelleri arasında sizin, aileniz ya da misafirleriniz için kullanabileceğiniz birçok farklı seçenek bulunmaktadır. English Home 2’li kahve fincanı modellerinden biri Urban serisidir. Porselen seramik olan ürün darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. 4 parça olan bu sette 2 adet fincan ve 2 adet fincan tabağı bulunur. Tasarımında ağırlıklı olarak mavi ve mor renk kullanılmıştır. Etnik detayları ve çiçekli tasarımlarıyla çok şık ve zarif bir görüntüsü vardır. Bulaşık makinesine atabileceğiniz bu ürünün tasarımları kalıcı olduğu için uzun yıllar kullanılabilir. Eşiniz, sevgiliniz ya da değerli bir arkadaşınızla kullanabileceğiniz bu ürün ısıya yüksek dayanıklılık gösterir. İris 2’li kahve fincanı seti de oldukça şıktır. English Home fincan takımı mavi renkte olup birbirinden farklı tasarımları bulunmaktadır. Birçok rengin karmaşasından ilham alınarak oluşturulan modelin sıra dışı bir görüntüsü vardır. Üzerinde doğa manzarasından yansımalar bulunan ürün mutfaklarınıza ve sofralarınıza şıklık katacak bir tasarıma sahiptir. Desenleri kalıcı olduğu için her şekilde yıkanabilir. Kırmızıyı sunumlarında kullanmayı seven kişiler için New Bone serisi güzel bir seçim olacaktır. Beyaz fincan üzerine glam desenleri kullanılmıştır. İri kırmızı çiçek desenleri bulunan ürünün retro bir havası vardır. Oldukça ilgi çeken bu ürün sevdiklerinize hoş bir hediye olarak da verilebilir. English Home ikili fincan takımı modellerinde Tual New Bone serisi öne çıkan tasarımlar arasındadır. Mavinin eşsiz güzelliğinden öne çıkan bu üründe, tual desenleri kullanılmıştır. Üründe kullanılan farklı desen içerikleri fincanların daha farklı ve zarif görünmesini sağlamıştır. 4 parça takımdan oluşan bu sette fincan iç hacmi oldukça geniştir. Bu nedenle kahveyi çok seven kişilerin tercih edebileceği fincanlar arasındadır. Sevdiklerinizle eşsiz kahve sunumları yapabileceğiniz bu fincanları, değerli yakınlarınız için hediye olarak da tercih edebilirsiniz.

Misafirleriniz İçin En Şık Detaylar English Home Fincan ve Kupalarda

English Home fincan modellerinde 6’lı fincan setleri özellikle geniş aileler ve misafirlerinize sunmak için ideal bir seçim olacaktır. Özel misafirleriniz için özel tasarımlara sahip kahve ya da çay fincanları alarak göz alıcı bir sunum hazırlayabilirsiniz. English Home siyah fincan modelleri şıklığı ile misafirlerinizin ve sizin için asil sunumlar hazırlamanızı sağlayacaktır. Porselen olan bu ürün uzun ömürlü bir kullanım sağlar. 6 adet kahve fincanının her birinde farklı tasarımlar kullanılmıştır. Geometrik desenler olan bu tasarımlar oldukça şık ve ağır bir görüntü sunar. Fincan modellerinde kullanılan Rony desenleri kalıcıdır. Bu nedenle ürünleri makinede ya da yoğun ısı altında yıkamanız mümkündür. Tabakları ile tamamlanan bu fincanlar 80 ml iç hacim kapasitesine sahiptir. English Home 6’lı fincan takımı modellerinde Bradney serisi gold detaylar kullanılarak tasarlanmıştır. 12 parça olan bu ürün %100 porselendir. Modelin üzerinde gold rengi ile çiçek ve yaprak figürleri kullanılmıştır. Oldukça ağır olan bu model mutfaklarınıza zarafet katacak tasarıma sahiptir. Ürün makinede yıkandığında desenleri zarar görmez. Evinde soğuk dekorasyon tasarımlarını sevenler için Bunchy serisi eşsiz bir seçim olacaktır. Koyu gri renkten oluşturulan bu ürün dikkat çekici çiçek tasarımlarına sahiptir. Birbirinden farklı olarak takım yapılmış fincan takımları arasında Solita serisi bulunmaktadır. Farklı geometrik desenlerin bir araya gelmesiyle oluşan bu tasarım sıradan modellerden hoşlanmayan kişilerin çok beğeneceği tasarıma sahiptir. Mavi renginin güzelliği ile oluşturulan bu üründe her fincanda farklı geometrik desen kullanılmıştır. %100 porselen kullanılan ürünlerin desenleri kalıcıdır. Bu nedenle yıllarca zarar görmeden kullanabilmenize imkân sağlar. English Home bambu kahve fincanı modelleri de oldukça zarif bir modeldir. Largi Bambu 6’lı fincan setinde fincanlar porselenden tabaklar ise bambudan yapılmıştır. Bambu doğal ağaç malzemesinden yapılması nedeniyle yıllar boyu zarar görmeden kullanım sağlar. Bu serinin fincanlarında desen detayı kullanılmadığı için oldukça sade ve duru bir görüntüsü vardır. Bu seride fincanlar kare ve geniş formda tasarlanmıştır. Ürünün yuvarlak kulpları ise görünümünü hareketlendirmiştir. Çok zarif bir kahve fincanı olan Largi Bambu serisi özel misafirlerinizi ağırlamak ya da değerli sevdiklerinize hediye götürmek için ideal bir seçim olabilir.

Nefis Kahvaltı Sofranızın Baş Tacı English Home Fincanları

Markada çay için kullanabileceğiniz kahve fincanları da bulunmaktadır. Kahvaltı sofralarımız ve çay saatlerimiz markanın farklı tasarımları ile renklenmektedir. Kültürümüzün en önemli öğelerinden biri olan çay kahvaltılarda, dinlenmek istediğimizde, misafir ağırlarken, iş hayatımızda vazgeçilmez sıcak içeceklerimizden biridir. Bu nedenle farklı ve şık çay fincanları tercih ederek sofralarınızı renkli hale getirebilir, şık sunumlar hazırlayabilirsiniz. English Home cam fincan modelleri ince cam yapısı sayesinde çayı sıcak tutar. 4 farklı model ve hacim seçeneği bulunan bu fincanlar tekli olarak satışa sunulmaktadır. Safir desenlerinden oluşan modeller sadelik arayışında olan kişilerin seçebileceği ürünler arasındadır. English Home el yapımı fincan modeli farklı tasarımıyla ön plana çıkanlar arasındadır. Ürün seramikten el yapımı ile yapılmıştır. Desensiz tasarlanmış bu üründe mavi, kırmızı, yeşil, beyaz gibi birkaç renk seçeneği bulunmaktadır. Markanın Tual New çay fincanı mavinin göz alıcı güzelliği ile tasarlanmış modellerden biridir. 2’li set halinde bulunan bu çay fincanının ikisinde de farklı detaylar kullanılmıştır. Tavus kuşu tüyleri ve çiçeklerden yararlanılarak oluşturulan zarif model çay saatlerinizi keyiflendirerek farklı sunumlar oluşturmak için güzel bir seçim olabilir. Desenlerinin kalıcı olması sayesinde makineye rahatlıkla atarak kullanabilirsiniz. Seramiğinin kalitesi sayesinde yıllar boyu kullanabilmenizi sağlayacaktır. Manzara detaylarından ilham alınarak tasarlanan İris çay fincanı serisi 2’li takım halinde 4 parçadır. Manzara görüntüsünden yararlanılarak yapılan baskılar huzur verici bir görüntü sunar. Oldukça farklı renkleri bir araya getiren bu model, kahvaltı detayları arasında eşsiz bir görüntü sunacaktır. Bu eşsiz takımı sizin için özel biri için kullanabilir ya da yakınlarınıza özel günleri için hediye edebilirsiniz. English Home sakura fincan modeli birçok kişinin talep gösterdiği ürünlerden biridir. Görünümü ile baharın yeni açan çiçeklerini anımsatan ürün %100 porselenden yapılmıştır. 2’li set halinde bulunan bu ürün özellikle değer verdiğiniz bir kişiyle keyifli çay saatleri yapabilmeniz için mükemmel bir seçim olacaktır. İlkbahar çiçeklerinden oluşturulan desenler kalıcı olduğu için ısıya dayanıklı olması nedeniyle bulaşık makinesinde yıkanabilir. Bu English Home 2’li fincan seti modelinde pembe ve mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Birbirinden Farklı Model ve Renk Çeşitleri ile English Home Fincan ve Kupa Çeşitleri

Markanın yılbaşı için özel olarak tasarladığı fincan modelleri bulunmaktadır. English Home yılbaşı fincan modelinde konsept olarak kardan adam kullanılmıştır. Kupanın modeli tersten bir kardan adam görünümündedir. Oldukça eğlenceli olan bu model kırmızı ve beyaz renkli bir kulp detayına sahiptir. Görünüşü ile çok şık olan bu model özel günlerinizde kullanmak ya da yılbaşı hediyesi olarak götürmek için güzel bir seçim olabilir. English Home tekli fincan olan bu modeli, istediğiniz sayıda alarak kendiniz takım oluşturabilirsiniz. English Home demlikli fincan özellikle filtre kahve ve bitki çayı içimi için oldukça kullanışlı bir modeldir. İç kısmında bulunan aparatı sayesinde bu fincanın içerisinde bitki çayı ya da kahvenizi demleyebilirsiniz. Demlik kısmının fincandan ayrı olması nedeniyle taneler ayrılır ve rahat bir içim sağlanır. Birçok renk ve model seçeneği bulunan bu fincanda zevkinize uyum gösteren modelleri tercih edebilirsiniz. English Home fincan takımı fiyatları seçilen ürüne ve ürünün sayısına göre değişiklik göstermektedir. Markada birçok farklı modelde, renkte ve set şeklinde kupa modelleri bulabilirsiniz. Kupalar sıcak ya da soğuk içecekler için tercih ettiğimiz mutfak ürünlerinden biridir. Evde, işte, okulda birçok yerde kupalar sıklıkla kullanılır. English Home yılbaşı kupa modelleri yılbaşı temalı olarak hazırlanmış kullanabileceğiniz ya da hediye edebileceğiniz ürünler arasındadır. Kardan adamlı figürü ile oluşturulan kupa oldukça sevimli bir görünüme sahiptir. Farklı renk seçenekleri bulunan ürün, %100 porselen olması nedeniyle oldukça dayanıklıdır. Markanın tekli kupa modellerinde farklı figürlü olanları da bulabilirsiniz. Rosse Snowy Dolomite modelinde penguen tasarımı kullanılmıştır. English Home penguenli kupa Tersten bir penguen tasarımı görünümünde olduğu için oldukça şıktır. Kedi severler için Mickey Dolomite kupalarda oldukça sevimlidir. Ters kedi görünümünde olan bu kupa görünümü ile dahi içinizi ısıtacaktır. Farklı renk seçenekleri bulunan bu ürün %100 seramik içeriklidir. Boyaları kalıcı olduğu için bulaşık makinesine atılabilir. Markanın en çok beğenilen kupa modellerinden birisi ise Unicorn kupa tasarımıdır. Beyaz kupanın üst kısmına ters unicorn tasarımı oluşturulan bu model özellikle Unicorn sevenleri oldukça memnun edecek bir kupadır. English Home unicorn kupa renkli bir tasarıma sahip olup, çay ya da kahve saatlerinizi renklendirmek için eşsiz bir seçenek olacaktır. Bunun yanı sıra sevdikleriniz için hediye olarak da tercih edebilirsiniz.

English Home Fincan, Kupa Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tekli kupa modelleri arasında ayıcıklı kupalarda oldukça sevimlidir. Ayıcık figürlü olan bu kupalar görünüşü ile içinizi ısıtacaktır. English Home ikili kupa modelleri arasında New Bone serisi farklı bir tasarıma sahiptir. Mavi ve morun eşsiz uyumunun kullanıldığı kupaların her birinde farklı detaylar kullanılmıştır. Kupanın birisinde leylak tasarımı diğerinde ise geometrik desenler kullanılmıştır. Oldukça şık tasarlanmış bu kupalar sofraları güzelleştirmek, kahve ve çay saatlerini renklendirmek için harika bir seçim olacaktır. %100 porselen kullanılması nedeniyle uzun ömürlü kullanım sağlar. Ayrıca desenlerin kalıcı olması nedeniyle yüksek ısı altında renkler solma yapmaz. English Home cam kupa modelleri camının ince olması nedeniyle çayı ya da kahveyi uzun süre sıcak tutar. Sade desenlere sahip olması nedeniyle özellikle gündelik kullanım için çok uydundur. Bu kupalar tekli alabileceğiniz gibi 4’lü set seçeneği de bulunmaktadır. English Home kupa setleri arasında 3’lü setlerde bulunmaktadır. %100 seramik olan bu kupalarda farklı tema seçenekleri de vardır. Urbann New Bone serisi aynı model, farklı renkten tasarlanmış English Home üçlü kupa modelidir. Pembe, mavi ve gri renklerden tasarlanan bu modellerde harita detayları kullanılmıştır. Bu nedenle oldukça farklı ve şık bir görünüme sahiptir. Üçlü kupa çeşitlerinde çiçekli, çizgili, kuşlu tasarımlarda bulabilmek mümkündür. English Home kapaklı kupa modelleri içeceğin daha yavaş soğuması için tercih edilmektedir. Ağız kısmında bulunan kapak dış hava ile temasını engelleyerek çayın ve kahvenin soğumasını engeller. Farklı modeller ve renk seçenekleri bulunan kupalar hem şık hem de oldukça kullanışlıdır. English Home geyikli kupa özellikle yılbaşı konseptini sevenler için ideal bir seçim olabilir. Ürünün temasında ağaç, geyik ve kar detayları bulunur. Bu nedenle kışı hatırlatan bir tasarımı bulunmaktadır. Desenlerin kalıcı olması nedeniyle yüksek ısılarda zarar görmez. %100 seramik olan bu ürün sevdikleriniz için hoş bir hediye seçimi olabilir. English Home kutulu kupa ortanca New Bone serisi dikkat çekmektedir. Ortanca çiçeklerden tasarlanan bu kupa mor renginin eşsiz güzelliğinden ilham alınarak oluşturulmuş zarif bir modeldir. Aynı desende bulunan pasta tabağı ile 2’li takım olan bu ürün, çay ya da kahve saatlerinizde hoş sunumlar hazırlamanızı sağlayacaktır. English Home kupa fiyatları seçeceğiniz ürünün modeli ve içeriğine göre değişkenlik gösterecektir. Trendyol uygulaması üzerinden markanın fincan ve kupa modellerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.