"

Evy Baby Bebek Bezi

" araması için 119 sonuç listeleniyor

Ekonomik ve Kullanışlı Evy Baby Bebek Bezi Çeşitleri

Evy Baby bebek bezi %100 pamuk kullanılarak tasarlanmış, pek çok ebeveynin tercihleri arasında ilk sıralarda yer alan bebek bezi markası olarak bilinmektedir. Alkol paraben, parfüm ve petrol türevli plastik malzemeler içermemektedir. Bebeklerin sağlıklı gelişimini tamamlamaları adına, kaliteli bir bebek bezi kullanımı büyük önem taşımaktadır. Bebeklerin cildi çok hassas yapıda olduklarından dolayı, seçilecek bebek bakım ürünlerinin de sağlıklı materyallerden yapılmış olması gerekmektedir. Özellikle yeni doğan bebeklerde bez seçiminin yeni doğana özel olarak tasarlanmış bebek bezlerinden seçilmesi gerekmektedir. Bunun sebebi, yeni doğan bebeklerde henüz göbek düşümü gerçekleşmediğinden dolayı, o bölgenin hava almasını engellememek olarak bilinmektedir. Evy Baby yeni doğan bebek bezi, bu kapsamda özel olarak tasarlanmıştır. Ön kısmında bebeğin göbeğine gelecek olan bölge, bebeğin rahatsız olmaması için özel olarak tasarlanmıştır. Bu tasarım sayesinde de bebeklerin göbek bölgesi hava alarak sağlıklı bir gelişim sürdürmesine olanak vermektedir.

Evy Baby Bebek Bezi ile Sağlıklı Bebekler

Bebek bezlerinin uzun süre kuruluk sağlaması ve boya içerikli materyallerden üretilmiş olmaması gerekmektedir. Bu kapsamda Evy Baby bez boyutları, bebeklerin aylık gelişimine orantılı olarak seçilmelidir. Bez alımı yaparken uzun vadeli planlar yapılmamalıdır. Bebekler ilk doğdukları zamanlarda günlük 10 ile 13 arası bez değişimine ihtiyaç duyarlar. Bu sebepten dolayı özellikle Evy Baby bebek bezi kampanya durumlarında, ebeveynler de çok fazla bez alımı yapabilmektedir. Bebeğin gelişimini sağlıklı bir şekilde tamamlaması için bez seçiminin bebeğin kilosu ile doğru orantıda yapılması gerekmektedir. Alımlarınızı bebeğinizin kilosunu göz önünde bulundurarak gerçekleştirmeniz size ve bebeğinize fayda sağlayacak önemli bir husustur. Bebekler ortalama 1.5 yaşından itibaren hareketlenmeye ve yürümeye başlarlar. Bu hareketli dönemlerde ise bebek bezi değiştirmek çok da kolay olmayan bir durumdur. Bebeğin rahat hareket edebilmesini sağlayan Evy Baby külot bez ile bebeğinizin rahatlıkla hareket etmesi mümkün olabilmektedir. Tuvalet eğitimi sırasında da külot bezler ebeveynler için çok pratik bir yardımcı olmaktadır. Bebeklerin kilosuna göre bez numaraları bulunmaktadır. Yeni doğan bebek bezleri 1 numaraya da 2 numara olarak bilinmektedir. 1 numara yeni doğan bebek bezi 2-5 kilo arası bebekler için uygun olmakla birlikte, 2 numaralı bebek bezleri 3-6 kilo aralığında bulunan bebekler için uygun olmaktadır. Evy Baby yeni doğan bebek bezi fiyatları, seçim yapacağınız bez paketindeki adete göre değişiklik gösterebilmektedir.

Evy Baby Bebek Bezi ile Konforlu Seçimler

Bebek bezi seçiminde bebeklerin kilolarıyla doğru orantıda seçimler yapmak gerekmektedir. Bezlerin küçük olması, bebeklerin ciltlerinin tahriş olmasına sebebiyet verirken, sıvının da dışarı taşması gibi olumsuz durumlara neden olabilmektedir. Bundan dolayı küçük bez kullanımı yapmamak gerekir. Aynı şekilde büyük bez kullanımları da kaliteli bir bez deneyimi sağlayamayacaktır. Bebek bezi alımı yaparken üzerinde yazan numaralara ve kilolara göre seçim yapılmalıdır. Yeni doğan bezleri dışında bebek bezi numaralarının ilki 3 numara bebek bezleridir. Evy Baby 3 numara bebek bezleri 5-9 kilo aralığındaki bebekler için uygundur. Bebeğin belini tam olarak kavrayarak hareketli dönemlerinde sıvı emilimini maksimuma çıkarmaktadır. Eğer bebeğiniz 7-14 kilo aralığında bir ağırlığa ulaştıysa Evy Baby 4 numara bebek bezini kullanmaya geçmeniz gerekmektedir. Evy Baby 5 numara bebek bezleri ise, Jumbo ve junior olarak iki ayrı grupta üretilmektedir. Junior boy bebek bezleri 11-18 kiloda bulunan bebekler için seçilmelidir. Bebeğiniz yaşıtlarına göre daha yapılı ise, Evy Baby Jumbo bezleri tercih etmeniz gerekmektedir. 5 numara Jumbo bezlerde kilo aralığı 11-25 olarak bilinmektedir. Evy Baby 6 numara bez ise, 15 kilo ve üzeri olan bebekler için tercih edilmektedir. Evy Baby bezi fiyatları bez numaralarına göre farklılık gösterebilmektedir. Bebek bezlerinin boyutlarına göre farklılıkları da bulunmaktadır. Özellikle külot bez seçimlerinde bebek bez boylarına göre tasarlanmış olan seçeneklere göre tercih yapmak gerekmektedir. Jumbo bebek bezleri daha kilolu bebekler için uygun olmaktadır. Eğer bebeğinizin gelişimi ileri derecelerde ise, üzerinde Jumbo yazan bebek bezlerini tercih etmeniz size fayda sağlayacaktır. Evy Baby dev paket alımları içerisinde bulunabilen Jumbo bez paketlerinden alabilirsiniz. Sadece Jumbo boylara göre değil, farklı boyutlardaki bebek bezlerine göre de dev paketler bulunmaktadır. Bu paketleri aylık ya da haftalık olarak ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz. Evy Baby bebek bezi fiyatları, bezin adedine ve numarasına göre şekillenebilmektedir.

Evy Baby Bebek Bezi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebek bezlerinin pek çok boyutu olmakla birlikte, bebek sağlığını ön planda tutan markalar arasında yer alan Evy Baby ile bebeğiniz için en doğru kararı verebilmeniz mümkündür. Gelişen teknoloji ile %100 pamuk olan bir bebek bezi üreterek bir ilki başaran Evy Baby, bu özelliği sayesinde de pek çok ebeveynin tercihleri arasında yer almaktadır. Evy Baby yeni doğan bebek bezleri dışında 3, 4, 5, 6 numaralı bez seçenekleri ile bebeklerin kilolarına özel olarak bez paketlerini tasarlamaktadır. En çok tercih edilen bebek bezi boyutu ise, Evy Baby bebek bezi 4 numara olarak bilinmektedir. Bunun sebebi ise, orta kilolu bebeklerin tercih ettiği ortalama bir boya sahip olması durumudur. Evy baby 4 numara, 7 ile 14 kilo arasındaki bebekler için uygun olduğundan dolayı, pek çok bebeğin bu kilo aralığında olması çok fazla rağbet görmesinin temel sebebidir. Evy Baby bebek bakım ürünleri arasında bulunan bebek bezleri, bebeklerin cildine uygun materyaller kullanılarak tasarlandığından dolayı herhangi bir tahrişe ya da sağlık sorununa sebebiyet vermemektedir. Alerjik testlerden geçirilip de üretime başlanıldığı için, alerjik reaksiyonlara karşı da tercih edebileceğiniz bir bebek bezi markasıdır. Alkol ya da paraben içermediği gibi bebeklerin cilt sağlığına olumsuz etkisi bulunan parfümleri de içermemektedir. Özellikle Evy Baby yenidoğan bez seçenekleri bebeğin göbek bağını engellemeyecek şekilde hava alan yüzey kullanılarak tasarlanmış olup, bebek hareketlerini kısıtlamayacak şekilde üretilmiştir. Evy Baby yenidoğan bebek bezi fiyatları, paketin içerisindeki bez adedine göre farklılık gösterebilmektedir. Evy Baby bebek bezleri arasında bulunan külot bezler ise, kullanım kolaylığı sağladığından dolayı pek çok ebeveyn için de tercih sebebi olmaktadır. Giyilebilen özellikteki bu bezler, bebeklerin hareketlerini kısıtlamadan pratik bir kullanım sağlamaktadır. Evy baby bez fiyatları farklılık gösterdiğinden dolayı Evy baby kampanya ürünleri arasından bebek bezi tercihi yapabilmeniz mümkündür. Büyük paketler kampanyalı fiyat kapsamında yer aldığından dolayı size büyük fayda sağlayacaktır. Bebeklerin zayıf ya da normalden daha yapılı olmaları durumunda da bez seçiminde farklılıklar oluşabilmektedir. Bebeğiniz bulunduğu ay farkına göre normal gelişim gösteriyorsa junior bebek bezlerini kullanmanız uygun olmaktadır. Bebeklerin normal kilolarından daha fazla kiloya sahip olmaları durumunda ise Jumbo bebek bezleri arasından uygun olan bir seçim yapılması gerekmektedir. Eğer Jumbo yerine junior bebek bezi kullanımı tercih ederseniz, bebeğin pişik ve yara olmasına sebep olabilirsiniz. Evy Baby fiyat farkı bu iki seçeneğe göre de farklılık gösterebilmektedir. Trendyol üzerinden Evy Baby bebek bezi yenidoğan ve diğer tüm bezleri inceleyebilir, açıklamalar dâhilinde bebeğinize en uygun olan bezi kolaylıkla satın alabilirsiniz.