"

Epson

" araması için 908 sonuç listeleniyor

Epson

Dünyanın en büyük bilgisayar yazıcı üreticilerinden biri olan Epson, çeşitli bilgi ve görüntüleme sistemleriyle ilgili ekipmanlar da üretiyor. Merkezi Nagano, Suwa’da bulunun şirketin müşteri beklentilerini aşan kalitedeki ürün yelpazesinde; mürekkep püskürtmeli ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projektörlere, saatlere ve endüstriyel robotlara kadar görsel iletişim, giyilebilirler ve robotik alanlarda ekipmanlar bulunuyor. Planlama, tasarım, uygulama, bakım ve sürekli desteğe kadar bir işletmenin tüm ihtiyaçlarını kapsayan toplam çözümleri küresel bazda müşterileriyle birlikte çalışarak üreten Epson; uygun maliyetli, güvenilir ve kullanımı kolay projeksiyonlarıyla eğitim öğrenim hayatına artı değer katıyor. Taracıyı, yazıcı ve görüntüleyicileriyle iş akışını sadeleştirirken performans veya güvenilirlikten ödün vermeden kamu bütçelerinin sınırlarını karşılamaya yardımcı oluyor. Epson yazıcı, tarayıcı ve projeksiyonları hızlı iş dünyasına performans katkısı sunuyor. Epson’ın uygun maliyetli ürün ve hizmetleri finansal sektörlerde karlılık bakımından tercih ediliyor.

Epson Tarihi

Daiwa Kogyo Ltd. şirketinin öncüsü olan Seiko Epson şirketi 1940 yılında kuruluyor. Kurulduğunda saat üretimiyle hayatına başlayan Seiko Group, 1904 yılında Tokyo Olimpiyatları resmi zaman tutucusu olarak seçiliyor, 1968’de dünyanın ilk minyatür yazıcısı olan Ep-101 yazıcıyı piyasaya sürüyor. 1975 yılında kurulan Epson markası, Suwa Seikosha Ltd. şirketi ile birleşerek Seiko Epson şirketini oluşturuyor. Bugün dünya çapında 61 pazarlama ve servis tabanı bulunan Epson, kaliteye olan bağlılığını sürdürerek, müşteri beklentilerini aşan güvenilir ürün ve hizmetler yaratırken aldığı çeşitli ödüllerle de başarısını taçlandırıyor.

Epson Yazıcı Modelleri

Epson kompakt ve beyaz tasarıma sahip EcoTank yazıcıları, uygun maliyetli ve minimalist tasarıma sahip yazıcılar olarak öne çıkıyor. EcoTank serisindeki son model yazıcıların tümü, mürekkep tankının yerleştirildiği yer açısından alan tasarrufu sağlarken mürekkep seviyesini takip etmeyi de kolaylaştırıyor. Ayrıca sıkma gerektirmeyen yeni şişeler dolum işlemlerini kolay ve zahmetsiz, hataya yer vermeyen bir hale getiriyor. Yedek mürekkep şişelerinin de ekonomik olduğu Epson EcoTank yazıcılar, büyük mürekkep şişelerine sahip olduğundan müşterilere %90’a varan bir oranda tasarruf sağlıyor. Epson tanklı yazıcı; mobil telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlardan kolayca baskı alabilmenize imkan veren Epson iPrint uygulaması aracılığıyla kullanıcıların, yazdırılacak belgeleri Wi-Fi ve Wi-Fi Direct üzerinden akıllı cihazlara gönderebilmelerini sağlıyor. Epson Email Print ile dünyanın hemen hemen her yerinden dosya alınabiliyor. En yeni ofis tipi A4 mürekkep püskürtmeli Epson yazıcıları, işletmelerin daha az maliyetle daha fazla baskı almasını sağlıyor. Yüksek kapasiteli RIPS üniteleriyle daha az karbon ayak izi ve ufak ebatla yer tasarrufu sağlıyor. Epson WorkForce Pro A4 RIPS yazıcı modelinin Değiştirilebilir Mürekkep Poşeti Sistemli 4'ü 1 arada ve tek işlevli yazıcıları, iş yerinde üretkenliği artırıyor. Çevresel etkiyi azaltmaya da yardımcı olan Epson yazıcı modelleri, aylık baskı hacmi yüksek olan ve bu alanda kontratlı hizmet sunan işletmelerin toplam sahip olma maliyetini azaltarak çalışma koşullarını iyileştiriyor. Epson'ın, hassaslık ve güvenilirlik talep eden profesyoneller için tasarladığı teknik, geniş formatlı yazıcı serisi de mevcut. Profesyonel bir teknik yazıcıya ihtiyacı olanlar için tasarlanan Epson yazıcı fiyatları düşük seviyede tutuluyor.

Epson Projektörler

Epson projeksiyon modelleri; ev sineması, mobil, ultra portatif, kısa mesafe gibi çeşitli kategorilere ayrılarak farklı mekansal ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Epson, dünyanın 1 numaralı projeksiyon üreticisi olmayı sürdürüyor. Keskin görüntüler ile inanılmaz derecede yüksek kontrast oranını harika bir bağlantı gücü ve kolay kurulum kolaylığıyla birlikte sunan ekonomik projektörleri sayesinde en yeni 4K içeriklerin keyfini sürebiliyorsunuz. Epson'ın ev projektörünün etkileyici 300 inç ekranı, sunduğu unutulmaz izleme deneyimleriyle evinizi eğlencenin merkezi haline getirebiliyor.

Epson Tarayıcı Modelleri

Sağlık hizmetleri, hukuk ve finans sektörleri için son derece güvenilir cihazlar içeren Epson WorkForce Taraycı Serisi; 85ppm veya 170ipm gibi pazar lideri tarama hızları, yüksek kapasiteli bir 100-sayfalık ADF ve gelişmiş işleme özellikleriyle her tür iş akışı için vazgeçilmez ürünler haline geliyor. Cihaz ve iş kontrol işlevlerinin kullanımını kolaylaştıran yeni renkli LCD panelinin yanı sıra verimlilik ve görüntü kalitesini arttıran dahili sensörlerle yenilikçi bir yazılıma sahip. Sürekli tarama için otomatik besleme modu, özen gerektiren belgeler için yavaş mod, kusurlu taramada uyarıcı sisteme sahip tarayıcılar, gelişmiş işleme özellikleriyle işin verimli ve etkili bir şekilde tamamlanmasını garanti ediyor.

Aldığı Ödüller ve Çevre Duyarlılığı

Çevre duyarlılığıyla da bilinen Epson, 1990 yılında Birleşik Devletler Çevre Koruma Ajansı'ndan Stratosferik Ozon Koruma Ödülü'nü alıyor. Bunun yanı sıra çevre ayak izini azaltan çalışmaları dahilinde ofis geri dönüşümünde devrim yapan Epson, atık kağıdı yeni kağıda dönüştüren dünyanın ilk geri dönüşüm eko-sistemini geliştiriyor. Benzer bir şekilde sürdürülebilir bakış açısıyla geliştirdiği 75.000 sayfalık kesintisiz baskı ve öngörülebilir maliyetler sunan gelişmiş "RIPS" Değiştirilebilir Mürekkep Paketi Sistemi'ni 2010 yılında piyasaya sürüyor. Ürün kalitesi açısından mesleki alanlardan ödüller alan Epson, dünyanın en büyük ve en etkili fotoğraf ve görüntüleme baskısı derneklerinden olan TIPA (Teknik Görüntü Baskısı Birliği) ödülü ve tasarım alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden birisi olan Red Design Award (Kırmızı Nokta Ödülü) ödülünü alıyor. Epson ürünlerine Trendyol'un uygun fiyatları aracılığıyla hemen ulaşabilirsiniz.

Yukarı Çık