Extant Alkali İyonize Canlı Su 5 Litre / 10,5pH -300 ORP 400 Hidrojenli TYCT0CFJVN169411893424528

299 TL
koleksiyona ekleKoleksiyona Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünün son kullanma tarihi (SKT) nedir?
Ürünleri gönderen satıcıların elindeki stoklara göre ürünlerin SKT'si değişebilmektedir. Satıcıya soru sor kısmından ilgili satıcıya gönderilecek ürünün SKT 'sini sorarak öğrenebilirsiniz.
Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
İlgili mevzuat uyarınca satın aldığınız ürünü ambalajı açılmadığı müddetçe 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünün sağlam şekilde satıcıya ulaşabilmesi için orijinaline uygun şekilde tekrar paketlenmiş olarak gönderimi önemlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün Bilgileri

Extant Alkali İyonize Canlı Su 5 Litre / 10,5pH -300 ORP 400 Hidrojenli

Geri Bildirim Ver
 • Satıcı: MediGreen Satıcı Ünvanı: HASAN BİRLİK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 1781423156
  Bu ürün MediGreen tarafından gönderilecektir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
 • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Extant marka özel su iyonizer cihazından üretilmektedir. Laboratuvarlardayapılan testlerde 10.5ph, -450 orp ve 400 hidrojen değerinde olduğukanıtlanmıştır. Suyun özelliğini kaybetmemesi için stok tutulmaz, siparişverdiğinizde dolumu yapılıp suyun özelliklerini uzun süre koruyabilenözel pet ambalaj içerisinde ve kendi özel kutusunda gönderilir. Ambalajı açılmayanürün, özelliğini kaybetmeden yaklaşık 1 ay durabilir. Ambalajı açıldığında ise5 gün içerisinde tüketiniz. Günlük olarak içeceğiniz miktarı -Ki 1 litre tavsiyeediyoruz- Cam bir şişe içine alarak muhafaza edebilirsiniz. Yemekler ilebirlikte tüketmeniz tavsiye edilmez, yemekten önce veya yemekten 2 saat sonratüketiniz. Ilaç kullanıyorsanız suyunuzu ilaç ile birlikte tüketmeyiniz. Suyusadece içme suyu olarak kullanınız
 • yemek, çay ve kahve gibi sıcak içeceklerdekullanıldığında su özelliğini kaybedecektir. Hidrojenli iyonize alkali canlı su nedir? Su içerisindebulunan hidrojen ve hidrosit iyonlarının miktarı, suyun asidize veyaalkalitesini tayin eder. Hidrojen iyonu, suyun içinde fazla ise su asidik,suyun içinde hidrosit iyonu fazla ise su alkalidir. Alkali su iyonizedir. Yanikompleks haldeki iyonlar bu suda çözülmüşlerdir. Alkali suyun içinde var olanmineraller iyonik formda bulunurlar. Böylece vücut, alkali su içinde iyonikformda bulunan mineralleri rahatça emebilir. Özetle normal su vücudun sadece suihtiyacını karşılar canlı su ise hücreleri minerallerle besler. Hidrojenliiyonize alkali canlı suyun özellikleri nelerdir? Alkalize etme: 10,5 ph değerlivücuttaki asitlik seviyelerini azaltarak ph dengesini geri kazandırır.Antioksidan: -450 orp değeri suyun paslanmayı engelleyici özellikte yaniantioksidan güce sahip olduğunu gösterir. Hücre ve dna hasarına nedenolabilecek serbest radikalleri nötralize etmeye yardımcı olur. Zamanla vücuttabiriken asidik atık ve toksinlerin dışarı atılmasına katkıda bulunur. Süperhidratlama: Daha küçük su kümesi boyutu, suyun hücrelere daha kolay nüfuzetmesini sağlar. Mineral zengini: Insan sağlığı için hayati önem taşıyankalsiyum, magnezyum ve potasyum gibi alkali mineralleri daha yüksekkonsantrasyonlarda içerir. Oksijen zengini: Kandaki çözünmüş oksijen miktarınıartırır. Detoxifying: Kolon duvarlarında mukus oluşumunu ortadan kaldırır,böylece vücudun önemli besinleri emme yeteneğini geliştirir. Energizing:Negatif yüklü hidroksil iyonları artan enerjiye, zihinsel netliğe ve geneluyanıklığa katkıda bulunur. Ağırlık kontrolü: Vücudun daha az kritikbölgelerinde asidik atıkları depolayarak hayati organları asitlikten koruyanyağ dokularına olan ihtiyacı azaltır. Temiz su: Iyonlaştırıcı içindeki önfiltreleme kartuşu, musluk suyunda bulunan klor ve diğer yaygın kirleticilerigiderir.

Ürün Özellikleri

 • Hacim 5 L
 • Hızlı Market Sıralama Tipi Su - 5 lt
Geri Bildirim Ver