Enjoy

Enjoy marka kedi ve köpek mamaları, Pet Shop ürünleri arasında hayvanseverlerin besin ihtiyaçlarına cevap verir. Kedinizin yaşına göre Enjoy mama çeşitleri arasından seçim yapabileceğiniz gibi, köpeğinizin cinsine ya da kilosuna göre de uygun mama türleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. Hijyenik üretim koşullarında hayvan sağlığı standartları göz önünde bulundurularak kaliteli bir şekilde hazırlanan Enjoy marka mamalar, hayvanınızın daha canlı bir hal almasını, daha çok hareketlilik kazanmasını sağlar. Dengeli ve iyi bir beslenme için gerekli desteği oluşturan Enjoy mama yardımıyla kediniz ya da köpeğiniz sizinle daha çok oyun oynar. Cilt ve deride yaşanabilen hastalıklara karşı korunma konusunda da hayvanınıza yardım eden Enjoy mama çeşitleri sayesinde kedinizin ya da köpeğinizin daha sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlarsınız. Güçlü gıda takviyesi oluşturan Enjoy marka mamalar, aynı zamanda hayvanların kıllarının daha parlak ve sağlıklı olmasını mümkün kılar. Antioksidan içeriğine yer veren Enjoy mama seçenekleri aracılığıyla kedi ve köpekler için hastalıklara, enfeksiyon problemlerine karşı güçlü bir korunma elde edilir.

Yetişkin Kediler Nasıl Beslenir?

Markanın geliştirdiği Enjoy yetişkin kedi maması yardımıyla erişkinliğe erişmiş olan kedinizin gerekli günlük enerjiyi almasını sağlayabilirsiniz. Günlük ihtiyaçlarını Enjoy mamalar ile düzenli bir şekilde beslenerek karşılayan kediler daha aktif ve daha mutlu olur. Yemek arama kaygısı taşıyıp stres yaşamazlar. Kedinizin ağız tadı için birçok seçenek içerek Enjoy mama 15 kg gibi çeşitlerden yararlanarak mama ihtiyacını toplu olarak da karşılayabilirsiniz. Kedilerin ağız yapısı göz önünde bulundurularak uygun çiğneme olanağı oluşturacak şekilde parçalara ayrılmış olan Enjoy kedi mamaları ile verimli bir beslenme sağlanır. Enjoy mamaların içeriklerinde bulunan balık gibi beyaz et ürünleri ile kuzu gibi kırmızı et ürünleri, bu mamaları Omega 3 ve protein bakımından da zengin kılar. Ayrıca tavuk içeren Enjoy kedi mamaları da bulunur. Tahıl ağırlıklı mamalarla da kedinizi besleyebilirsiniz. Daha düzenli işleyen bir sindirim sistemi için kedinizi Enjoy mamalar yardımıyla düzenli zaman aralıklarında doyurabilirsiniz.

Köpek Maması Özellikleri Nelerdir?

Farklı köpek ırkları için farklı içeriklerde üretilmiş olan Enjoy köpek mamaları ile köpeğiniz için günlük enerji ihtiyacını karşılayıp vitamin ve mineral bakımından da olumlu sonuçlar sağlayan öğünler hazırlayabilirsiniz. Eklem koruyucu mineral ile aynı zamanda köpeğinizin günlük hayatında yaşadığı ufak çaplı yaralar daha çabuk iyileşir. Kas yapıcı özellikleriyle göz dolduran Enjoy köpek maması çeşitleri ile tüylü dostunuzu arzuladığınız kondisyon seviyesine çıkarabilirsiniz. Kemik ve diş sağlığını koruyup güçlendiren gıdalara yer veren formülleriyle beğeni toplayan Enjoy marka köpek mamaları, daha sağlıklı bir köpeğinizin olmasını sağlar. Yüksek kaliteye sahip olan vitamin ve yağlarla köpeğinizin sağlıklı bir şekilde gelişmesine yardım eden Enjoy mamalar sayesinde bağışıklık bakımından da olumlu sonuçlar elde edersiniz. İçeriklerinde bulunan hububat çeşitleri ile bağışıklığı güçlendirici etkisi bulunan Enjoy köpek maması seçenekleri arasından gerçekleştireceğiniz tercihlerle daha az hastalanan bir köpeğe sahip olabilirsiniz.

Hayvanlara Mama Nasıl Verilir?

Kediler ve köpekler için geliştirdiği hijyenik mamalarla dikkat çeken Enjoy markası, çok sayıda mama türüne yer verir. Kedinizi ya da köpeğinizi mamalara alıştırmanız belirli bir zaman alabilir. Özellikle Enjoy kuru mama seçenekleri eğer kedi ya da köpeğiniz ıslak mamaya alışmışsa belirli uyum süreci geçirdikten sonra rahatlıkla yedirilebilir. Bunun için ilk zamanlarda kuru Enjoy mamaları, ıslak mamalarla harmanlayarak tüylü arkadaşınızı alıştırabilirsiniz. Düzenli bir şekilde beslenen ve her gün aynı saatte Enjoy mamasını yiyen kedi ve köpekler daha mutlu olur. Alışkanlıklarını yaşamayı ve bu alışkanlıklara göre davranmayı seven hayvanlar olan kedi ve köpekler, Enjoy mamalarla gerekli enerji ihtiyaçlarını karşılar. Et ve kemik parçalarının yanı sıra kurutulmuş tahıllara da yer veren menüleriyle ilgi çeken Enjoy mamalar, çok yönlü besin takviyesi gerçekleştirmeyi sağlar. Hayvanınıza Enjoy mamayı ev ortamında ya da açık alanda mama kabı aracılığıyla yedirebilirsiniz. Kediniz ya da köpeğiniz Enjoy mama tüketirken daha rahat bir sindirim için su kabını da aynı yerde bulundurabilirsiniz.

Yukarı Çık