Erkan Şahin Bu Şehrin Adamı, 90x130, Tuval Üzerine Yağlı Boya ARTLJ-0087

Satıcı : Artoloji
Henüz Yorum Yazılmamış.
6.000 TL
574 TL'den başlayan taksit seçenekleri!
Favorilere Ekle

ESERİN KAMPANYALARI

Artoloji
7.2
Satıcı Puanı
7.2
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.
Galeriyi Gör1.5B Takipçi
Satıcıya Soru Sor

Eser Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Eser Bilgileri

Erkan Şahin Bu Şehrin Adamı, 90x130, Tuval Üzerine Yağlı Boya

  • Sanatçı Hakkında: Erkan Şahin, 1986 Samsun doğumludur.2017 yılında Hacettepe Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Resim bölümünden mezun oldu.Bu süreçte gravür tekniğinde baskı resmine ilgi duydu. 2016 yılında Graphic Art Biennial of Szeklerland’ a katıldı.2017 yılında Türkiye’nin ortak Güzel Sanatlar Fakülteleri yeni mezunlar sergisi olan BASE’ katıldı. Sanatçı İstanbul’daki atölyesinde şehir ve insan ilişkisi üzerine çalışmalar sürdürerek arayışına devam etmektedir.
  • "Tuval üzerine yağlıboya olan bu çalışma en temelde bir İstanbul tiplemesi olan bir adam ve onun, şehrinde gün sökerken ki yolculuğudur. Bu yolculuk daha sabah işe giderken, dünden kalma yorgunluğu üzerine yeni bir yorgunluğunu yüklemeye doğru adım adım giden bir süreçtir. Bu şehirde ona güzel manzaralar sunan, onun payına düşen yalnızca gelip geçen bulutlardır.18. ve 19. yy. Avrupa sanatının işçi sınıfını betimlediği resimlerden etkilenen bu çalışma her ne kadar ithal bir fikirmiş gibi dursa da aynı sorunların benzer ölçülerde günümüzde de yaşandığı dikkate alınırsa bize ait bir imgeye dönüşür.Anadolu'dan İstanbul'a doluşan bu sınıf, toplu taşıma ile caddelerde akan yolculuğun ardından ara sokaklarda kaybolur.Ardından televizyon karşısında bilmemkim soy isimlerinin, ailelerinin kurgulandığı
  • plaza, villa, konak dizileri uyumadan önceki etkinlikleridir. Bu adam ne kendini bilir veya anlatabilir ne de ona söylense kulak verebilir, dinleyebilir."
  • İncelemiş olduğunuz eserin satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Listelenen fiyat 30 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.
  • Bu eser indirim kampanyasına dahil değildir.
Şikayet Et