"

FANTOM

" araması için 1130 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Fantom

Eviniz için en son teknoloji temizlik ürünleri tasarlayan ‌Fantom markası, birbirinden farklı özelliklere sahip süpürge modelleriyle benzersiz bir hijyen sağlıyor. Toz torbalı, ‌cyclon teknolojisine sahip toz torbasız ve şarjlı süpürgeler, ‌‌Fantom'un geniş ürün yelpazesinde zengin model seçenekleri ile tasarlanıyor. Pratik, hijyenik ve son teknolojiye sahip süpürge modelleri, evde kullanılmanın yanı sıra okul, kreş ve otellerde kullanılabilen çeşitleri ile öne çıkıyor. Rengarenk ve fonksiyonel tasarıma sahip ‌Fantom çeşitleri, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için mükemmel bir hediye seçeneği oluşturuyor. 

Klasik Modellerden Vazgeçemeyenlere

Toz torbalı süpürgeler, geleneksel süpürge kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayacak modern teknolojiler ile ‌Fantom tarafından özenle üretiliyor. Farklı model ve çekiş gücü özellikleri ile tasarlanan ‌Fantom elektrikli süpürge çeşitleri, yatay formu sayesinde ergonomik bir kullanım deneyimi sağlıyor. Yüksek çekiş gücüne sahip ‌Fantom süpürge modelleri; halı, kilim, perde ve koltuk gibi farklı yüzeylerde kusursuz bir toz toplama performansı sergiliyor. Emiş gücünü süpürgenin kullanılacağı yüzeyin özelliklerine göre ayarlama yapabilmenize imkan veren ayar düğmesi, düşükten en yükseğe kadar farklı kademelerde emiş gücü seçmenizi sağlıyor. Kolayca değiştirilebilen toz torbaları, kağıt ya da bez materyaller ile tasarlanıyor. Hafif, ergonomik ve pratik elektrikli süpürge ‌Fantom serisinin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. 

Yeni Nesil ‌Cyclone Teknolojisi ile Tasarlandı

Toz torbasız olarak tasarlanan ‌Fantom ‌cyclone süpürge modelleri, toz haznesinin içinde yüksek hızda dönen hava sirkülasyonu ile içeri alınan tozların yeniden dışarı çıkmasını engelliyor. ‌Fantom toz torbasız süpürge, içinde bulunan iki adet ‌hepa filtre, tozlar, ‌maytlar ve akarların da elektrikli süpürge içinde hapsedilmesini sağlıyor. Alerjen vücut yapısına sahip kişiler için kusursuz bir hijyen ve temizlik sunan bu tasarım, ürüne fonksiyonel bir kullanım avantajı kazandırıyor. ‌Fantom ‌cc 3500 ‌Cyclone özellikli ‌Fantom elektrikli süpürge modelleri, kolay sarılan ve en uzak yerlere bile kolayca uzanan kablo tasarımı sayesinde evinizin her köşesinde kusursuz bir temizlik gerçekleştiriyor. Ayarlanabilir teleskopik boru ile tasarlanan süpürge modeli, ürünün boyunuza ve kullanım alışkanlıklarınıza göre ayarlanmasına katkıda bulunuyor.

‌Fantom Kalitesiyle Tanışın

Hem kuru hem de ıslak temizlik için tasarlanmış ‌Fantom sulu süpürge modelleri; halılar, yataklar ve koltuklar için mükemmel bir temizlik performansı sunuyor. Dikey ve şarjlı modelleri ile ergonomik bir kullanım imkanı sağlayan ‌Fantom pratik süpürge, dolap içi ve duvar gibi farklı alanlarda kolayca saklanıyor. Yer tutmayan fonksiyonel tasarım, ürünün hem Fantom el süpürgesi hem de elektrikli süpürge olarak günlük temizlikte kullanılmasına imkan sağlıyor. Teleskopik borusu ile en dip köşelere kolayca uzanabilen ‌Fantom dikey süpürge, yüksek emiş gücüyle günlük temizliği kolayca gerçekleştiriyor. ‌Fantom halı yıkama makinesi ile halıları evinizin konforlu ortamında rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Ayrıca koltuk ve kanepeler, yataklar da ‌Fantom halı yıkama makineleri ile mükemmel bir biçimde temizleniyor. 

‌Fantom Süpürge Fiyatları

‌Türkiye'nin en önemli elektrikli ev aletleri üreticilerinden olan ‌‌Fantom, dünyanın birçok ülkesinde satışa sunulmuş ürünleri bulunan bir marka niteliği taşıyor. ‌Fantom süpürge fiyatları, fiyat ve kalite dengesinde kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarıyor. En hesaplı fiyatlar ve en üstün kalite ile tasarlanan ‌Fantom süpürge modelleri, birbirinden şık tasarımları ile göz dolduruyor. Fantom süpürge çeşitlerinin hem ev hem de profesyonel kullanım için tasarlanmış farklı modelleri bulunuyor. Çevre dostu ve inovatif ürünleri ile keyifle kullanılan ‌Fantom süpürge modelleri, avantajlı fiyatları ile ulaşılabilir bir ürün niteliği taşıyor. Trendyol'da Fantom süpürge çeşitleri arasından ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun modeli tercih edebilirsiniz.