EvveBahce Tüplü Nadir Armut Guava Fidanı Meyve Verme Yaşında JLMRY257

Satıcı : Evvebahce
402,34 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

EvveBahce Tüplü Nadir Armut Guava Fidanı Meyve Verme Yaşında

Geri Bildirim Ver
  • Armut Guava Fidanı Çalı formundadır.Meyveleri tatlıdır.Tadılmaya değer bir meyvedir.Sahi bölgeler için uygundur.Ev içerisinde yetiştirme yapılabilir.Bol sulama yaparak daha kaliteli meyveler alabilirsiniz. Armut Guava Fidanı Teknik Bilgiler -Armut Guava Fidanı Yaşı-Görseli:Gönderilecek fidan yaşı genelde maksimum 1-2 dir.Ürün resmi temsilidir. -Tüplü Armut Guava Fidanı Ne Demektir:Tüplü Armut Guava fidanı, kökleri saksı veya toprak içerisinde olan dört mevsim dikimi yapılabilen Armut Guava fidanı demektir. -Armut Guava Fidanı Nasıl Üretilir:Armut Guavası fidanı tohum, üretimi çelik veya doku kültürü ile olmaktadır. -Dikim Bölgeleri:Her Rakım -Dikim Bölgeleri:Bahçe, Saksıda -Armut Guava Fidanların Fidan Dikim Mesefesi:Armut Guava fidanlarınızı 5 metre ara ile dikebilirsiniz. -Gönderilecek Armut Guava Fidanın Mevsimsel Durumu:Herdem yapraklı -Saksıda Yetiştiriciliğe Uygunluğu:Uygundur. -İç Mekan İçerisinde Bitki Konumu:Yarı gölge veya güneş alan ısı kaynaklarından uzak bölgeler -Armut Guava Fidanlarında Gübreleme: Fenni gübre yerine her zaman organik gübreler kullanmanız organik ürünler elde etmenizi sağlar.Organik gübrelere solucan gübresi kullanabilirsiniz.Kışın fidan başına , fidan yaşı çarpı 500 gram olacak şekilde toz organik solucan gübresini fidanının toprağına karıştırarak verebilirsiniz. Armut Guava Fidanı İlaçlaması:Bitkilerinizin, zararlı ve hastalık mücadelesinde devamlı doğal olan maddeleri kullanmanız sağlıklı olacaktır.Gülleci bulamacı bu noktada sizlere hem böcekler hemde mantari hastalıklar konusunda ciddi fayda sağlayacaktır. -Armut Guava Fidan Gönderimi Nasıl Yapılmaktadır:Fidanlarınız etiketli bir şekilde,yandaki görseli içeren özel tasarım fidan gönderim kolilerinde kargo teslimat sınırları içerisinde Türkiye'nin her yerine gönderilmektedir.Fidanlar gönderilmeden önce sulanmaktadır.Kargoda bekleme süresi maksimum 10 gündür.Yaz gönderimlerinde fidanların yapraklarına kaolin uygulaması yapılmaktadır.Bu şekilde fidanlarınızın yaprakları hafif beyaz gelecektir.Bu durum sizi şaşırtmasın.Yaz dikimlerinde fidanların güneşe karşı dirençlerini artırmak için bu şekilde bir uygulama yapılmaktadır. -Fidanım Geldi Ne Yapmalıyım:Kışın fidanlar yapraksız gelir.Baharla beraber yapraklarını açar.Fidanınızı teslim aldıktan sonra kolisinden çıkartın ve gölge bir alanda alın.Su ihtiyacı var ise hafif sulayın.Sonrasında ise dilediğiniz gün, buharlaşmanın en az olduğu vakitlerde dikiminizi yapabilirsiniz. -Fidan Dikerken Dikkat Edilmesi Gerekenler:Fidan çukurunuzu en, boy ve yüksekliği 30-50 cm olacak şekilde açınız.Fidanınızı torbasından toprağını dağıtmayacak şekilde çıkartınız ve dik bir şekilde fidan çukuruna yerleştiriniz ve toprakla kapatınız.Asgari 10-15 litre can suyu muhakkak veriniz.Dikim gübresi olarak solucan veya leonardit gübresi verebilirsiniz.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Geri Bildirim Ver