"

Espadril

" araması için 1346 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Espadril

Yaz ve bahar aylarının vazgeçilmezlerinden biri olan espadriller; kadın, erkek ve çocuk fark etmeksizin farklı yaş ve zevke sahip herkese hitap ediyor. Gardırobunuzdaki en zamansız ve kilit parçalarından espadril ayakkabılar, pek çok farklı tarza da kolayca uyum sağlayabiliyor. Farklı renk ve desen alternatifine sahip espadriller, düz slipper modellerden dolgu topuklulara kadar geniş bir yelpazede sunuluyor. Siz de en sevdiğiniz espadrilleri Trendyol'un günlük ayakkabı kategorisi üzerinden avantajlı fiyat ve cazip kampanya seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Kadınlar için Espadril Modelleri

Espadril, teknik olarak esparto ipinden yapılmış örgü veya jüt fiber tabanlı ayakkabı türlerinin genel adını ifade ediyor. Genel bir tanımı olsa da espadril modelleri; kadın, erkek ve çocuklar için farklı stillerde sunuluyor. Pek çok kişinin en popüler yaz ayakkabılarından olan espadriller, sahilde yürüyüş yapmaktan şehirde verilen kahve molasına kadar pek çok ana kolayca eşlik edebiliyor. Resmi görünümlerin dışında pek çok tarza uyum sağlayan espadriller, kadınların gardıroplarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Özellikle bahar aylarında jean pantolonlarla mükemmel görünümler elde etmenizi sağlayan bu kurtarıcı ayakkabılar, hasır çantalarla mükemmel şekilde tamamlanabiliyor. Skinny adı verilen dar yapıdaki jean pantolonlarla canvas ve pamuklu yüzeye sahip espadriller, günlük stilinde çabasız şıklık arayışında olanların tercihleri arasında yer alıyor.

Feminen ve sofistike görünümler elde etmek isteyen kadınlar için ise dolgu topuklu espadril modelleri mükemmel birer alternatif oluyor. Dolgu topuklular, silüeti vurgularken aynı zamanda rahat adımlar atmanıza da engel oluşturmuyor. İspanyol paça jean pantolonlarınızın altına tercih edeceğiniz espadril modelleri, bacaklarınızın olduğundan daha uzun ve ince görünmesine yardımcı oluyor. Yaz veya bahar akşamlarında bohem-şık görünümler elde etmek isteyen kadınlar ise topuklu espadrilleri, elbise ve tulumlarla tamamlıyorlar. Çiçekli elbise veya tulumlarla birlikte kullanılan hasır topuklu modeller küçük el çantalarıyla geceye uyarlanabiliyor. Bu zamansız ayakkabılar, resmi kıyafet kuralları olmayan iş yerleri dışında da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Erkekler için Espadril Modelleri

Espadril, kadınların olduğu kadar erkeklerin de gardıroplarının vazgeçilmez ayakkabı modelleri arasında yer alıyor. Rahat ve aynı zamanda havalı görünümlere sahip olmaktan hoşlanan beyler, gündüzden geceye kadar pek çok tarzına espadrilleri uyarlayabiliyorlar. Yaz ve bahar aylarında ayaklarınızı serin tutmak üzere tasarlanan modeller, şort ve keten pantolon gibi hafif kıyafetlerle mükemmel uyum sağlıyor. Pamuklu dış yüzeye sahip canvas espadril modelleri, pastel renklerdeki gömlek ve jean pantolonlarla da kullanılabiliyor. Tarzıyla dikkat çekmekten hoşlanan beyler ise hasır şapka gibi aksesuarlarla görünümlerini vurguluyorlar. Tek adımda kolayca giyilebilen canvas modellerin yanı sıra bağcıklı espadril çeşitleri de bulunuyor.

Yaz aylarında keten takım elbiselerle tamamlanan espadril modelleri, tarzında klasik ve rafine çizgilerden hoşlanan beyler için mükemmel birer alternatif oluyor. Klasik görünümü vurgulamak adına nötr ve düz renkli espadrillerin tercih edilmesi öneriliyor. Gri, siyah, lacivert ve beyaz gibi pek çok stile uyum sağlayan renkler, birbirinden farklı tarz ve kıyafete uyum sağlaması bakımından avantaj sağlıyor. Bej ve pudra gibi renkler ise yaz aylarında pamuklu ve keten yapıdaki kıyafetlerle daha çok tercih ediliyor. Espadrilin jüt ve örgü dokusu, kahverengi aksesuarlarla oldukça başarılı şekilde tamamlanabiliyor. Espadriller, kadın ve erkeklerin yanı sıra rahat yapısı dolayısıyla çocuklar tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Kız ve erkek çocuklar için renkli ve desenli dinamik yapıda pek çok tasarım bulunuyor. Espadril fiyatları; ürünlerin marka, model ve malzemelerine göre farklılık gösteriyor. Siz de hemen şimdi Trendyol'un seçkin ayakkabı koleksiyonundan dilediğiniz espadril modelini seçin!