"

Everest

" araması için 720 sonuç listeleniyor

Everest

2003 yılında İstanbul’da kurulan Segment Bilgisayar; network ürünleri, bilgisayar donanımları ve ses sistemleri gibi çeşitli elektronik ürünler ithal eden ve kendi markalarını barındıran bir teknolojisi firmasıdır. Everest, Segment Bilgisayar’ın bünyesinde barındırdığı markalardan biridir.

Everest Gaming Mouselar En Tutkulu Oyuncular İçin Tasarlandı!

Everest gaming mouse, özel tasarımı ve LED ışıkları ile dikkat çekerken özel tasarımıyla kullanım kolaylığı ve mükemmel tutuş sağlıyor. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiş mouse’lar, oyun tutkunları için en iyi oyun deneyimini sunuyor. Scroll tuşu, DPI fonsiyon tuşu ve ileri-geri tuşları ile size daha rahat bir oyun ve çalışma keyfi sağlıyor. Everest mouse, LED ışıklı tasarımı ile düşük ışıklı alanlarda dahi rahatça çalışmanızı sağlıyor ve etkileyici bir görünüme kavuşuyor. Kıvrımlı yan yüzeyi ve ergonomik tasarımı ile maksimum tutuş sağlayarak oyun esnasında elinizden kaymıyor. Kolayca takıp çalıştırılabilme özelliği sayesinde kurulum gerektirmeden pratik bir şekilde kullanılıyor.

Uzun Süren Çalışma Saatleri ve Oyun Seansları İçin Ergonomik Everest Klavyeler

Everest klavyeler kendi özel yazılımları ile size birçok avantaj sağlıyor. Fonksiyonel kısayol tuşları sayesinde tüm donanımların işlemlerini tek bir yerden yönetme imkanı sunuyor. Ergonomik tasarımıyla uzun süreli kullanımda bile ellerinizi yormaması için özel olarak üretiliyor. Bilgisayar donanımları ile birçok başarıya imza atan Everest, oyuncular için özel tasarlanmış klavyeler ve mouse’lar geliştiriyor. Everest oyun klavyeleri, oyunlar sırasında en çok kullanılan W, A, S, D ve yön tuşları daha belirgin olması için kırmızı renkli üretilerek kullanıcılar için daha etkin bir kullanım vadediyor. Everest klavye, en uzun süreli oyun seanslarında bile keyfinizden ödün vermemeniz için en yüksek konforu sağlayacak şekilde üretiliyor. Özel olarak tasarlanan yüksek tuşları sayesinde daha rahat bir oyun keyfi sunuyor. Rengarenk Rainbow arka plan aydınlatması ile oyunlarınız daha keyifli geçiyor.

Her Çalışma Ortamına Uygun Everest Modem Bulabilirsiniz

Kablolu veya kablosuz olarak çalışabilen Everest modemler büyük ve küçük iş yerleri, ofisler ve ev-ofislere uygun modeller sunuyor. Kablosuz router’lar küçük iş yeri, ofis ve ev ofis ağ gereksinimleri için özellikle tasarlanmış bir birleşik kablolu veya kablosuz ağ bağlantı cihazları olarak değerlendiriliyor. Kablosuz router küçük iş yeri, ofis ve ev ofislerde kullanım için özel olarak üretiliyor. 3G bağlantısı olan her yerde Wi-Fi noktaları oluşturmanızı sağlayan router’lar, mevcut DSL veya kablo modeminiz ile uyumlu olarak da kullanılabiliyor. Üstün performansı ile kesintisiz veri aktarımı sağlıyor. Wi-Fi veya Ethernet ile modeminize bağlanıp kablolu ya da kablosuz olarak internet dağıtımı yapma imkanı sunuyor. Everest router’lar ile kablosuz internetinizi kablolu ve kablosuz olarak dağıtılabiliyor. Üzerinde bulunan LED'li gösterge sayesinde bağlantı durumunu kolayca kontrol edilebiliyor. Mesafenin fazla olduğu alanlarda modem ile aygıtlar arasında router kullanılarak yüksek hızda, kesintisiz bir internet keyfi ve verimli bir çalışma ortamı sağlanabiliyor. Everest'in kablosuz ve taşınabilir adaptörleri ile çekim alanı içindeki kablosuz ağlara kesintisiz veri aktarımı yapılabiliyor. Ürünler, PowerBank olarak da kullanılabiliyor ve telefonu şarj edebiliyor.

Özgün Tasarımları ve LED'li Işıklarıyla Everest Kulaklıklar

Her ihtiyaca uygun kulaklık modelleri üreten Everest’in oyuncular için özel olarak geliştirdiği kulaklıklar, özgün tasarımları ile öne çıkıyor. LED ışıkları ve canlı renkleriyle dikkat çeken kulaklıklar, yerleşik mikrofonu ve üstün ses kalitesi ile oyun tutkunları arasında oldukça rağbet görüyor. Everest kulaklık, kıvrılmaya dayanıklı özel yapısı ile daha uzun süre kullanılabiliyor. Dışarıya ses sızdırmayan kulak süngerleri ile çevrenizdekileri rahatsız etmeden yüksek kalite ses deneyimi sunuyor. Kaliteli malzemesi ve metal kasası ile öne çıkan Everest oyun kulaklıkları, profesyonel oyuncular için maksimum performans sağlıyor.

Klavye, mouse ve kulaklık olarak set halinde indirimli fiyatlarla bulabileceğiniz Everest ürünlerini, bütçe dostu kampanyalarla Trendyol'dan hemen satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık