"Faber Castell" araması için 2768 sonuç listeleniyor

Faber Castell

Köklü tarihiyle yazı ve resim araç gereçleri konusunda sektöre yön veren lider markalardan Faber Castell kırtasiye kategorisindeki yüzlerce ürün çeşidiyle çocuk-yetişkin herkesin ihtiyaçlarını karşılıyor. Kurşun ya da tükenmez kalem çeşitlerinden dolma, keçeli, fosforlu kalemlere, sulu boya, pastel boya, kuru boya setlerinden defterlere, silgilere, çantalara kadar kırtasiye kategorisinde ihtiyaç duyulan her şey Faber Castell kalitesiyle sunuluyor. 

Ergonomik ve Konforlu Kurşun Kalem Modelleri

Faber Castell okul öncesi çağından profesyonel hayata kadar her kesim için farklı kalem çeşitleri sunuyor. Kurşun kalem kategorisinde yer alan Faber Castell uçlu kalem alternatifleri grip kalemlerle öne çıkıyor. Farklı tonlardaki uç seçenekleri ve çeşitli renkleriyle çok tercih edilen Faber Castell kalem uçlu grip modeller, kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik ve uzun ömürlü yapısıyla yüksek bir ürün performansı sunuyor, bileği ağrıtmıyor. Faber Castell üçgen kalem modelleri de tercih edilen kurşun kalemler arasında. Üzerine isim de yazılabilen, üçgen geometrik hatlara sahip kalemler, Faber Castell kurşun kalem tasarımlarında orijinal dokunuşa sahip.

Faber Castell Farkıyla Dolma, Pilot, Tükenmez Kalem Çeşitleri

Faber Castell kalem çeşitleri pilot, dolma, tükenmez kalem olarak çeşitleniyor. Faber Castell dolma kalem modelleri sınırlı sayıda üretilen özel tasarımların yanında farklı uç kalınlıkları ve renklerde sunulan kalemleriyle öne çıkıyor. Zarif ve estetik gövde yapılarına sahip olan, tutuş ve yazma kolaylığı sunan, el işçiliğiyle de kusursuzlaşan modeller  profesyonel hayatın şık temsilcileri oluyor. Faber Castell tükenmez kalem ve Faber Castell pilot kalem modelleri ise renkli ve renksiz mürekkep seçenekleriyle en çok tercih edilen alternatiflerden. İğne uçlu tükenmez kalemlerin yanında farklı uç kalınlıklarına sahip kalemler de bulunuyor. Rengarenk dış tasarımlarla içinizi açan Faber Castell kalem seti ürünleri her ihtiyacı karşılıyor.

Kalemlerin Renk Cümbüşü

Faber Castell renkli kalem modelleri arasında fosforlu ve keçeli kalemler hem okul hem iş hayatının vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Faber Castell keçeli kalem çeşitleri 20'li, 30'lu gibi farklı setlerle satışa sunulurken tek tek de tercih ediliyor. Daha çok çocukların boyama etkinliklerinde kullanılan, tüm temel renk tonlarına sahip Faber Castell boya kalemi setleri en renkli zamanlara eşlik ediyor. Faber Castell fosforlu kalem çeşitleri ise belgelerin ya da kitapların görünür olması istenen yerlerini vurgulamak için tercih ediliyor. Sarı, mavi, pembe, yeşil gibi fosforlu canlı tonları olan kalemler hem iş hem okul hayatının önemli gereçleri. Renklerin başrolü oynadığı Faber Castell ürünleri arasında bir diğer grup boyalar oluyor.

Yaratıcılığın Dışa Vurumunu Destekleyen Boya Setleri

Faber Castell boya seti olarak satışa sunulan, farklı boyama türlerini içine alan ürünler kuru boya, suluboya gibi hobiler için tasarlanıyor. Faber Castell kuru boya setleri 12'lik, 24'lük, 48'lik gibi farklı boyutlarla, çok şık kutularında satılıyor. Gerek profesyonel gerek amatör olarak resim yapanlar kaliteli malzemeden üretilen kuru boyalarla yaratcılığını geliştiriyor. Faber Castell suluboya setler ise kaliteli ve sağlıklı yapısıyla çocukların resim derslerinin olmazsa olmazı. Farklı boylarda sunulan, değişebilir tablet yapılarıyla da tercih edilen suluboyalar, fırçalarıyla beraber veriliyor. Çocuklar boyalar ve suyun büyüleyici karışımıyla harikalar yaratıyor. Çocuklar odalarındaki yazı tahtalarıyla da öğretici ve keyifli zamanlar geçiriyor. Faber Castell tahta kalemi çocukların minyatür tahtaları için gerekli olurken tebeşir kullanılmayan okul tahtalarında da öğretmenlerin baş ihtiyacı oluyor. 

Özgün Tasarımlı Kalemlik ve Kalem Kutu Tasarımları

Faber Castell çocuk ve gençlerin okul çantalarındaki demirbaş malzemelerle de çok tercih edilen markalardan oluyor. Faber Castell kalemlik modelleri özellikle de okula giden herkesin toparlayıcı ihtiyacı oluyor, kalemler dağılmıyor, kaybolmuyor. Birbirinden göz alıcı renk ve desenlerle eğlenceli ve spor bir tarza sahip olan kalemlikler farklı kumaş, doku ve şekillerle herkesin zevkine hitap ediyor, kaliteli üretim uzun ömürlü kalemlikler sunuyor. Kalemliklerin alternatifi kutu tasarımının hakim olduğu Faber Castell kalem kutu modelleri oluyor.

Usta İşçilikle Tasarlanan Uzun Ömürlü Defterler

Faber Castell defter çeşitleri de şık ve kaliteli tasarımlarıyla oldukça dikkat çekiyor. Özel, yüksek kaliteli sayfalar kusursuz bir yazım deneyimi sunarken ışığa karşı dayanıklı olan kağıt yapısı yazarken sayfayı parlatmıyor. Sağlam dikişlere sahip olan keten kapaklı Faber Castell defter modelleri ürünün yıpranmasının ve sayfaların kopmasının önüne geçiyor. Faber Castell silgi çeşitleri ise tekli olarak sunulduğu gibi 20'li, 24'lü gibi set şeklinde de satılıyor. Silerken kağıdı yıpratmayan, geride minimum iz bırakan silgiler çocuk yetişkin herkesin ihtiyacı. 

Modaya Yön Veren Sırt Çantaları

Faber Castell çanta tasarımlarıyla da modaya yön veriyor. Vintage, Basic, Casual gibi farklı stillerde üretilen  çanta modelleri özel tasarımlarla da dikkat çekiyor. Renkli ve desenlerin ön plana çıktığı çantalar çok tercih edilirken düz renk tasarımının kullanıldığı basic çeşitler de modası geçmeyen ürünlerden oluyor. Birinci kalite kumaş yapısı, kullanışlı gözleri ve omzu konforlu hissettiren askıları ile çantalar uzun ömürlü oluyor, yıpranmıyor ve su geçirmiyor. İhtiyacınız olan tüm kırtasiye, yazı ve resim araçlarını ayrıcalıklı fiyat teklifleriyle Trendyol'un kırtasiye&ofis kategorisi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Yukarı Çık