"

Epilasyon Köpük ve Jelleri

" araması için 745 sonuç listeleniyor
Epilasyon Köpük ve Jelleri aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.

Epilasyon Köpük ve Jelleri

Epilasyon köpük ve jelleri, kullanıcıların kişisel hijyen ihtiyaçlarını karşılayan, kullanımı oldukça kolay ve pratik ürünler arasında yer alıyor. Cilt tiplerine özel olarak üretilen epilasyon köpükleri ve jelleri, onlarca marka tarafından özenle hazırlanarak Trendyol'da bir araya geliyor. Kaliteli ve lüks markaların ürünlerinin uygun fiyat avantajlarıyla sunulduğu kategori içerisinde, işlem yaparken cilt bakımı sağlayan özel ürün çeşitleri de bulunuyor.

Epilasyon Köpüğü Çeşitleri 

Krem sprey şeklinde üretilen epilasyon köpükleri, uygulama aşamasının kolaylıkla gerçekleşmesine yardımcı oluyor. Başlık bölümünde bulunan püskürtme aparatı aracılığıyla cilt yüzeyine püskürtme yapan özel ambalajlar sayesinde hızlı bir şekilde temizlik işlemi yapılabiliyor. Epilasyon köpük markaları; Veet, Sesu, Luis Bien gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerinden oluşuyor. Bu markaların cilt tiplerine özel olarak ürettiği köpük çeşitleri de bulunuyor. Örneğin, hassas ya da alerjik cilt tipine sahip olan kullanıcılar, ''hassas ciltler için'' ibaresi bulunan epilasyon köpüklerini kolaylıkla tercih edebiliyor. Ayrıca erkek kullanıcılar ve kadın kullanıcılar için ayrı metotlarla üretilen özel ürün tasarımları da bulunuyor. Epilasyon köpüğü fiyatları ise her bütçeye uygun avantajlı seçenekler içeriyor. 

Epilasyon Jelleri 

Epilasyon jelleri, krem ve jel formatında satışa sunulan kişisel temizlik ürünleri arasında yer alıyor. Tüplü ambalajlarla ya da basma başlıklı ambalajlarla hazırlanan jel temizleyiciler, cilt yüzeyine ambalaj üzerinde tavsiye edilen kullanım ölçülerinde sürüldükten sonra, özel olarak üretilmiş olan çekme aparatları aracılığıyla temizlik ve bakım yapabiliyor. Epilasyon jelleri, ekonomik paket seçenekleri de sunuyor. İkili ya da üçlü olarak satışa sunulan epilasyon kremleri ve epilasyon jelleri, kullanıcılar için avantajlı fiyat seçenekleri içeren ürünler oluyor.

Ağda Çeşitleri ve Ağda Isıtıcı Makineler 

Kullanıcıların tercihine göre sınıflandırılmış olan ağda çeşitleri; ılık, sir, granül, boncuk, çikolata ağda gibi onlarca bakım ürününü bir araya getiriyor. Hassas ciltlere özel olarak tasarlanmış olan pudralı ağda seçenekleri, alerjik cilt yapısı olan kullanıcılar için uygun ağda seçenekleri arasında yer alıyor. Özellikle alerjik cilt tipine sahip olan kullanıcıların, uygulama öncesinde cildin küçük bir bölümünde ürünü denemesi tavsiye ediliyor. Setler hâlinde sunulan sir ağda çeşitleri ya da toplu satın alma işlemi yapmak isteyen kullanıcılar için kiloluk olarak ambalajlanmış partikül ağda ürünleri de epilasyon ürünleri kategorisi içerisinde rahatlıkla incelenebiliyor. Çikolata, yasemin, yeşil çay gibi hoş koku aromaları içeren ağda seçenekleri kullanıcıların tercih sebebi olabiliyor. Kategori içerisinde bulunan ve işlem aparatlarından biri olan ağda bezleri, rulolar hâlinde ya da hazır kesim ambalajları içerisinde satın alınabiliyor. 

Profesyonel ağda ısıtma makineleri ise ev tipi kullanımları için uygun olmakla birlikte, kişisel bakım merkezlerinde de kullanılabiliyor. Oldukça ekonomik fiyat seçenekleri sunan ağda ısıtıcı makineler, boncuk ağda ısıtabilen kazan tipi ısıtıcılar ve sir ağda ısıtıcı makineler olmak üzere iki şekilde satışa sunuluyor. Sir ağda ısıtıcı makineler; iki gözlü, üç gözlü ya da tek gözlü ısıtıcı alana sahip olabiliyor. Tüm bu çeşitlere ek olarak hem kazan tipi ısıtıcı bölme hem de roll-on tipi ısıtıcı bölmenin bir arada olduğu ısıtıcı cihaz tipleri görülebiliyor. Kategori içerisinde incelenebilen ağda ısıtıcı setleri ise sir ya da boncuk ağda, ısıtıcı cihaz, spatula ve ağda bezi, işlem sonrası bakım ürünü gibi ürünlerin birleşiminden oluşuyor. Ayrıca epilasyon köpük ve jelleri kategorisinde, kullan-at tipinde üretilen bant setleri de öne çıkıyor. Bu ürünlerin içerisinde ise yüz bölgesi gibi hassas bölgeler için üretilmiş olan özel ağda bantları yer alıyor. 

Yukarı Çık