"

Fairy

" araması için 103 sonuç listeleniyor

Fairy

İlk olarak 1898 yılında Amerika'da satışa sunulan ünlü bulaşık deterjanı markası Fairy, 2010 yılında Türkiye piyasasına giriyor. %100 yağlı bulaşıklarda bile son derece etkili olan deterjanlar, zorlu lekelerin üstesinden gelerek zamandan tasarruf etmeyi sağlıyor. Fairy bulaşık deterjanları iki ayrı form olarak müşterilerle buluşuyor. Fairy sıvı deterjanlar, bulaşıkların elde en etkili şekilde yıkanmasını sağlarken, Fairy tablet bulaşık deterjanı ise bulaşık makinesinde güvenle kullanılıyor. Fairy bulaşık deterjanı; elma, limon ve nar esanslı versiyonlarıyla bulaşıklarda doğal ve hoş bir koku elde etmeyi de mümkün kılıyor.

Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı

Fairy'nin piyasaya sürdüğü deterjan çeşitleri içerisinde etkili ve pratik kullanımıyla öne çıkan Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı, bulaşıklardaki yağ artıklarının kolayca çıkmasını sağlıyor. Fairy Platinum limonlu, suda bekletme özelliğiyle dikkat çekiyor. Eskiden yağları çıkarmak amacıyla uzun süre suda bekletilen bulaşıklar, Fairy Platinum ile sadece 5 dakika sonra yağlardan arınıyor. Güçlü formülüyle lekelere hızlıca etki eden bulaşık deterjanı, farkını ortaya koyarak eksiksiz bir hijyen sağlıyor. Elde yıkama deterjanları arasında güçlü içeriğiyle öne çıkan deterjan, limon kokusuyla ferah bir kullanım da sunuyor. Elmalı Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı ise uzun süreli köpük etkisiyle uğraştırıcı bulaşıkların bile üstesinden gelmeyi sağlıyor. Konsantre formül bulaşıklarda kalıntı kalmasını önlerken, elma esansı mutfağa hoş bir koku yayıyor. Katılaşmış kirlerin kısa sürede yumuşayarak çıkmasını sağlayan Fairy Saf ve Temiz ise fosfat içermeyen formülüyle çevrenin korunmasına da yardımcı oluyor.

Fairy Bulaşık Makinesi Deterjanı

Fairy bulaşık makinesi tableti, bulaşık makinesinden çıkan bulaşıkların artıklardan tamamen arınmış ve pırıl pırıl olmasını sağlıyor. Fairy bulaşık tableti ön yıkama gerektirmiyor. Bulaşıkların daha kısa sürede kusursuz şekilde yıkanmasını sağlayan tabletler, aynı zamanda bulaşıklarda oldukça sık görülen kireç sorununun da önüne geçiyor. Fairy bulaşık makinesi kapsülü son derece kolay kullanımıyla da dikkat çekiyor. Bulaşık makinesinin tablet gözüne yerleştirilen deterjan ile tüm bulaşıklar tertemiz oluyor. Fairy kapsül sadece temizlemiyor aynı zamanda bulaşıkların parlamasını da sağlıyor. Parlatıcı etkisiyle bardak, kaşık, çatal ve bıçakların tertemiz görünmesini sağlayan deterjan, su lekelerinin oluşmasını da önlüyor. Fairy Platinum Plus Tablet, inatçı lekelerin düşük sıcaklıklarda bile çıkmasını sağlıyor. Matlaşan bulaşıkların eski parlaklığına kavuşmasını sağlayan tablet, etkili formülüyle en düşük sıcaklıklarda bile çözünebiliyor. Deterjan kalıntısı bırakmayan Fairy tablet deterjanlarla hem uzun hem de kısa programlarda etkin bulaşık temizliği mümkün oluyor. Hepsi bir arada özelliğiyle de dikkat çeken Fairy Platinum plus tabletler, tuz özelliği sayesinde cam ya da gümüş gibi hassas bulaşıkların korunmasını da sağlıyor. Bulaşık makinenizi açtığınızda beliren Fairy tablet bulaşık deterjanının ferah limon esansı mutfağınızın mis gibi kokmasını sağlıyor.

Fairy Bulaşık Makinesi Deterjanı Fiyatları

Fairy bulaşık deterjanları güçlü içerikleriyle hem elde hem de bulaşık makinesinde yıkamada fark yaratıyor. Elde yıkamada kullanılan sıvı bulaşık deterjanlarının her bir damlası inatçı lekeleri ortadan kaldırarak kısa sürede hijyen sağlıyor. Konsantre formülüyle öne çıkan sıvı deterjanlar uzun süren köpük etkisiyle bulaşık yağlarının anında çözünmesine neden oluyor. Bir şişe Fairy sıvı bulaşık deterjanı diğer bulaşık deterjanlarına göre iki kat fazla bulaşık yıkıyor. Son derece ekonomik bir kullanım sunan Fairy bulaşık deterjanları fiyat açısından da kullanıcılarını tatmin ediyor. Birbirinden etkili sıvı ve kapsül deterjanlar, hesaplı fiyat seçenekleriyle öne çıkıyor. Fiyat performans açısından fark yaratan Fairy ürünleri, hem etkili temizlik hem de uzun süreli ekonomik kullanım özellikleriyle müşterilerin beğenisini kazanıyor.

Trendyol, Fairy bulaşık deterjanı çeşitlerini ayrıcalıklı fiyatlarla sunuyor.

Yukarı Çık