placeholder
"

English Home Kilim

" araması için 91 sonuç listeleniyor

English Home Kilim Modelleri ile İnce İşçilik

Geçmişten günümüze kadar gelen en kullanışlı ürünlerden sadece birisi olan kilimler hem yaz kış kullanımı sayesinde hem de çok işlevli olmasıyla hayat kolaylaştıran ürünlerden sadece birisidir. Geçmişten bugüne kadar gelen kilimler üzerinde bulunan desenler ve şekiller ile hemen her biri farklı bir anlama gelmektedir ve geldikleri evlere de o anlamları taşımaktadırlar. Bazı kilimler yalnızca üzerinde bulunan desenlerle eve farklı bir hava verirken bazı kilimler ise sadece renkleri ile dahi oldukça atmosfer değiştirebilir. Aynı zaman da kilimler kullanımı oldukça kolay olması nedeniyle de sık kullanılır. Sadece belirli alanlar için değil her alan için kullanılan kilimler hem şık hem de oldukça kullanışlıdır. Özellikle günlük yaşamda hem pratik hem uyumlu hem de oldukça kolay temizlenebilir olmaları nedeniyle sık kullanılan kilimler, sadece evin tarzı için değil aynı zaman da işlevsel olmasıyla da sevilir. Günümüzde hızla değişen yaşam koşulları sayesinde hemen her konuda hızlı karar verip hızlı bir biçimde yaşamak durumunda kalırız işte bu sebeplerden kilimler oldukça önemli olmaktadır. Her zevke uygun birer kilim de bulmak mümkündür. Sadece belirli odalar için değil hemen her alan için kilim kullanmak oldukça mümkündür dayanıklı ve kolay temizlenebilen yapıları sayesinde de oldukça işlevsellerdir. Çoğunluk sadece yaz aylarında kilim kullanmayı daha doğru bulsa da çoğu kişi her mevsim kilim kullanmakta ve kilimlerin pratik kullanımından devamlı olarak faydalanmaktadır. Özellikle kışın da kilim kullanmak isteyenler için yün kilimler de oldukça sık tercih edilmektedir. Kilimler sadece yer zemini kapatmak ile kalmaz aynı zamanda üzerinde bulunan farklı desen ve renkler sayesinde birbirinden farklı anlamlar taşıyan motifleri ile evlere bambaşka hava katmaktadır. Sadece balkonlarınız için kullanacağınız rengarenk kilimler bile hem evinizin hem de sizin enerjinizi baştan aşağı değiştirecektir. Özellikle küçük alanlar için kilim kullanımı oldukça kolay olurken dar alanlar için de aynı durum geçerlidir. Ayrıca halı kullanmaktan çok daha kolay olan kilim kullanımı, dilerseniz makinede dahi kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Ayrıca pek çok ürün de olduğu gibi kilimlerde de pek çok farklı ürün kullanılmaktadır.Ayrıca English home halı kilim, english home kilim yolluk, english home hali kilim paspas, english home bukle pamuklu kilim, english home pamuk kilim, english home kilim fiyatları, english home kilim kullananlar, english home jakarlı kilim ve english home bambu kilim seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

English Home Halılar

English Home Halılar

English home halı ve kilimlerini aynı kategori içerisinde satışa sunmaktadır. Ancak halı ve kilimler arasında oldukça fazlası ile farklılıklar bulunmaktadır. Bunlardan başlıcaları ise şöyledir; kilimler daha mevsimlik ve ince ürünlerdir ancak kışın kullanmak üzere tasarlanmış yün kilimlerde bulunmaktadır. Ayrıca ikisinin de hem yapılış amacı hem de yapılış şekli oldukça farklıdır. Halılar her ne kadar mevsimlik olursa olsun kilimlere göre çok daha kalındır. Ayrıca yanılgı olsa da kilimler daha çok eskilerden kalma olması sebebiyle yeni evlerde tercih edilmez ancak halılar hemen her evde sıklıkla ve çoğunlukla kullanılır. Aynı zaman da halı ve kilim arasında bulunan en büyük fark halıların kilimlere nazaran çok daha büyük ve geniş olmasıdır. kilimler halılara oranla daha uzun ve en açısından daha dar olan ürünlerdir. Bilinenin aksine kilimlerde herhangi bir dokuma işlemi olmaz kilimler ipliklerin birbirine dolanarak ve çeşitli düğümler atılarak yapılmış bir üründür ancak halılar bu konuda pek çok farklı alana ayrılmaktadır. Halılar dokuma halı olabilmekle birlikte fabrika ürünü olan halılar da oldukça çoğunluktadır. Hatta dokuma halılar içerisinde en kıymetlilerinden biri olan ipek halıların sadece 1 metresi için binlerce düğüm atılır. Kilimler daha dar alanlar için oldukları için üzerinde bulunan desenler daha simetriktir. Halılar daha geniş bir alana yayıldığı için desenler daha az simetriktir. Halılar, kilimlere oranla daha pahalı olmakla beraber temizliği de oldukça meşakkatlidir. Bu gibi daha birçok fark sayılabilir. Ancak burada önemli olan halı ve kilimin farklı ürünler olduğunu bilmektir. Bir diğer önemli konu ise english home halılar dır. English home halıları hem oldukça kaliteli hem de oldukça fazla çeşidi olması nedeniyle oldukça fazla kitleye de hitap edilmektedir. Pek çok ölçüsü bulunan halılar genellikle daha yumuşak tonlar içermektedir ancak daha farklı zevklere sahip olanlar için de pek çok farklı halı çeşidi de bulunmaktadır.

English Home Çift taraflı kilim

English Home Çift taraflı kilim

Özellikle gelişen teknoloji ile beraber pek çok farklı ürün de pek çok farklı çeşitlerde üretilmektedir. Bunlardan birisi de English Home Çift taraflı kilimdir. Özellikle küçük evlerde fazladan halı ve kilim depolamak oldukça zor ve meşakkatlidir. Bu durumu engellemek için en kolay yollardan birisi Çift taraflı kilim kullanmak olabilir. Bu tarz ürünler daha ince olmaları sayesinde hem kolay temizliği ile kolay bir şekilde değişecek evinizin havası ile oldukça olumlu bir üründür. Çift taraflı kilimleri sadece tek bir oda da iki farklı stil yaratmak için değil aynı zaman da birden fazla oda için birden fazla kilimin olması olarak değerlendirilebilir. Özellikle son dönem de değişken olan model ve ev yaşamında da oldukça ihtiyaç olunabilecek çift taraflı kilimler hem kalitesi hem de kullanışlı halleri ile pek çok kullanıcının da beğenisini kazanmaktadır. Örneğin bir kilimin yazın daha canlı renkli tarafını kullanırken kışın ise daha koyu taraf kullanılarak eve hem iki farklı görüntü katılırken hem de iki farklı dekorasyon ürünü elde edilmiş olur english home çift taraflı kilimlerin bir diğer kullanım kolaylığı ise leke tutmama özelliğidir. English home birçok ürünün de bu özelliği kullanmaktadır. Ayrıca herhangi bir lekelenme olması durumunda da oldukça kolay temizlenmesi ile kolaylık sağlamaktadır. Özellikle büyük yaz, kış, bayram gibi temizliklerde tüm halılar ile birlikte yıkama gidebileceği gibi sadece evde çamaşır makinesinde de kolaylıkla temizliği yapılabilir. Ayrıca çift taraflı olması çıkmayan lekeler için de çare olabilmektedir. Bir diğer açıdan bakacak olursak ise tek tarafını dahi kullanmanız durumunda oldukça kaliteli ve yumuşak bir yüzeye basacaksınız ve bu da oldukça önemli bir husustur. Genellikle tek yüzü olan ürünlerde karşılaşılan problemlerin çoğunu yaşamayacağınız çift taraflı kilimler de hem kullanım kolaylığı hem de sıkıldığınız da bambaşka bir kiliminizin olması ile de çok pratik olacaktır. Örneğin bir yüzünü kışın ev içinde kullanırken diğer yüzünü yazın balkonunuzda kullanabilme imkânınız olmaktadır. Pek çok kişi için oldukça kullanışlı olan bu ürünler pek çok kişi için de olmasa da olur kategorisindedir. English Home her zevke hitap etmek için çalışmaktadır.

Renkli, şık, sade, motifli, modern, dokuma, pamuklu gibi pek çok çeşidi bulunan kilim modeller, English Home kilim modelleri olarakta çoktur. Özellikle Çeşitli ürünleri sevenler için en iyi durak olan English Home ürünleri hem oldukça kaliteli ve çeşitlidir. Kişisel zevklere göre değişen kilim çeşitleri evlerin de değişmez dekor parçalarından sadece biridir. Genellikle daha çok geometrik şekillere sahip olan ve daha sade renkleri olan modern kilimler genellikle hemen her stile uyum sağlamaktadır. Daha geniş alanlarda daha çok tercih edilen English home çiçekli kilimleri daha modern görünüm yakalamak isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Özellikle evlerde daha çoğunlukla kilim kullanımı tercih edilse de aynı zaman da sadece evlerde değil aynı zaman da muayenehanelerde, ofislerde de sıklıkla kilim kullanılmaktadır. Özellikle modern çizgilere sahip olan kilimlerde hem ofislerde hem de evlerde oldukça şık birer tamamlayıcı olacaktır. Yazlık kilim olarak da bilinen hasır kilimler de english home kilimleri modelleri arasında yer almaktadır. Sıcak yaz günlerinde balkonlarda ve evin giriş bölümlerinde sıklıkla kullanılan bu hasır kilimler hem yaz günlerinde sıcaklığı çekmeyecek serinlik katacak hem de bohem görüntüsü sayesinde oldukça farklı bir tarz yaratmanıza da oldukça yardımcı olacaktır. Mutfak kilimleri de oldukça farklı çeşitleri olacaktır. Yuvarlak, yazlık hatta otantik tarzlara sahip olan mutfak kilimleri bulunmaktadır. Özellikle mutfak kilimlerinde kıymetli olan bir diğer husus ise temizliğidir. mutfak kilimleri de yıkanabilir nemli bezlerle silinebilir özelliktedir. Özellikle otantik kilimler alanda daha geleneksel alanlar yaratmak isteyenler için en ideal yöntemlerden sadece biri olacaktır. Dilerseniz sadece kilimi değiştirerek ortamı daha modern ya da daha otantik hale de getirebilirsiniz. Özellikle daha eskitme görüntüleri tercih edenler için english home kilim çeşitleri arasından saçaklı olan modelleri gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz bu modeller hem daha otantik hem de daha farklı bir tarza sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

English Home Jüt Kilim

English Home Jüt Kilim

Son dönemde değişen ve çokça farklılaşan evler de en çok kullanılmaya başlayan ürünlerin başında kilimler gelmektedir. Birçok farklı modellere sahip olan kilimler hem şık hemde her ortama birbirinden farklı hava katacak ortamın tamami ile havasını değiştirecek ürünlerdendir. Özellikle farklı boyut şekil ve desenleri yardımıyla oldukça farklı alanlarda sıklıkla kullanılan kilimler ince olması nedeniyle de pek çok kullanıcı tarafından oldukça beğenilmektedir. İnce olmasını bir diğer yararı ise kilimlerin kolay temizlenebilir olmasıdır. Kilimlerin ince olması kilimlerin makine de dahi yıkanabilir olmasına yardımcı olmaktadır. Bir diğer kilimlerde olan önemli husus ise kilimlerin oldukça kolay kullanım sağlamasıdır. Mevsimlik olarak görülen kilimler hem pek çok kişi tarafından kullanılmakta hem de pek çok kişi tarafından mevsimlikten ziyade genellikle dört mevsimde sıklıkla kullanılmaktadır. English home en sevilen ürünlerinden birisi de girdiği ortamın tüm havasını değiştirecek olan Jüt kilimlerdir. Jüt kilimler adını yapımında kullanılan malzeme olan jütten almaktadır. Jüt bir iplik çeşidi olup bitkisel kaynaklıdır. Jüt kilimler hem çevreseldir hem de oldukça sağlam olması nedeniyle kolay kolay darbelere maruz kaldığında dağılma veya kopma yapmaz. Ayrıca yün ve diğer malzemelerden yapılan halı ve kilimlerin en büyük sıkıntılarından biri olan koku hapsetme özelliği jüt kilimlerde bulunmuyor jüt halılar koku çekmediği gibi ıslanmaları durumunda da herhangi bir koku yapmıyor. Özellikle jüt ipinin kahverengi olan rengini beğenmeyenler için boyanarak hazırlanan jüt kilimler de bulunmakta ve bu jüt kilimler de oldukça renkli yapıları ile hemen herkesin sevgisini kazanmaktadır. Jüt halı ile ilgili dikkat edilmesi gereken en önemli hususların başında kayabilir yapısı gelmektedir. Bazı modellerinde altında kaydırmaz bulunurken bazı modellerde kaydırmaz bulunmamaktadır. Bu gibi durumlar için tercih edeceğiniz ürünün yanında kaydırmaz almanız da yararlı olacaktır. Ayrıca evcil hayvan besleyenler için de jüt kilimler oldukça önemlidir. Evcil hayvanlar genellikle sert yüzeyleri sevdikleri için emin olun evinize gelen ilk jüt kilimi tatlı evcil dostunuz deneyecek üzerinde uyumanın tadını çıkaracaktır. Jüt kilimlerin bir diğer olumlu yanı ise temizliğidir. Kilimler genel olarak temizlenebilir ancak jüt kilimler sadece nemli bir bez ile üzerinden geçmenizin yeterli olacağı türden kolay bir temizlik sağlamaktadır. Dilediğiniz English Home jüt kilimini Trendyoldan inceleyebilir kullanıcı yorumlarını okuyabilir ürün açıklamalarından ise daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kilim kullanımı oldukça kolay olan ürünlerin başında gelmektedir. Kilimler hem oldukça ince yapıları ile mevsimlik hem de yünlü kilimler ile de kışlık versiyonları olan ürünlerin başında gelmektedir. Sadece belirli alanlarda kullanılmayan kilimler pek çok alanda kullanılabilmektedir. Ancak en çok kullanılan alanların başında evler ve evlerin balkonları gelmektedir. Özellikle English Home çift taraflı kilimler pek çok alanda sık sık ve farklı farklı kullanılmaktadır. Ortam da daha bohem bir tarz yakalamak isteyenlerin de ilk tercihi olan kilimler hem ortamı daha sıcak yaparken hem de ayaklarımızın yumuşak yüzeye basmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca kolay temizlenebilir olan bu ürünler halılara oranla daha sık tercih edilmektedir. Halılar özel makineler ile özel yöntemler yardımı ile temizlenirken kilimler ılık bir su yardımıyla ya da çamaşır makinesine atmak sureti ile temizlenebilir ürünler arasındadır. Hemen her zevke ve hemen her çizgiye uygun birer english home kilim bulmak oldukça kolaydır. Hatta alışılmadık modeller bulmakta oldukça kolaydır. Dilerseniz tüm modelleri Trendyol üzerinden inceleyebilir ve tüm bu modelleri kullanana kullanıcıların yorumlarını okuyabilir. Beğendiğiniz ürün hakkında daha detaylı açıklamaları buradan dilediğiniz saatte okuyabilirsiniz. Ayrıca kolay ara yüzü sayesinde kolay ve hızlıca satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.