Ergenekon Yayınları Babür Han - 1 - Şevki Özbilen 9786257271097 2-9786257271097

Satıcı : Mybook
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Ergenekon Yayınları Babür Han - 1 - Şevki Özbilen 9786257271097

Geri Bildirim Ver
  • Orta çağ’ın orta asya’sında, karanlık çağların en koyusunda, beyliklerin birbirine düştüğü, hiç bir yerin güvende olmadığı, hiç kimsenin kendini güvende hissetmediği bir çağda, kardeşin kardeşe, kadının kocaya, babanın oğla düşman olduğu bir çağda, orta asya’nın ortasında seyhun nehri ile ceyhun nehrinin ağzıan kadar kan aktığı bir çağda, insan kellelerinden minarelerin dikildiği bir çağda, henüz on iki yaşında tahta çıkan bir han. Kıyasıya bir mücadele, yorulmak bilmeyen bir kılıç ustası, yenilmez bir irade ve inadına bir yaşam mücadelesi. Inanılmaz bir satranç ustası. Bu mücadelenin rtasında ihanetler, suikastler, fetihten fethe koşarken karşılaşılan tuzaklar, her yerin güvensiz olduğu bir bölgede hanların ihanetleri, dönekleri, tuzakları içinden sıyrılıp çıkan bir irade. Fergana ovasından başlayan bir fetih yolculuğunun, hint okyanusu’nda biten, ağra’da yükselen bir türk imparatorluğu’nun dünyayı saran meşalesinin ışığında, aydınlanan ufuklar
  • babür han imparatorluğu’nun kuruluş mücadelesi. Yer yer fantastik diyebileceğimiz bir gerçeklik, şaşırtıcı bir inatçılık ve inadına bir yaşam mücadelesi. Babür han’ın gerçek yaşam mücadelesi, ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Basım Dili Türkçe
  • Yazar Şevki Özbilen
Geri Bildirim Ver