"

Ezydog

" araması için 315 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Ezydog

Ezydog ürünleri, köpekler için konfor sağladığı gibi köpek sahibi hayvanseverler için de fonksiyonellik sunar. Güvenliği ve rahatlığı bir arada barındıran Ezydog ürünleri, köpeklerin dışarıda rahat bir şekilde gezdirilmesine olanak sağlar. Ezydog çatısı altında göğüs tasmalarından koşucu kayışlarına, can yeleklerinden sırt çantalarına kadar pek çok ürün, köpeklerin doğasına uygun olarak üretilmiştir.

Boyun Tasması Nasıl Seçilir?

Boyun tasmaları, farklı köpek cinsleri için özel olarak üretilir. Bu nedenle köpeğin tasmayla rahat olması isteniyorsa ona uygun, doğru boyun tasmasını seçmek gerekir. Boyun tasmaları seçiminde ilk dikkat edilmesi gereken, tasmanın köpeğin boynuna uygun ebatta olmasıdır. Boyunla orantılı olmayan tasmalar, köpeğin boynunu sıkabilir ve nefes almayı zorlaştırabilir. Ezydog boyun tasma modelleri, hemen her boyun ölçüsüne uygunluk sağlar. Ayrıca köpeğin fiziksel özelliklerine uygun tasmalar tercih edilmelidir. Örneğin, fiziksel olarak güçlü köpekler için hafif yapıdaki boyun tasmaları kullanılmamalıdır. Bu tarz köpekler için üstün dayanıklılığa sahip Ezydog tasmaları tercih edilebilir. Ezydog boyun tasmaları, 30-61 cm ebatları arasında çeşitlilik göstererek tüm boyun ölçülerine tam uyum sağlar.

Ayrıca, boyun tasmasının yapıldığı malzemeye de dikkat edilmelidir. Deri ve kumaştan üretilen tasmalar, köpek cildi için en sağlıklı tasmalar olacaktır. Ezydog tasmaları, dalış kıyafetlerinde kullanılan yumuşak bir malzeme olan birinci sınıf neoprenden üretilmiştir. Neopren, kolaylıkla temizlenen ve hızlı kuruyan, su geçirmez bir malzemedir. Ezydog tasmaları, neopren tasmalarla köpeğin boynuna yumuşak dokunuş getirir.

Göğüs Tasmaları

Göğüs tasmaları, sıklıkla yürüyüş amaçlı olarak kullanılır. Ezydog göğüs tasmaları, bu bakımdan üstün konfor ve kontrol sağlar. Ezydog göğüs tasmalarındaki dayanıklı polyester dış kabuk, aşınmaya ve yırtılmaya karşı direnç gösterir. Ayrıca, ayarlanabilir göğüs askısı bulunan Ezydog göğüs tasmalarında köpeğin gövde kısmı için maksimum rahatlık sunulur. Göğüs tasmalarında yük, köpeğin göğsü ve yanları etrafında dağıtılmalıdır. Böylece boyun bölgesine ağırlık yüklenmez. Ezydog göğüs tasmalarında bütün yük, köpeğin göğsünde ve yanlarında paylaştırılmıştır. Bu da köpeğin yürüyüşü sırasında yüksek efor sarf etmesini engeller; onu yormaz.

Göğüs tasmalarının halka bölmeleri, paslanmaz çelikten olmalıdır. Ezydog göğüs tasmalarının D-halkası, paslanmaz çelikle cilalanmıştır. Ayrıca, Ezydog göğüs tasmalarında köpeği yakından kontrol etmek için konforlu trafik tutamacı da yer alır. Göğüs tasmalarının gece yürüyüşleri için uygunluğu da kontrol edilmelidir. Ezydog tasmalarında bulunan Orbiloc güvenlik ışığı, köpeğin düşük ışıkta görülebilir olmasını sağlar. Bununla beraber Ezydog tasmasının üzerinde reflektör şeritler de yer almaktadır.

Göğüs Tasması Nasıl Takılır?

Göğüs tasması, köpeğe takılmadan önce köpeğin bel ölçüsü alınmalıdır. Ezydog tasmaları, 38 cm’den 116 cm’e kadar değişen ebatlara sahiptir. Bu şekilde tüm beden ölçülerine uyum sağlar. Ezydog göğüs tasmasını köpeğe takmadan önce tasmanın askısı gevşetilmelidir. Ardından Ezydog tasmanın koşumu, köpeğin üzerine geçirilir. Bu aşamada koşumu, köpeğin ön bacaklarının arkasında konumlandırmak için askılık ayarlanır.

Ezydog göğüs askılığı, gevşek tutulmalı; aşırı sıkılmamalıdır. Aksi takdirde köpeğin rahat hareket etmesi engellenebilir. Bu şekilde Ezydog göğüs tasmasıyla köpekler güvenle dışarıda gezdirilebilir.

Kayışla Köpeği Gezdirme

Ezydog sevk kayışı kullanarak köpeği rahatlıkla gezdirebilirsiniz. Ezydog, bungee tasma modelleri ile yüksek kontrol sunar. Ezydog şok emici esneyebilen köpek tasması sayesinde yürüyüş sırasındaki çekiştirmeler yumuşak hâle gelir. Bu şekilde şiddetli hareketlerde dahi köpeğinize zarar vermeden onu yönlendirebilirsiniz. Ayrıca, Ezydog kayış tasmalarında bulunan yumuşak tutma sapı, elleri yormayan bir tasarım sunar. Ek olarak, Ezydog köpek gezdirme tasmalarının üzerinde bulunan reflektif şeritlerle gece yürüyüşlerinde de kolaylık sağlanır.

Özellikle köpeğiyle birlikte koşanlar için üretilen Ezydog tasmalar da mevcuttur. Road Runner Ezydog tasmaları, kaydırılabilir toka yapısıyla koşucuya kayışın uzunluğunu ayarlama şansı sunar. Böylece köpekle koşucu arasındaki mesafe, istenilen uzaklığa ayarlanabilir. Bununla beraber tutamaçta bulunan toka, aynı zamanda askıyı bel veya omuza takabilme imkânı da verir. Ezydog tasmalar, beklenmedik sarsıntılara karşı köpeği koruyan ‘’Sıfır Şok’’ teknolojisine sahiptir. Ezydog ‘’Sıfır Şok’’ teknolojisi, köpekle birlikte koşulurken sağa sola doğru çekilmeleri de önleyerek rahat bir hareket alanı yaratır. Ezydog sevk kayışları, sakin veya hareketli köpek yürüyüşleri için ideal yapıdadır.

Ezydog ürünlerine ve daha fazlasını Trendyol pet shop ürünleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.