"

Essenso

" araması için 237 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Essenso

Esse şirketinin markası olan Essenso, mutfağınızda ihtiyacınız olabilecek her ürünü sizlerle buluşturuyor. Küçük ev aletleri üreten firma, tencere gibi her mutfakta olmazsa olmaz araç gereçleri bünyesinde barındırarak müşterisine sunuyor. Hem kullanışlı hem dayanıklı ürünleri ile göze çarpan Essenso, kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile mutfaklara taşıyor. En son teknolojik gelişmelere uygun olarak tasarlanan ürünler, hayatınızı kolaylaştırmanın yanı sıra modern dizaynları ile mutfağınıza ayrı bir hava katıyor. 

İhtiyacınız Olan Tüm Küçük Ev Aletleri Essenso'da!

Sektörünün lider firmaları arasında olan Essenso, mutfağınızda ihtiyacınız olabilecek tüm küçük ev aletlerini sizler için hazırlıyor. Essenso küçük ev aletleri pratik olup birçok işi aynı anda halledebiliyor. Aynı zamanda boyut olarak çok yer kaplamayan Essenso küçük ev aletleri, mutfağınızda kalabalık bir görüntü oluşmasının önüne geçiyor. En lezzetli tostları hazırlamanız için granit malzemeden yapılmış, şık bir tasarıma sahip Essenso tost makinesi mutfağınızda yerini almayı bekliyor. Essenso blender ile pek çok yemeği ve tatlıyı hazırlarken ihtiyacınız olan kolaylığı sağlayabilir ve işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Birden fazla işi bir arada yapan pratik bir ev aletine ihtiyaç duyuyorsanız, aradığınız yardımcı Essenso mutfak şefi olabilir. 5 litreye yakın kapasiteye sahip paslanmaz çelik kasesi ile Essenso mutfak şefi; karıştırma, yoğurma ve çırpma işlemlerini kolayca yapabiliyor. Yavaş başlatma ve yavaş durdurma özelliği sayesinde hazırladığınız tüm malzeme kasede kalıyor, mutfağınız kirlenmiyor. Çırpıcı, yoğurucu ve karıştırıcı gibi aparatlar ile birlikte gelen Essenso mutfak şefinin yardımcı aparatları bulaşık makinesinde kolayca temizlenebiliyor. 

Essenso ile Mutfağınızın Olmazsa Olmazları

Her evin olmazsa olmaz aracı hiç şüphesiz tenceredir. Hem kendiniz hem sevdikleriniz için tüm yemeklerinizi pişirdiğiniz tencerelerinizin uzun ömürlü ve kaliteli olmasını istersiniz. Essenso tencere çeşitleri farklı boylarda ve farklı malzemelerde seçilebiliyor. Özellikle mutfakta hayatınızı pratik bir hale getiren en önemli unsurlardan biri olan Essenso düdüklü tencere ile yemek yapmak adeta bir keyif haline gelecek. Essenso düdüklü tencere kullanımı konusunda oldukça büyük bir kolaylık sağlıyor. Tek elinizle kolayca açıp kapatabileceğiniz bir kapağa sahip olan Essenso düdüklü tencere, yemekleri pişirirken enerji ve zaman tasarrufu yapmanızı sağlıyor. Kademeli pişirme ayarına sahip olan düdüklü tencere ile istediğiniz basınç ayarında yemek pişirebilirsiniz. 

Hayatınızı Essenso Küçük Ev Aletleri ile Kolaylaştırın 

Evinizin mutfağında sizi en çok zorlayabilecek işler için bile küçük ev aletleri Essenso'da var. Hamur yoğurmak tek başınıza biraz yorucu olsa da Essenso hamur yoğurma makinesi ile çok kolay. Siz sadece un, su, sıvı yağ ve yumurta gibi hamur yapmak için gerekli malzemeleri Essenso hamur yoğurma makinesinin geniş haznesine ekleyerek gerisini Essenso'ya bırakabilirsiniz. Essenso ekmek yapma makinesi ile kendi evinizde kendi ekmeğinizi yapmanız da çok kolay. İç malzemesini kendiniz hazırladığınız ekmeğinizi gönül rahatlığı ile yiyebilir, sevdiklerinize ikram edebilirsiniz. En lezzetli ve en kabarık ekmeğe Essenso ekmek yapma makinesi ile sahip olabilirsiniz. 

Her evin olmazsa olmazı bir başka küçük ev aleti ise Türk kahvesi makinesidir. Türk kültürünün önemli bir parçası olan Türk kahvesi her evde tüketildiğinden, kaliteli ve pratik bir kahve makinesine sahip olmak önemlidir. Essenso kahve makinesi en lezzetli ve köpüklü kahveleri en kısa sürede hazırlayarak keyfinize keyif katıyor. Tek seferde 4 kişiye kahve hazırlayabileceğiniz Essenso kahve makinesi, şık görünümü ile mutfağınızda dekoratif bir unsur olarak yerini alıyor. En kaliteli malzemelerden yapılmış uzun ömürlü küçük ev aletlerini Essenso'da bulabilirsiniz.

Essenso küçük ev aletleri, uygun fiyatlar ile Trendyol'da sizi bekliyor. Beğendiğiniz ve ihtiyacınız olan Essenso ürününü sepetinize ekleyin, Trendyol güvencesi ile seçtiğiniz küçük ev aleti kapınıza kadar gelsin.