placeholder
"

Erkek Yağmurluk & Rüzgarlık

" araması için 3155 sonuç listeleniyor

Erkek Yağmurluk Çeşitleri ile Yağmurlu Günlerde Bile Şık

Yağmurluk, özellikle bahar aylarında çok fazla tercih edilir. Yağmurlu günlerde ya da serin günlerde yağmurluk giyinmek iyi bir seçim olabilir. Yağmurluk hem ince kumaşı hem de su geçirmeyen yapısı sayesinde bahar aylarınının vazgeçilmez parçasıdır. Bahar aylarında hava biraz güneşli biraz da serin olduğu için üzerinize bir şey giyme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu dış kıyafet genellikle yağmurluk olarak tercih edilir. Erkek yağmurluk modelleri hem sportif hem de klasik tasarımlarla her erkeğin beğenisine hitap ediyor. Hangi tarza sahip olursanız olun yağmurda ıslanmamak ve tarzınızı yansıtmak sizin elinizde! Erkek yağmurluk çeşitleri çok geniş seçeneklere ve farklılıklara sahiptir. Uzun yağmurluklar, ceket yağmurluklar ve çeşit çeşit renk seçenekleri ile tarzınıza hitap eden yağmurluğu bulmanız çok kolay. Yağmurluk aynı zamanda şık sonbahar, ilkbahar kombinlerinin de vazgeçilmezidir. Hem sportif hem de klasik kombinlere uyum sağlayan yağmurluk modelleri zevkinize hitap ederken olumsuz hava koşullarından da sizleri koruyor. Yalnızca sportif ya da klasik tasarımlarla değil modern çizgide tasarımlarla da ön plana çıkıyor.

Baharınıza Eşlik Eden Erkek Yağmurluk Modelleri

Baharınıza Eşlik Eden Erkek Yağmurluk Modelleri

Renkli, birbirinden farklı ve trend tasarımını yansıtan erkek yağmurluk modelleri, bahar aylarında yanınızda! Tek tip, klasik yağmurluk modelleri eskide kaldı. Şimdi geniş tasarımların, farklı desenlerin ve renklerin zamanı! Aynı zamanda vintage tasarımlarda yağmurluk modelleri de satın alabilirsiniz. 1980’ler ve 1990’ların tasarım havası, günümüz modasına da yön verdiği için vintage, oversize tasarımlar çok dikkat çekiyor. Vintage yağmurluk modelleri ile geçmişe ışınlanmak, modern tasarımlarla ön plana çıkan yağmurluklarla ise şimdide kalmak sizin elinizde. Yağmurluk satın almadan önce erkek yağmurluk markaları çok merak edilir. Bunun sebebi markaların ön plana çıktığı yağmurluk tasarımları ve ürettikleri yağmurlukların kaliteleridir. Yağmurluk tasarlayan birçok marka vardır. Her markanın kalite, tasarım ve model çizgisi bulunuyor. İhtiyacınıza göre hangi markadan yağmurluk almak istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Geniş çeşitlilik içinde tarzınıza hitap eden yağmurluğu bulmanız çok kolay! Yağmurluk almadan önce yağmurluk modelleri, çeşitleri, tarzları ve renkleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmak isteyebilirsiniz. Yağmurluk hakkında tüm merak edilenler bu makalede sizler için derlendi!

Erkek Yağmurluk Modelleri

Erkek Yağmurluk Modelleri

Erkek yağmurluk modelleri ve çeşitleri çok geniştir. Bu tasarım çeşitliliği ve genişliği erkeklerin tarzına ve ihtiyacına göre yağmurluk bulma hususunda çok yardımcı olur. Yağmurluk çeşitlerini genel olarak ayrıştırmak gerekirse, uzun erkek yağmurluk ve kısa erkek yağmurluk olarak kategorileştirmek yanlış olmaz. Uzun yağmurluk modelleri genellikle dize kadar ya da dizin biraz aşağısına uzanan formda yağmurluklardır. Bu tarz yağmurluklar yağmur yağdığında ya da serin havada üşümemek için ideal seçimdir. Çünkü yağmurluğun uzun formu vücüdunuzun çoğu yerini kapattığından hem kapatılan bölgelerin ısı kaybı yaşamasını engeller hem de o bölgelerin ıslanmamasını sağlar. Yani tam bir sonbahar dostu denilebilir. Uzun yağmurluklarda birçok renk çeşidi bulunmaktadır. Şeffaf erkek yağmurluk modelleri genellikle uzun bir forma sahiptir. Bu tarz yağmurluklar şeffaf olsa da tamamen iç göstermez ve canlı renkleriyle dikkat çekerler. Kırmızı, sarı, mavi, siyah renklerinde çeşitleri bulunan yağmurluk modellerini, yağmurlu günlerde tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra siyah erkek yağmurluk ve sarı erkek yağmurluk modelleri, yağmurluk tasarımları içerisinde en çok kullanılan renklerdendir. Eğer uzun yağmurluk yerine kısa formda bir yağmurluk satın almak istiyorsanız erkek yağmurluk ceket modellerine göz atabilirsiniz. Ceket yağmurluklar kısa formlarıyla dikkat çeker. Kısa formlu yağmurluklar uzun yağmurluklardan daha fazla tercih edilebilir. Bunun sebebi ceket yağmurlukların daha rahat hareket etmenizi sağlamasıdır. Yağmurluk tercih ederken renk seçiminde genellikle kış ya da sonbahar renkleri göze güzel gözükür. Özellikle kahverengi, siyah, haki gibi renkler sonbahar ve kışı anımsattığından, yağmurluk seçiminde de ön plana çıkar. Fakat yağmurluk tasarımlarında kullanılan renkler bu renklerle sınırlı değildir. Kırmızı erkek yağmurluk, beyaz erkek yağmurluk veya yeşil erkek yağmurluk modellerine de çok sık rastlarsınız. Erkek yağmurluk renkli seçeneklerle hem koyu renkleri seven erkeklerin hem de açık renkleri seven erkeklerin beğenisine hitap ediyor. Ceket yağmurluklarda da envai çeşit tasarımın olduğunü fark edebilirsiniz. Kapşonlu erkek yağmurluk bunlardan biri. Hemen hemen her ceket yağmurluk modelinde kapşon parçasını görebilirsiniz. Kapşon, yağmurlu günlerde başınızı korurken yağmurluğun tasarıma sportif bir hava da katmaktadır. Genellikle sportif tarza sahip erkekler kapşonlu uzun yağmurlukları ya da kapşonlu ceketleri tercih edebilirler. Kapşonlu yağmurlukları birçok parça ile kombinleyebilirsiniz. Triko kazak, basic tişört, kot pantolon, kumaş pantolon ve diğer parçalarla hem sportif hem de kavalı bir kombin yaratabilirsiniz. Erkek yağmurluk desenli tasarımları ile de çok dikkat çekiyor. Desenli tasarımlarda canlı renkler ve dinamik desenler kullanılıyor. Bu tarz yağmurluk modellerinin modern bir tasarım çizgisinde ilerlediğini söylemek mümkün.

Hem Klasik Hem Sportif

Hem Klasik Hem Sportif

Yağmurluk modellerinin genellikle sportif bir tarzı yansıttığı görüşü yaygındır fakat klasik tarza sahip erkekler de tarzını yansıtan yağmurluk modelleri bulabilirler. Klasik tarzı en çok yansıtan yağmurluk modellerinden biri içi kürklü yağmurluktur. Bu yağmurluk modeli, kürklü detayları ve sade tasarımıyla dış kıyafette klasik tarzı benimseyen erkeklerin beğenisini kazanıyor. Buna benzer olarak sade, kapşonsuz ve koyu renklerin hakim olduğu yağmurluk modelleri de klasik tarzı seven erkeklerin beğenisini kazanabilir. Yağmurluğun içinde üst düzey rahatlığı hissederken, kolayca hareket etmenin konforunu da yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda erkek yağmurluk su geçirmez özelliği ile ıslanmamanızı, vücut ısınızı kaybetmemenizi sağlar. Bu yönüyle tarzınızı yansıtabileceğiniz işlevsel bir parçadır. Modern tasarımların hakim olduğu bir yağmurluk almak istiyorsanız dinamik tasarımlarla ön plana çıkan ceket yağmurlukları tercih edebilirsiniz. Desenli ve renkli yağmurluklar, modern dünyanın hareketini ve canlılığını yansıtıyor. Örümcek, kobra veya kız desenli yağmurluklar canlı renkleriyle dikkat çekerken modern bir tasarım çizgisine sahip olduğunu söylemek yanlış olmaz. Klasiklikten biraz uzaklaşmak isteyen erkekler, modern tasarıma sahip, canlı renklerin kendisini gösterdiği yağmurluk modellerine göz atabilirler. Erkek yağmurluk modelleri ve fiyatları yağmurluk satın almak isterken merak edilen başlıca detaylardır. Erkek yağmurluk fiyatlarını geniş çizgide değerlendirmek mümkün. Yağmurluk markaları ve modelleri çok geniş olduğu için yağmurluk fiyat aralığı da çok geniş. Alacağınız yağmurluğun kalitesine, modeline ve markasına göre fiyatı da değişkenlik gösterebilir. Bunun yanı sıra erkek yağmurluk satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar olabilir. Bunlardan ilki yağmurluğun su geçirmezlik oranı. Yağmurluğun temel işlevi su geçirmemesidir fakat her yağmurluk aynı oranda koruma göstermez. Eğer sonbahar ve ilkbahar aylarında yağmurdan korunmak için yağmurluk alıyorsanız yağmurluğun su geçirmezlik kalitesine dikkat etmelisiniz. Buna ek olarak yağmurluk satın alırken ihtiyaçlarınız ve beğenileriniz dahilinde seçim yapmak sizin için daha iyi olabilir. İstediğiniz yağmurluğu kolayca bulmak ve indirim odaklı fırsatlardan yararlanmak için Trendyol’un kampanyalarını takip etmeyi unutmayın. Trendyol, geniş çeşitliliği ön planda tutarak birçok erkek yağmurluk modelini ve çeşidini sizlere sunuyor. Yağmurluk satın alırken size özel fırsatlardan veya Trendyol indirimlerinden yararlanabilir ve seçtiğiniz yağmurluğu indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.