placeholder
"

Fakir Tıraş Makinesi

" araması için 40 sonuç listeleniyor

Fakir Tıraş Makinesi

Fakir Tıraş Makinesi ile Zamandan Tasarruf Sağlayacaksınız

Fakir tıraş makinesi erkeklerin sakallarını kesebilmesi ve şekillendirebilmesi için tasarlanmış elektronik bir alettir. Fakir markası yaklaşık 90 yıldır Türkiye piyasasında hizmet vermektedir. Geniş ürün seçeneği bulunması ve kaliteli malzeme kullanımı ile günümüzde önemli markalar arasında yer almaktadır. Tıraş makinesi erkekler için oldukça gerekli bir eşya konumundadır. Özellikle bazı kişilerin işleri nedeniyle sürekli tıraş olması gerekecektir. Bunun yanı sıra uzamış sakalların düzgün görünebilmesi için şekillendirilmesi gerekebilir. Bu durumlar nedeniyle tıraş makinesi erkekler için bir ihtiyaçtır. Tıraş makinesi alırken uzun süre kullanabilmek için, birkaç ayrıntıya dikkat etmek gerekir. Öncelikle makinenin tasarımında kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. Kaliteli kullanılmayan malzemeler, ürünün uzun ömürlü kullanımını engelleyecektir. Fakir saç sakal tıraş makinesi çeşitleri, titanyum kaplaması olması nedeniyle uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Alacağınız üründe sakallarınızın çıkışına göre model seçimi yapmanız gereklidir. Düz sakalları olan kişiler için düz başlık, karmaşık çıkanlar için ise yuvarlak başlıklı tıraş makinesi seçimi gereklidir. Bazı makineler şarjlı olurken, bazıları ise pilli olarak kullanım sağlar. Sık kullanacak kişiler için şarjlı makineler daha pratik olacaktır. Fakir sakal tıraş makinesi bazılarında kuru olarak kullanım bazılarında ise ıslak kullanım olabilir. Özellikle her iki şekilde kullanım sağlayan modeller seçimi oldukça avantajlı olacaktır. Bunun yanı sıra, alacağınız tıraş makinesinin yedek parçasının bulunması da önemli bir konudur. Yedek parçasını bulamayacağınız modeller, olası durumlarda ürünü kullanamamanıza neden olabilir. Fakir tıraş makinesi yedek parçaları rahatlıkla bulunabildiği için, her durumda rahat bir kullanım sağlayacaktır. Markanın birçok farklı özelliğe ve içeriğe sahip modeli bulunmaktadır. Ultracare pro modeli bunlardan biridir. Fakir Ultracare pro tıraş makinesi, ıslak ve kuru olmak üzere iki şekilde kullanılabilmektedir. Tüm bölgelere uygulanabilmesi sayesinde oldukça kullanışlı bir üründür. Şarjlı olan bu ürün şarjı tamamen doldurulduğunda 60 dakika kesintisiz kullanım sağlamaktadır. Markanın öne çıkan diğer bir ürünü ise, Bossy tıraş makinesidir. Bu ürün titanyum kaplaması olması sebebiyle oldukça dayanıklıdır. Bu üründe bulunan gümüş bıçaklar sayesinde hassas ciltlerde tahriş ve kızarıklık minimuma indirilir. Başlık ve bıçak yerlerinde kullanılan seramik ve krom kaplamaları ürünün darbelere karşı yüksek direnç göstermesini sağlamaktadır. Düz başlıklı olan bu ürün hem saç hem de sakal kesimi için uygundur. Şarjlı olan bu ürün, kesintisiz 60 dakika kullanılabilmektedir. 6 adet tarağı bulunması sayesinde saçı tamamen kısaltılmasını sağlar. Saç kesme ve inceltme ile ilgili ürünün birkaç farklı aparatı da bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, ürünün standının bulunması kolay şarj olmasını sağlar.

Kolay Kullanımı ile Fakir Tıraş Makineleri Çeşitleri

Markanın öne çıkan ürünlerinden bir tanesi, Stubby’dir. Fakir Stubby tıraş makinesi, şarjlı bir alettir. Bu ürün yalnızca sakalın tıraşı ve şekillendirilmesinde işlev görür. Yaklaşık olarak 10 saatte şarj olurken, full şarj doluyken 35-40 dakika arası kullanılabilir. Şarjı bitmeye yakın ışığı yanıp sönerek kişileri uyarır. Ürün en kısa sakalın bile kolayca alınmasını sağlarken, nazik kullanımlarda yalnızca şekil vermenizi sağlar. Oldukça kullanışlı olan bu ürün ıslak ve kuru iken rahatlıkla kullanılabilir. Ürünün tüm parçaları rahatlıkla yıkanabilir. Başlığı rahatlıkla çıkarılabilir. Gücü ise 1,2 V sahip olması ile oldukça güçlüdür. Farklı renk ve tasarımları bulunan seçenekler arasından dilediğinizi seçebilmeniz mümkündür. Fakir hausgerate tıraş makinesi arasında dikkat çeken diğer bir ürün, Multicare tıraş makinesidir. Set halinde satılan bu ürün birçok işlemi bir arada yapabilme imkânı sağlar. Şarjı dolduktan sonra ise yaklaşık 50 dakika kesintisiz olarak çalışabilmektedir. Paslanmaz çelik bıçakları hassas ciltler için tahriş ve kızarıklığı en aza indirger. Çelik bıçaklar kökten uca kadar saçın rahatlıkla kesimini sağlayacaktır. Bulunan kesme bıçağı yaklaşık 3 mm ile 15 mm uzunluğuna kadar ayarlanarak kesebilme olanağı sunar. Farklı aparatları bulunan bu makine burun kılları ve kulak içi kıllarının alınmasını da sağlar. Ayrıca kılların işlem sonunda kılların temizlenebileceği, temizleme fırçası bulunur. İçerisinde bulunan bakım yağı ise kızarıklığın çabucak giderilmesini sağlar. Standlı yapıda olan bu Fakir tıraş makinesi seti bu yönü ile daha kolay şarj olabilmektedir. Markanın saç tıraş makineleri arasında öne çıkan diğer bir ürün, Senior saç tıraş makinesidir. Bu ürün Fakir vücut tıraş makinesi olarak kullanabilecek içeriğine sahiptir. Bu ürünün dış kısmında plastik ve kauçuk malzemesi kullanılmıştır. Darbelere ve düşmelere yüksek direnç gösteren bu ürün, el tarafından rahat kavrayabilmenizi sağlar. Paslanmaz çelik bıçakları sayesinde saç kesim kolay bir şekilde yapılabilir. Seramik bıçaklar ise yüzün daha az tahriş olması için tasarlanmıştır. Ürün saç ıslak ya da kuru şekilde kullanılabilir. Tamamen şarj olması ortalama 8 saat sürerken, dolu şarjını yaklaşık olarak 50 dakika kesintisiz olarak kullanabilirsiniz. Farklı aparatları bulunan bu üründe makas, berber tarağı, temizleme fırçası ve bakım yağı gibi içerikleri bulunmaktadır.

Fakir Tıraş Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Fakir erkek tıraş makinesi modellerinde yalnızca saç ya da sakal için kullanılabilecek ürün içeriği bulunmamaktadır. Kaş, favori, burun ve kulak kılları için kullanabileceğiniz tıraş makinesi çeşitleri de bulunmaktadır. Fakir petit tıraş makinesi, kulak ve burun kılını temizlemek için kullanılan bir üründür. Üründe kullanılan paslanmaz ve titanyum çelik bıçaklar uzun ömürlü kullanım sağlar. Dış kısmında da titanyum krom kaplama kullanıldığı için darbelere ve düşmelere yüksek direnç gösterir. Başarılı bir kesim performansı sunan ürünün en güzel özelliklerinden biri ise LED ışığı sayesinde kesilen yerin görülmesini sağlamasıdır. Ürün rahatlıkla ense, burun, kulak, sakal ve favorilerde kullanılabilir. Ayrıca bu ürün yüksek sessizlik performansı ile kişileri rahatsız etmeyecektir. 1 adet pil ile çalışmasının yanı sıra ürünü saklayabileceğiniz bir adet stand bulunmaktadır. Bu ürünü kullanan kişiler performansından çok memnun olduğunu dile getirmişlerdir. Fakir tıraş makinesi yedek parça sorunu yaşamayacağınız makinelerden biri 3 Touch tıraş makinesidir. Bu ürün kulak, burun, kaş ve favori şekillendirmek ve kesmek için kullanılabilir. Üründe problem yaşamadan uzun yıllar kullanabileceğiniz paslanmaz çelik bıçaklar bulunur. Üründe kullanılan bıçaklar ciltte tahriş yapmaz. Kaliteli içeriği sayesinde yalnızca birkaç dakika içerisinde şekillendirme ve kesme işlemini yapabilirsiniz. 3 farklı başlığı bulunan üründe hangi işlemi yapacaksanız ona göre başlık seçimi yapabilirsiniz. Üründe burun ve kulak kıllarını alırken yaralamayı önleyen başlıklar bulunur. Oldukça sessiz çalışan cihaz, kullanan kişiyi rahatsız etmeyecektir. Başlıklar suyun altında yıkanarak temizlenme özelliğine sahiptir. İçeriğinde bulunan temizleme fırçası sayesinde vücudunuza dökülen kılları temizleyebilirsiniz. Fakir tıraş makinesi şarj adaptörü bulunmayan bu ürün yalnızca 1 adet pille çalışır. Markanın tüm tıraş makineleri kullanıcılar tarafından değerlendirilmiş ve hep olumlu yorumlar almıştır. Fakir tıraş makinesi fiyatları seçeceğiniz ürünün içeriğine, modeline ve kullanım çeşitliliğine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Trendyol uygulaması üzerinden markanın tıraş makinelerini filtreleme butonu ile inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız ürünü sepete ekleyerek, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile anında sahip olabilirsiniz.