placeholder
"

Faraş

" araması için 1520 sonuç listeleniyor
Parex Faraşlı Süpürge
KARGO BEDAVA
ParexFaraşlı Süpürge
(148)
Faraşlı Süpürge
74,90 TL
Sepete Git
NOSSA Saplı Faraşlı Süpürge Lüks
NOSSASaplı Faraşlı Süpürge Lüks
(2)
35,99 TL
Sepete Git

Faraş

İşlevli Faraş Modelleri

Faraşlar, elektrikli temizlik ürünleri gibi evinizde, ofisinizde terdeki toz ve kirleri temizlemek için kullanılan ürünlerdir. İki parça üründen oluşan faraş süpürge takımı ev ve ofis gibi pek çok alanda kullanıma uygundur. Faraşın geniş haznesine yerdeki çöpler toplanır. Faraş içerisine alınan çöp ve tozlar kolayca çöz kovasına atılabilir. Süpürge ve hazneli faraş kısım birbirine tutturabildiği için faraş düzenli bir şekilde durur. Ev ve ofislerin yanı sıra hastane, okul, cafe vb. sokak gibi dış mekanlarda da kullanılabilir. Rahat kullanımıyla kolayca temiz bir ortama ulaşabilirsiniz. "Faraş nedir?" sorusuna "bir yerde toplanan çöpleri toplamaya yarayan genellikle plastikten yapılmış büyük ve küçük haznelerle birlikte satılan kısa saplı bir kürek" şeklinde cevap verilebilir. Yaşadığımız alanları temiz tutabilmek için kimyasal ürünlerin yan sıra toz ve çöpleri toplamak için faraş gibi plastik ürünlere de ihtiyacımız vardır. Faraş modelleri, farklı sap ve hazne kısmına sahip olarak üretilmiştir. Kullanım amacına göre sizin için en kullanışlı olanı seçebileceğiniz faraş türleri vardır. Endüstriyel faraş, çöpçülerin sokaklarda olan çöp toplayıp atmasını sağlamak amacıyla üretilmiştir. Metal faraş da sağlamlığı ve kolay tutulabilir sapı ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Plastik faraş da uygun fiyatlarıyla farklı renklerde üretilmektedir. Gri, kırmızı mavi gibi kürek kısmı olan modeller de vardır. Ağaç saplı, plastik faraş da çöpleri temizlemede kullanabileceğiniz ürünlerdir. Uygun fiyatlı ve farklı renklerde faraş küreği olan titiz faraş seti tercih edilebilecek faraşlardandır. Küçük faraş modelleri masanın üstü gibi küçük alanlarda oluşan kırıntıları toplamada kolaylık sağlayan modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Süpürgeli faraş takımlarından biri olan kapaklı faraşlar küreğe toplanan çöplerin kürek içinden dökülmesini engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Faraşlı süpürge takımları evlerinizde, iş yerlerinde saplı faraş modelleriyle kullanım kolaylığı sağlamakta ve maksimum hızda verim almanızı sağlamaktadır. Faraşlı süpürgenin kullanılacağı alana göre farklı yapılarda üretilmiş olması kullanımını kolaylaştırmaktadır. Hem kullanışlı hem de şık tasarımlarıyla faraşlar uzun süreli kullanıma uygundur.

Süpürgeli Faraş Modelleri

style="margin-bottom: 0.40rem; font-size: 13px; text-align: justify;">Farklı kullanımlar için farklı boyutta ve farklı hazne genişliğinde üretilen faraş takımları, her ihtiyaca uygun olarak tasarlanmıştır. Sokaklardaki çöpleri toplamak için üretilmiş olan endüstriyel faraşlar, belediyeler tarafından tercih edilirken, metal faraş modelleri ise ergonomik tasarımı ve dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanım sağlamaktadır. En uygun fiyatlı faraş modelleri ise plastik faraş olarak karşımıza çıkmaktadır. Hazne kısmı mavi, gri, beyaz gibi farklı renk seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Uygun fiyatlı faraş setlerinden bir diğeri de titiz faraş setidir. Faraş modelleri arasında yer alan saplı faraşlar da tutma kısımları sayesinde rahatlıkla tutulabilir ve kullanım kolaylığı sağlar. Masa, sehpa gibi küçük alanlarda kullanılan mini faraş modelleri, çoğunlukla küçük alanlardaki kırıntıları toplamak için kullanılmaktadır. Süpürgeli faraş takımları, tutma kolaylığı sağlayan saplı yapısıyla işinizi kolaylaştırmaktadır. Kapaklı faraş modelleri ise kürek kısmında bulunan kapak sayesinde hazneye toplanan çöplerin ve kırıntıların hazneden dökülmesini engeller. Bu açıdan oldukça kullanışlıdır. Kırmızı, mavi, gri gibi renk seçenekleri ile tasarlanan faraş süpürge setleri dar alanları temizlemek için küçük boyutlarda ve dış mekanları temizlemek için büyük boyutlarda üretilir. Sokak, cadde gibi dış mekanlarda da tozları ve çöpleri temizlemek için kullanılabilmektedir. Faraşlar da elektrikli temizlik aletleri ve kimyasal temizlik ürünleri gibi yaşadığınız ortamı temizlemek için kullanabileceğiniz pratik temizleme ürünleridir. Plastik faraş takımları daha çok evlerde kullanılan ve günlük kullanıma uygun ürünlerdir. Saplı plastik faraşlar elde rahatlıkla tutulabilmekte ve temizlik işini kolay ve hızlıca bitirmenize yardımcı olur. Hem kullanışlı hem de şık tasarımlarıyla faraşlar uzun süreli kullanıma uygundur. Bu faraşlar sayesinde tozları ve çöpleri toplayarak etrafı temizlemek oldukça kolay. Fakat zamanla faraşlar kullanıldıkça faraşın üstünde kalıntılar birikebilmektedir bu faraşlardan eski verimin alınamamasına neden olmaktadır. Faraşı temizlemeniz için oldukça pratik yollar bulunmaktadır. Faraşta kalıntıları iç ve üst kısmına tel tarağı uygun bir yapıştırıcı ile yapıştırılır. Faraş temizliği yapılırken tarak sayesinde faraştaki kalıntılar temizlenir. Faraşları temizlemek faraşların kullanım süresini de arttıracaktır. Faraş tarağı, faraş üzerindeki kalıntıları toplayarak faraşın ilk günkü haline gelmesini sağlayacaktır.

Faraş Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Faraşlı süpürge takımları evlerinizde, iş yerlerinde saplı faraş modelleriyle kullanım kolaylığı sunmakta ve maksimum hızda verim almanızı sağlamaktadır. Faraş süpürge setleri bir arada satılmaktadırlar ve birbirine geçirilerek dik bir şekilde saklanabilirler. Büyük ve küçük hazneli faraş süpürge setleri sık kullanımlarda içerisine toz ve kirlerin yapışmasına neden olur. Ancak faraş tarağı yardımı ile büyük ve küçük boyutlardaki faraş hazneleri temizlenebilir. Haznenin iç kısmına bir yapışkan sürülerek kolayca temizlenebilir ve yenilenerek ilk günkü gibi olur. Faraş takımları plastik modelleri de demir modelleri de oldukça dayanıklı ve sağlam malzemeden üretilirler. Bu yüzden de temizlendikleri zaman yıllarca kullanılabilirler. Saplı sapsız modelleri olan faraş, çöpçüler tarafından da kullanılmaktadır. Kırmızı, gri gibi renk seçenekleri olan faraş takımları aynı zamanda farklı boyutlarda tasarlanmıştır. Saplı ve sapsız modeller çöpçüler tarafından kullanılan endüstriyel modeller farklı amaçlar için üretilmiş faraş çeşitleridir. Faraş süpürgeli faraş takımı içinde bulunmaktadır. Süpürgesi de bulunan faraş setlerinden olan titiz faraş seti sıkça tercih edilen faraş setlerindendir. Titiz faraş setinin büyük ve küçük hazneli modelleri bulunmaktadır. Süpürgeli olan faraş setleri askıları sayesinde asılarak muhafaza edilme imkanı. vermektedir. Faraş ve süpürge birbirine geçirilebildiği için dik durabilmektedir. Büyük hazneli faraş süpürge takımları geniş alanlardaki toz ve kiri temizlemek için kullanılabilmektedir. Saplı olan faraş takımları ergonomik yapısıyla tutma kolaylığı sağlamaktadır. Ergonomik yapısı sayesinde temizlik işlerini çabucak bitirebilirsiniz. Büyük hazneli faraşların yanı sıra küçük boyutlarda faraşlar da bulunmaktadır. Bu faraşlar mini faraş olarak da bilinmektedir. İhtiyacınıza göre faraş takımı bulmanız mümkündür. Faraş ve süpürge set olarak satılan takımları, evlerde, işyerlerinde ve tüm iç mekanlarda kullanıma uygundur. Ofislerde ve iş yerlerinde masanın, sehpanın ve benzeri küçük yerlerin süpürülmesinde mini faraş takımı olarak adlandırılan küçük boyutlarda faraş takımları tercih edilir. Mini faraş modellerinin saplı olması da temizliğin hızlıca bitirilmesini sağlar. Geniş odalarda, açık mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanan büyük boyutlarda olan faraş takımları geniş hazneleri sayesinde tüm tozu ve kiri içinde toplar. Ortamdaki kir ve tozlar temizlendikten sonra kolayca çöp kovasına atabilir. Süpürgeli faraşı zaman zaman faraş tarağı yardımı ile temizleyerek yıllarca kullanabilirsiniz.

Faraşların Kullanımı

Faraş kullanmak, yaşadığınız mekanda gün içinde oluşan toz ve kirlerden kurtulmak için etkili bir yoldur. Faraşlar sık sık kullanıldığı zaman faraş haznelerinin içine kirler yapışabilmektedir. Bu durumda faraşın yeniymiş gibi temizlik yapmasını beklemek doğru olmaz. Faraşın haznesini temizlemek için yapılabilecek oldukça pratik işlemler bulunmaktadır. Faraş tarağı, faraşa yapılan kirleri temizlemek için uygun bir yapıştırıcı yardımıyla yapıştırılır. Faraş tarağı, faraş haznesine yapışan kir ve tozları temizler. Zaman zaman faraşı bu yolla temizlemek, hem faraşın daha uzun süre kullanılabilmesini sağlar hem de faraştan yeniymiş gibi verim alınabilir. Faraşlar, süpürgeleri ile beraber satılmaktadır. Faraş ile süpürgeler askılı olarak satılabilmektedir. Bu sayede asılarak saklanabilir. Ayrıca faraş ve süpürge birbirine geçirilebilir. Bu sayede dik durur. Faraş seti, cadde gibi geniş yerleri temizlemek için özellikle endüstriyel faraşlar kullanılmaktadır. Endüstriyel faraş, aynı zamanda saplı faraş modellerindendir. Bu yüzden çöpçüler için kolaylık sağlayan modellerdir. Özellikle ev, ofis gibi küçük alanlarda tercih edilen mini faraş olarak da adlandırılan küçük faraşlar, her yere girebilmeleri ile temizlikte büyük kolaylık sağlamaktadır. Faraş hazneleri farklı renklerde üretilmiştir. Mavi renk sevenler, mavi hazneli faraşı, gri renk sevenler gri hazneli faraşı tercih edebilirsiniz. Faraş modelleri incelendiğinde karşılaşılabilecek farklı renklerde faraş modelleri vardır. Büyük ve küçük hazneli uygun fiyatlı faraş modellerini incelemek isteyenler için titiz faraş modelleri de dikkat çeken ürünlerdir. Farklı alanlara farklı kullanımlar için tasarlanan faraş setleri temizlik yapmayı kolaylaştırmaktadır. Zaman içinde faraş haznelerinin içinde biriken toz ve kirler faraş tarağı sayesinde rahatlıkla temizlenebilmektedir. Faraş tarağı hazneye yapıştırılır ve haznenin temizlenmesi sağlanır. Bu sayede faraş takımı yıllarca kullanabilmektedir. Faraş seti ürünleri büyük ve küçük hazneli boyutlarda satılmaktadır. Küçük hazneli faraş setleri pratik kullanımları ile evinizde, odanızda rahatça kullanabilirsiniz. Büyük hazneli faraş setleri endüstriyel faraş takımları gibi modellerdir. Büyük hazneli faraş seti tüm kiri ve tozu haznede toplamanıza yardımcı olur. Geniş haznesi sayesinde çöpleri işiniz bittikten sonra da çöp kovasına atabilirsiniz. Büyük ve küçük hazneli modeller dışında sıklıkla tercih edilen modellerden bir diğeri de kapaklı faraş setleridir. Kapaklı faraşlar sayesinde haznenin içinde biriktirdiğiniz çöplerin tekrar yere döküleceği endişesi yaşamazsınız. Kapaklı faraşlar, tüm çöpün faraşın haznesinde birikmesin olanak tanır. Kapaklı faraş modellerinin ergonomik tutma sapı sayesinde tüm çöpler kolayca çöp kovasına atılabilir.

Süpürgeli Faraş Setleri

Çoğu yerde faraş takımında fırça ve faraş birlikte bulunuyor. Kullanım alanına göre birbirine geçirilerek muhafaza edilir. Faraş süpürge takımları ev, sokak gibi büyük alanları temizlemek için kullanılabilir. Faraş süpürge takımları arasında yer alan saplı fırçalı modeller tutma kolaylığı sağladığından en çok tercih edilen faraş-fırça takımlarındandır. Küçük faraş modelleri ile erişilmesi zor yerleri de rahatça temizlemek mümkündür. Küçük faraş modelleri mini faraş olarak da adlandırılmaktadır. Herkesin ihtiyacına uygun olarak faraş-fırça takımı bulması mümkündür. Faraş takımları farklı hazne ve sap büyüklükleri bulunmaktadır. Faraş modelleri arasından ihtiyacınıza ve zevkinize göre sizin için en kullanışlı olanı seçebilirsiniz. Belediyeler tarafından cadde ve sokakları temizlemek amacıyla kullanılan faraşlar endüstriyel faraşlardır. Dayanıklı yapısı ve sağlamlığı ile en çok tercih edilen faraş takımlarından olan metal faraş setleri en zorlu yerlerdeki kirleri temizlemek için de kullanılabilir. Faraş takımları hazneleri farklı renklerde tasarlanmıştır. İhtiyacınıza ve bütçenize göre uygun olarak bulabileceğiniz süpürgeli faraş modelleri bulunmaktadır. Plastik faraşlar, özellikle evlerde kullanımda en çok tercih edilen faraş takımlarındandır. Titiz faraş seti de tercih edilebilecek uygun fiyatlı modeller arasında yer almaktadır. Küçük alanları temizlemek için kullanabileceğiniz mini faraş setleri kullanışlı olması nedeniyle tercih sebebidir. Kapaklı hazneleri olan faraş setleri ile çöp ve tozları hazne içinde biriktirip temizlik sonrasında çöpe atmanız mümkündür. Süpürgeli faraş modellerini evde, ofiste, okulda kullanabilir saplı faraş modellerinin tutuş kolaylığı sayesinde temizliği çabucak bitirebilirsiniz. Mini faraş olarak satılan küçük faraş modelleri ile dar alanlar rahatlıkla temizlenebilmektedir. Faraş modelleri, saplı ve sapsız olarak iki çeşittir. Saplı faraşlar sap kısımlarının ergonomik olması nedeni ile kolayca tutulabilir ve kullanım kolaylığı sağlar. Küçük alanlar olduğu gibi sokak, cadde gibi geniş alanları temizlemek için de süpürgeli faraş modelleri kullanılmaktadır. Faraş ve süpürge birbirine geçirilebilir. Bu sayede dik olarak uygun bir yerde muhafaza edilebilir. Faraş takımı üreticileri faraş üretiminde dayanıklılığı ön planda tutarlar. Dayanıklı ve sağlam faraş seti, sık kullanımlarda zarar görmez bu yüzden uzun süreli kullanımlara uygundur. Uzun süreli kullanıma uygun olan dayanıklı faraş setleri, faraş tarağı sayesinde kolayca temizlenebilirler. Faraş tarağı kullanılırken öncelikle bir yapıştırıcı yardımı ile ürün hazneye sürülür. Daha sonra faraş tarağının pratik kullanımı ile faraş setinin haznesi de temizlenmiş olur. Sık kullanımlarda çokça toz ve kire maruz kalan faraş setlerinde kalıntı olması kaçınılmazdır. Ancak bu pratik çözüm sayesinde bu durum bir sorun olmaktan çıkar. Metal faraş setleri en dayanıklı faraş takımları arasında yer almaktadır. Plastik faraş takımlarına kıyasla daha sağlam yapıda olan metal faraş setleri, uzun süreli kullanımlarda herhangi bir bozulma göstermez. Plastik faraş setleri de kaliteli plastik maddeden üretilirler. Kolay kullanım sağlayan modeller ile temizlik bir yük olmaktan çıkar.

Faraş Süpürge Takımı Fiyatları

Elektrikli süpürge gibi toz ve kirleri temizlemek için kullanılan faraşlar, farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış ürünlerdir. Kolay tutuş sağlayan ürünlerin haznesine biriktirilen çöpler ve kirler rahatlıkla çöp kovasına atılabilir. Okul ,cafe, ofis ev gibi iç mekanları temizleyen faraşlar, cadde, sokak gibi dış mekanların temizliği için de kullanılabilmektedir. Faraşlar çoğunlukla plastikte üretilir ve yerlerdeki çöpleri toplamaya yarar. Saplı ve sapsız modelleri ile çeşitlilik sağlar. Yaşadığımız ortamdaki kirlilikleri temizlemek için kimyasal ürünlerin yanı sıra çöpleri ve tozu temizlemek için faraş gibi plastik ürünler de kullanılabilir. Faraşı, kirli olan yerlerdeki çöpleri ve tozları toplamak için kullanılan büyük ve küçük hazneli modelleri olan saplı ve sapsız kürek olarak tanımlayabiliriz. Büyük hazneli, küçük hazneli, demir faraş gibi pek çok faraş türü bulunmaktadır. Süpürgeli faraş modellerinden olan saplı faraşlar ergonomik tutma yeri ile yüksek hızda verim almaya olanak tanır ve temizliği hızlıca bitirebilmeniz için size yardımcı olur. Dayanıklı ve sağlam yapıları ile uzun süre boyunca kullanılabilmektedirler. Sokaklardaki çöpleri temizlemek için kullanılan endüstriyel faraşlı, saplı faraşlar, büyük ve küçük hazneleri olan titiz faraş setleri en dikkat çeken ürünlerdir. Diğer faraş takımlarını incelemek için Trendyol’u ziyaret edebilir kolayca sipariş verebilirsiniz.