İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Marka
1601 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Epilasyon Köpük ve Jelleri

Epilasyon Köpük ve Jelleri

Acıyı Minimuma İndirecek Epilasyon Jelleri

Epilasyon birçok kadının en çok tüylerden kurtulma yöntemidir. Özellikle de uzun süreli bir kurtulmadan söz ediyorsak, epilasyon bu bakımdan kurtarıcı bir yöntem olabilir. Ancak bu yöntem bazen eser miktarda da olsa acı bırakabilir cilt yüzeyinde özellikle epilasyonun uygulandığı an ya da uygulandıktan sonrasında. Dolayısıyla da dikkat etmemeniz gereken şey tahriş olmadan cildi kurtarmak ve de uzun süreli bir tahribata da sebep olmamak. Birçok açıdan epilasyonlar çeşitli kollara ayrılabilir ancak acı hepsi için biraz ortak bir sorundur. Özellikle de hassas bir cilt yüzeyine sahipseniz bu durumda diğer insanlara göre sizin cildinizde oluşabilecek olan tahribat daha yoğun olabilir. Epilasyon jeli ise bu konuda size yardımcı olabilecek yegane ürünlerdendir. Oldukça hassas ciltlere göre üretilen bu jeller sayesinde daha az acıyla bu işlemi yapabilir ve uzun süreli bir pürüzsüzlüğe anında kavuşabilirsiniz. Acının azalmasıyla da doğal olarak yaptığınız işlemin süresi de kısalacak daha kısa sürede bu deneyimi tamamlamış olacaksınız. İnce bir ayrıntı olan acı aslında kimsenin bahsetmese de yakından tattığı bir gerçektir ancak jeller sayesinde hem sonrasında hem öncesinde acıyı yarıdan daha fazla bir oranda azaltmanız mümkün. Her türlü sizi ve de cildinizin dostu olan bu ürünler herhangi bir yan etkisi olmaması için üretiminde ekstra bu konuya önem verilerek ortaya çıkartılırlar. Genellikle de insanların acı eşikleri farklı olduğundan epilasyon sonrası tahribat da farklı olabiliyor. Tahribatın minimuma inmesi için kullanılan bu jellerle neredeyse yakın birer dost olacaksınız. Önem verilen nokta cilt yüzeyi olduğundan dolayı da ekstra dikkat edilerek tasarlanan ürünler genellikle de insanları rahatlığa ve konfora sevk etmek için üretilmiştirler. Konfor alanınızı daha da arttıracak size daha az endişe duymanızı sağlayacak bir özgürlük de sunacaktır. Rahatlık denince de en çok arayacağınız özellik olarak karşınıza çıkacak olan şey acısız bir epilasyondur. Bu durumunda açık adresi epilasyon jelleridir. Jeller sayesinde de daha az tahribata ve de kozmetik açıdan yarara neden olacak ürünler geliştirilmiştir. Jeller genellikle krem formunda olup bunlar doğaya ve insan sağlığına zararı bulunmayan dermokozmetik ürünleridir. Bu ürünler laboratuvar ortamlarında geliştirilmekte ve de sizin kullanımınıza sunulmaktadır. Genel olarak da sizleri ve sağlığınızı düşünerek üretildiklerinden ötürü yoğun oranda vitamin, mineral içerirler.

Güvenli Bir Seçimin Adresi Epilasyon Jeli

Birçok açıdan vazgeçilmez bir ürün olabilecek olan epilasyon jelleri genel itibariyle uygulanan bölgeyi uyuşturma girişiminde bulunur ve de bölgede bulunan hücrelerin kıl köklerinin canlı dokusunu uyuşturan bir etkiye sahiptir. Bu sayede de hem hücreler epilasyona maruz kalırken size acı hissiyatını hissettirmez dahası genellikle hiç hissetmezsiniz bile. Bu sayede de kısa sürede strese girmeden epilasyon deneyimi yaşayabilirsiniz. Genellikle de sizleri en doğru şekilde memnun etme amacına göre üretilen bu ürünler acıyı dindirmenin yanı sıra epilasyon sonrası oluşabilecek acıyı da önleyici bir etkiye sahiptir. Epilasyon spreyi olarak da karşımıza çıkabilecek olan jeller bu şekilde de basit kullanım kolaylığına sahip olabilirler. Yüzeye göre değişebilecek olan miktara göre siz istediğiniz oranda ürün kullanabilirsiniz. Ancak sprey daha çok her yüzeye eşit ürün uygulama gibi bir işleve sahiptir. Bu sayede de epilasyon jelinin uğramadığı nokta kalmaz. Siz de acısız bir epilasyon süreci atlatmış olursunuz. Acı eşiği kişiden kişiye değişen bir durum olmakla birlikte birçok açıdan en yüksek oranda acıyı bile dindirebilecek bir etkiye sahip olan jeller tasarlanmaktadır. Tasarlanan bu ürünler de ihtiyacı karşılamak üzere çeşitli boyutlarda, paketlemelerde karşımıza çıkar. En çok da büyük boyutlarda karşımıza çıkan jeller tüm vücut için kullanıma uygundur. Tüm vücudun ihtiyacı olabilecek jelin büyük ebatlarda karşınıza çıkan boylar genellikle ekonomik anlamda sizi daha tatmin edecek özelliklere sahiptir. Bu özellikler sayesinde de satın almanız daha mantıklı bir hal alabilir. Ayrıca geniş bir kullanım alanına sahiptir jeller. Çünkü özellikle de cilt yüzeyleri oldukça geniştir ve de sizi tatmin edecek miktar fazla da olabilir az da olabilir. Kullanışlı formülü sayesinde de aç, kullan, bitir şeklinde değil uzun süreli muhafaza etme şeklinde bir formüle sahiptir. Kozmetik jeller genel itibariyle de uzun süreli kullanıma sahip olduklarından kullanım aşısından bir zorluk çıkarmaz. Lazer epilasyon jeli genel itibariyle bu uzun süreli kullanım sayesinde de size oldukça tasarruflu bir seçim yapmanızı sağlamış olur. Oldukça kaliteli ürünleri uygun fiyatlara bulabileceğiniz gibi ürünler içerik açısından da hiçbir sağlık engeline takılmadan rahat bir kullanıma sahip olmanızı sağlarlar. Özellikle de uygun koşullarda ve temiz ortamlarda üretilen ürünler her açıdan her kesimden insanın kullanımına oldukça uygun bir içeriğe sahip.

Epilasyon Jellerinin Kullanım Özellikleri

Cildi koruyucu bir bariyer işlevi üstlenen jeller özellikle de yüzeyi epilasyon darbelerine karşı korur. Epilasyon yüksek derecede ısıyı cilde hapsettiğinden dolayı yanma hissiyatı şeklinde bir sonuçla da karşılaşılabilir dolayısıyla bunun önüne geçmek için ve daha doğrusu engellemek için de jel kullanımı en pratik yoldur. Epilasyon soğutucu jel sayesinde de yüksek ısıya maruz kalmış olan yüzey hızlıca soğuyarak cilt yüzeyindeki acıyı minimuma indirir. Bu sayede de sizin cildiniz daha az yanma hissiyatı ile karşılaşır. Buz gibi bir etki sağlayan epilasyon jeli sayesinde yanma riskine karşı da dayanıklı bir cilt sahibi olursunuz. Öncesinden cildi daha koruyucu ve dayanıklı bir hale getirmiş olmanız dolayısıyla birçok açıdan sizi etkiler. Bariyer görevi gören jel cildi epilasyonun zararlı etkilerine karşı da koruyucu bir etkiye sahiptir. Epilasyon jelini kullanmak büyük bir avantaj gibi görünebilir sizlere bu iyi bir sonuç almanız açısından oldukça elverişlidir. Epilasyon başlığı ile cildiniz arasındaki mesafeyi de kısalttığından dolayı başlığın kaygan yapısı ve jelin kayganlığı sayesinde de daha rahat kayma sağlar. Cildi soğutan ve koruyan yapısı ile soğutucu jeller her daim sizi her bölgede memnun edecektir. Her bölgeye özel bir jel diye bir şeyin olmaması da sizi ekonomik anlamda rahatlatacaktır. Epilasyon uygulayacağınız her bölgeye kullanabileceğiniz jeller tek formülüdür. Dolayısıyla da bir jel her yerde kullanılabilir. Özellikle de hassas bölgeler epilasyondan en çok etkilenen bölgeler olduklarından ötürü buralarda epilasyon işlemi yapmak neredeyse sizi epilasyondan soğutabilir. Yani acıdan ötürü işlemi yapmak istemeyebilirsiniz. Ancak epilasyon bakım jeli kullanırsanız acı eşiğiniz ne kadar düşük veya yüksek olursa olsun kesinlikle daha az acı ile işlemi yapmanız oldukça mümkün. Epilasyon bölgeleri genellikle korunaklı bir halde olmalıdır. Cilt doktorları ve de özellikle de araştırmacılarında söylediği gibi bu özel bölgeler bilakis korunmalı. Epilasyon öncesi, epilasyon sonrası veya epilasyon sırasında. Zaten içeriğindeki formüller hassaslık ve rahatsızlık da ciltte yapmadıklarından ve de kullanımları pratik olduğundan ötürü korunaklıdırlar. Ayrıca jeller bölgede bakteri oluşumunu ve mantar oluşumunu da önleyici bir etkiye sahiptirler.

Doktorlarca Kullanıma Uygun Formüllü Epilasyon Jelleri

Klinik çalışmalar ve de uzmanlar da gösteriyor ki jel bazı epilasyon çeşitlerine kullanılması zorunlu bir hale bile gelmiş bulunmakta. Daha az zararlı ışının vücuda temas etmesi için jel kullanımı zorunlu bulunmakta. Kalıcı sonuçlara sahip olmanız açısında jel kullanmanız özellikle de tedavi ve koruma amaçlı olarak bir zorunluluk. Lazer ışınlarının deriye direk nüfus etmesi kalıcı ama fark etmeyeceğiniz hasarlara neden olabilir. Bu hasarlara ilerleyen yaşlarda rastlamanız mümkün dolayısıyla da zararlardan etkilenmemek için kesinlikle jel kullanımı bazı klinik ve hastanelerde zorunlu. Dahası epilasyon sonrası bakım jeli kullanmanız dahilinde zararlı ışınların sağlıksız etkilerini sıfıra indirmiş olabilirsiniz. Özellikle de epilasyon bölgelerinden hormonlara, organlara ve dolaşıma en yakın olan bölgeler bu zararlı etkilere açık bölgelerdir. Bariyer şeklinde jel kullanımınızda bu etkilerden daha uzakta bir lazer epilasyon deneyimi yaşayabilirsiniz. Su bazlı jeller genel olarak kıyafetlerde de bir iz veya leke bırakmadıklarından dolayı tercih etmeniz gereken jellerden olabilir. Tercihe bağlı olarak su bazlı olanlar sizleri daha mutlu bir kullanıma davet edecektir. Epilasyon sonrası jel ise genel olarak epilasyon jelleri ile aynı sağlıklı içerikli bir formüle sahip olmakla birlikte esas amaçları kesinlikle epilasyonun yaratmış olduğu acıyı ve tahribatı indirmek. Buz lazer veya Diot gibi çeşitlenen lazer türleri epilasyon jelinin kullanımı ile daha etkili bir sonuç aldırmaya yönelik bir etkiye sahiptir. Birçokları tarafından da bu şekilde kullanılır. Uzmanlarca da etkili formüllerle geliştirilen jeller daha çok alıcı indeksli bir şekilde üretilmekten çok doktorlarca ve dermatologlarca tavsiye edildiği şekilde üretilirler. Bu lazer türleri de gene uzman kişiler tarafından yapıldığından etkili formüllü jeller de onlar tarafından dikkatli dozajlarda ve miktarlarda kullanılır. Birçok açıdan en etkili şekilde kullanmak için yardım alabilir veya internet kaynaklarından yararlanabilirsiniz kullanım kolaylığı oldukça yüksek olduğundan dolayı da paketlemeler üzerinde de ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz. Bu sayede de daha etkili bir şekilde kullanım yapmış olursunuz. Bilgilendirmeler ne zaman, ne şekilde ve ne miktarda kullanacağınız konusunda da bir fikriniz olması açısından önemlidir. Ambalajlarda sizi yönlendirici bir etkiye ve de formül sahip olup bu açıdan dikkatli kullanmanızı sağlar. Direktifleri ve kullanıcılar için dikkat edilmesi gereken noktaları takip ederseniz tüylerden kurtulma deneyiminiz başarı ile sonuçlanacaktır. Sizin de acısız bir süreç atlatmanıza yardımcı olacak olan jeller istediğiniz miktarda kullanma rahatlığını da size sunar.

Epilasyon Jeli ile Daha Sağlıklı Bir Deneyim

Son zamanlarda oldukça sık bir şekilde kullanılan epilasyon aletleri çeşitli merkezlerde ve de hatta evlerde bireysel olarak bile kullanılmakta. Dolayısıyla da yaygın bir kullanıma sahip olan aletler tüylerden uzun vadede kurtulma vadediyorlar. Tüylerden acısız bir şekilde kurtulmak istiyorsanız da epilasyon jelleri acısız bir işlem yapmanıza yardımcı olabilir. Özellikle de yaygın bir kullanım alanı bulduğu yüzeyleri uyuşturarak veya soğutarak sağlığa zararlı etkilere sahip olmaktan kaçınır. Sağlıklı formülleri sayesinde de kullanımınızda da her halükarda cildiniz daha iyicil etkilere sahip olacaklardır. Zararını görmemeniz açısından da içeriğindeki birçok madde seçkin doktorlar ve de eğitimli güzellik uzmanları tarafından kontrolden geçer ve çeşitli merkezlerde kullanıma hazır hale gelir. Epilasyon malzemeleri içerisinde de satılan ve de kullanıma uygun duran jeller olmakla birlikte zaten bazı epilasyon türleri kesinlikle jelsiz kullanıma müsait değildirler. Bölgeden bölgeye değişen ve dönüşen formülleri olmamakla beraber jeller her bölgeye uygun bir kullanıma sahiptir ancak dikkat edilmesi gereken bunların kullanımı. Kullanım konusunda rahat bir deneyim yaşamanızı sağlayan ve bunu amaç edinmiş olan jeller bölgeyi uyuşturma veya soğutma etkisine sahiptir. Bu duruma göre de ikiye ayrılırlar. Jeller genel itibariyle yüksek hacme sahip bir şekilde satılır çünkü kullanımı oldukça yaygındır. Her bölgeye göre de bir kullanım kolaylığı vardır. Özellikle de derinizde cilt yanıkları ve de cilt lekeleri gibi sorunlar yaşıyorsanız cildiniz hassastır ve sizin de hassas bir cilde lazer epilasyon uygulanırken dikkatli olmanız gerekir. Epilasyon köpüğü ise bir farklı jel olmakla birlikte aynı etkileri cildinizde yaratır ve cildinize jeli doğru ve uygun bir kullanım sunar. Köpük daha fazla yüzeye ulaşmayı sağlayan bir formüle sahip olmakla birlikte içerik bakımından herhangi bir farkı bulunmaz üstelik aynı formüle sahiptir. Bu formül kullanım açısından güvenilir bir deneyim yaşamanızı sağlar dahası daha rahat ve acısız bir süreç atlatmış olmanıza vesile olur. Bu jeller doktorlar ve de uzmanlar tarafından da tavsiye edildiklerinden son zamanlarda kullanımları o kadar yaygınlaşmıştır ki jelsiz bir epilasyon süresi yaşamak istemeyebilirsiniz. Deneyiminizin tadını çıkarmanız dileğiyle ve daha rahat epilasyon süreçleri yaşamanız dileğiyle. Birçok açıdan memnun kalacağınızın şekilde tasarlanan ve uygun kullanım miktarına göre uygulayacağınız ürün sizleri açıkçası konforlu bir sürece davet ediyor.

Epilasyon Malzemeleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çeşitli epilasyon türleri olduğundan ötürü birçok açıdan sizin tercih ettiğiniz epilasyon şekline göre jeller kullanılmakta ve üretilmekte. Farklı şekillerde kullanım kolaylığına kavuşmanız için de uygun formüller ve de içeriklerde üretim yapılmaktadır. Epilasyon kişiden kişiye farklı sonuçları doğurmaya yönelik bir şekilde şekillenebilir. Öncelikle soğutucu olan jeller yüzeyi ve cildi soğutmaya yönelik şekilde üretilir ve en önemlisi zararlı ve yanmaya müsait ciltleri korur diğer türlü uyuşturma etkisi yaratan bir etkiye sahip olan jeller ise uyguladığınız yüzeydeki canlı hücreleri ve organizmaları dondurur ve de sizlerin daha az acıya maruz kalacak şekilde bir epilasyon deneyimi yaşamanızı sağlar. Modelleri de fiyatlara ve de alıcıya göre değişen jeller güvenilir olmalarıyla da kullanımları yaygındır. Son zamanlarda epilasyon aletlerinin ve merkezlerinin her anlamda yaygınlaşmasıyla evde bile bu deneyime sahip olabilen insanlar jellerde yararlanır ve de acısız bir şekilde tüylerden kurtulma tecrübesi elde eder. Epilasyon jel fiyatları da genellikle formüle ve de içeriğe göre değişmekle birlikte birçok açıdan farklı şekilde kategorileşebilir. Fiyatlandırma politikası olarak da müşteri odaklı ve kullanım tarzına, yerine göre değişen modelde ürünler karşınıza çıkabilir. Temel amaç daha güvenli ve acısız bir epilasyon süreci geçirmenizi sağlamak için üretilirler. Model ve özellikleri genel olarak içeriğine ve etken maddesine göre değişiklik gösterse de su bazlı olan jellerin kullanımı daha yaygındır çünkü kıyafetlerde iz ve leke oluşturmazlar. Bu amaç doğrultusunda da pek çok açıdan özellikleri değişmekte ve de fiyatları da değişmekte. Lazer Epilasyon jeli fiyatı özellikle de herkesin ulaşabilmesi için erişebilmesi ve temin edilmesi açısından uygun bir çizgide karşımıza çıkar. Oldukça değişken fiyatlar genel olarak jelin boyutuna ve hacmine göre değişkenlik gösterebilir. Bunun dışında da büyük boyların kullanımı her zaman daha yaygındır. Yaygın olmasının bir özelliği de kullanım alanı geniş bir ürün olduğundan dolayı üretici firmalar buna göre bir kullanım kolaylığı sağlamak isterler. Fiyat politikasını da buna göre oluşturur ve de büyük boyutlu jelleri satın almak ekonomik anlamda daha kazançlı çıkmanızı sağlar. Ayrıntılı ve detaylı bilgileri bulabileceğiniz Trendyol’da birçok ürüne uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.