İlgili Kategoriler
"

Ever Clean

" araması için 69 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Ever Clean

Ever Clean kedi bakımında en iyi kalitedeki kumu üretme iddiasını ilk günden bugüne sürdürüyor. Amerika'nın ilk topaklanan kedi kumunu üreten marka, şimdilerde dünyanın en büyük kedi bakım ürünleri üreticileri arasında yer alıyor. Premium kalitedeki granülleri ile rakiplerinden ayrılan Ever Clean, 1987'den bu yana hizmet veriyor. 1989'da ilk kez "Yılın En İyi Ürünü" ödülüne layık görülen Ever Clean kedi kumları, sürekli geliştirilen formülü ile kedilerin ve kedi sahiplerinin ilk tercihi olmayı sürdürüyor.

Ever Clean Kumların Farkı Ne?

Ever Clean kedi kumu, daha iyi sıvı kontrolü vadediyor. Koku kontrolü sağlarken hızla topaklanan ve kolay temizliğe imkan veren kumlar, sıvı ile temas ettiği anda hoş koku yayıyor. Hassas burunlar için ekstra kokusuz ürünler de bulunduran marka, hem kedilerin hem de ev sahiplerinin rahatını düşünüyor. Ever Clean kumun içinde bentonit kili, aktif karbon, kömür ve boratlar bulunuyor. Bazı Ever Clean kum ürünleri; parfüm, zeolit ??kristalleri ve sedir içeriyor. Parfüm seçenekleri içinde okyanus kokusu ve lavanta dikkat çekiyor. Sorptive Minerals Institute (SMI) üyesi olan Ever Clean kalitesini tescilliyor. Veterinerler, evcil hayvan sahipleri ve uzmanların görüşleri ile tasarlanan ve geliştirilen Ever Clean ürünleri, kedilerin sağlıklı yaşamı için üretiliyor.

Ever Clean Kum Çeşitleri

Lightweight ve Everfresh kum çeşitleri ile alternatif kazanan Ever Clean kumlar, kokularına göre de sınıflandırılıyor. Farklı parfümler kumlara eşlik edebiliyor, hassas burunlar için kokusuz ürünler de tüketicilere sunuluyor. Kumlar farklı litre seçenekleri ile paketleniyor. Evdeki kedi sayısına göre kum büyüklükleri seçilerek alınabiliyor. Ever clean kedi kumu 10 lt ve 6 litrelik paketlerle alıcılarını bekliyor. Kedi kumlarında çoklu kedi kullanımına karşı özel hijyen koruması, hızlı koku etkisi, patiye yapışmayı önleyen özel tasarım, multi kristal etkisi kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Her cinsteki kedinin kullanabileceği Ever Clean kum ürünleri seçilirken kedinin ve ebeveyninin ihtiyaçlarının dikkate alınması gerekiyor.

Kedi Kumu Nasıl Seçilir?

Ever Clean kum çeşitleri arasından seçim yaparken kullanıcıların bazı kıstasları dikkate alması öneriliyor. Kum çeşidi belirlenirken "kum kabını kaç kedi kullanıyor, kabın büyüklüğü ne kadar?" gibi soruların dikkate alınması gerekiyor. Kedinin hani gelişim döneminde olduğu da önem arz ediyor. Yavru kedilerin patileri çok daha hassas olduğu için keskin ve çok sert kumlar onların patilerini tahriş edebiliyor, kurutup yara oluşmasına neden olabiliyor. Bu nedenle yavru ve hassas kediler için farklı Ever Clean kum çeşitleri sunulabiliyor. Birden çok kedinin aynı kumu kullandığı durumlarda kum kabının olabildiğince büyük seçilmesi ve kaba fazla Ever Clean kum konulması tavsiye ediliyor. Kumun emiş kapasitesi belli olduğu ve sıvı ile temas halinde kum belli miktarda çişi emebildiği için kumu değiştirme süresinin birden çok olması durumunda kedi ile kısalabileceği hatırlatılıyor. Ever Clean, her kedinin ihtiyacına uygun alternatifler sunarken çok kedili evler için de özel Ever Clean ürünleri ile çözüm üretiyor.

Kedi Kumu Nasıl Kullanılır?

Ever Clean kedi kumları sadece kedilerin kullanımı için üretiliyor. Diğer pet hayvanlarının kum kullanması uygun görülmüyor. Ever Clean kedi kumu paketi açıldıktan sonra, temiz kum kabına 7 - 8 cm yüksekliğinde dökülüyor. Kediler kumu kullandıkça biriken kakalar ve topaklanan çişler, kum küreği aracılığıyla temizleniyor. Kum topaklandığı için tek parça halinde rahatlıkla alınabiliyor. Kürek ile alınan pis kumlar ve kakalar, gün aşırı temizlendiğinde kumda koku oluşmasına mani olunuyor. Pislikleri çöpe atabilirsiniz ama tuvalete atmamanız gerektiği önemle hatırlatılıyor. Eğer Ever Clean kumundaki pislikler temizlendikten sonra kedi kumu miktarı azaldıysa ara ara Ever Clean paketinden eklemeler yapılabiliyor. Kedinizin rahatına ve sizin alışkanlığına göre kum temizlenerek tamamen değiştiriliyor. Sıradan kumlarda değiştirme süresi 1 haftaya kadar kısalırken Ever Clean kedi kumu ürünlerinin, ayda bir değiştirilmesi yeterli görülüyor. Kum tamamen temizlenirken kum kabının iyice hijyen hale gelmesi gerekiyor. Kimi kullanıcılar, kum değiştirme zahmetini azaltmak için kum kabına serilen kedi kumu poşetlerini de tercih edebiliyor. Poşetler, değişim zamanı geldiğinde toparlanarak atılıyor ve kutu temiz kalıyor. Yeni Ever Clean kedi kumu dökülmeden önce, temiz bir poşet kum kabına geçirilerek kum, kullanıma hazır hale geliyor. Eğer kedi başka marka bir kum kullanıyorsa ve Ever Clean marka kumlara geçecekse geçiş sürecinde eski marka kumun üzerine ince bir tabaka halinde Ever Clean kum örtülüyor. Kedi kullanıp alıştıktan sonra, tamamen Ever Clean kuma geçilebiliyor.

Siz de kedinizi memnun edecek Ever Clean ürünlerine Trendyol ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz. Ever Clean markasının farklı ihtiyaçlara hitap eden çeşitlerini pet shop ürünleri kategorisinde bir arada görebilirsiniz.