"

Fa

" araması için 243 sonuç listeleniyor
FaLimon Kolonyası 200 Ml X2 Adet
29,90 TL
Sepete Git
FaSprey Men Sport 150 ml
(4)
28,00 TL
11,04 TL
Sepete Git
FaFa Pink Paradise Deo Roll-On 50 Ml
12,75 TL
Sepete Git
FaSoft & Control Deosprey
(12)
12,70 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Fa

Avrupa’nın en popüler vücut bakım markalarından biri olan Fa, deodorantlar ve duş jelleri gibi yenilikçi vücut bakım ürünleri ile duyularınızı şımartır ve her gün harika hissetmenizi sağlar. Fa'nın ilham verici  zengin kokularıyla, hoş bir yumuşaklık hissi keşfedebilirsiniz. Fa vücut spreyi, deodorant, roll on ve duş jeli çeşitleri arasından sizin için en iyi ürünü anında bulabilirsiniz. En iyi Fa deodorant fiyatları Trendyol'da!

Fa Deodorant ve Vücut Spreyleri

Terleme, insan vücudunun termoregülasyonu için önemlidir. Sıcak havalarda veya spor gibi yüksek fiziksel aktiviteler sırasında, vücudun yüksek ısı ile başa çıkabilmek için terleyerek soğuması gerekir. Ter, psikolojik veya duygusal stres sonucunda da oluşabilir. Taze ter kokusuzdur. Cildimizde yaşayan bakteriler terle salgılanan proteinleri sindirdiğinde kötü koku oluşur. Bu nedenle, ter kokusu ile mücadele eden kozmetik ürünleri kullanmak, koltuk altındaki bakterileri azaltarak kokuyu durdurur.

Geniş bir koku yelpazesi ile sunulan Fa deodorant ve vücut spreyi çeşitleri, cildinizin doğal olarak nefes almasını sağlamak için gözenekleri tıkamadan optimum koku koruması sağlar. Fa vücut spreyi aqua gibi hafif ve zarif kokulara sahip ürünler, 48 saatlik terlemeyi önleyici antiperspirant etkisi ile cildinize hoş bir tazelik hissi kazandırır. Baştan çıkarıcı mistikten kokulardan, aktif bir yaşam tarzı için sportif kokulara kadar size uygun olan kokuyu Fa sprey deodorant ya da Fa roll on çeşitleri arasından kolayca bulabilirsiniz.

Fa Kadın ve Erkek Deodorant Çeşitleri

Fa sprey deodorant çeşitleri uzun süre kalıcı bir parfüm için cilt dostu formüllerle üretilir. Alüminyum tuzları içermeyen Fa deodorant ve vücut spreyleri, uzun ömürlü ıslaklık ve koku korumasına sahiptir. 48 saate varan ıslaklık koruması, hareket ve nem ile aktif hale gelen yenilikçi kapsüllenmiş koku teknolojisi ile Fa deodorant çeşitleri ter kokusunu önler. Gün boyu konforlu hissetmenize yardımcı olur.

Farklı koku tercihleri için Fa deodorantlar farklı tiplerde ve aromalarda mevcuttur. Fa erkek deodorant çeşitleri tipik olarak odunsu, okyanus ve narenciye kokularına sahiptir. Narenciye kokulu deodorantlar, açık havada veya özel etkinlikler için mükemmel olan taze bir koku veriken, odunsu kokular romantik günler için mükemmel bir seçimdir. Taze okyanus kokulu Fa deodorant erkek çeşitleri ise gün boyu havadar ve hafif hissetmenizi sağlar. Fa aqua deodorant gibi kadın deodorant çeşitlerinde ise eleganlığı ve kadınsılığı vurgulayan çiçek ve deniz gibi taze koku notaları, temiz ve canlandırıcı bir etki yaratır. 

Fa Roll On Çeşitleri

Fa roll on ter kokusuna karşı güvenilir koruma ve uzun süreli tazelik sunar. Taze ve canlandırıcı kokularıyla, aktif yaşam tarzını benimseyenler için özel olarak geliştirilmiştir. Fa deodorant roll on ile aktif bir günde bile kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Kokuya neden olan bakterilere karşı anında ve uzun süreli etki için aktif bileşen kompleksine sahip Fa deodorant roll on çeşitlerini keşfedebilirsiniz. Erişilebilir fiyatlarla sunulan Fa roll on fiyatı ile sevdiğiniz kokuların hepsine sahip olabilir, her gün başka bir kokunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Fa Duş Jeli Çeşitleri

Fa duş jellerinin ilham verici kokuları ile güzel bir yolculuğa çıkabilir, her gün harika bir kokuyla kendinizi şımartabilirsiniz. Duşun altında uzun süre kalıcı parfüm etkisine sahip Fa duş jelleri, cilde uyumlu nötr pH değerine sahiptir ve dermatolojik olarak test edilmiş, oldukça hafif bileşenlere sahiptir. Cildin kurumasını önleyen, cilde dost formülü sayesinde Fa duş jelini günde birkaç kez kullanabilir, eşsiz kokulardan gelen etkili temizlik ile günlük vücut bakımınızı yapabilirsiniz.