"

Felicia

" araması için 31 sonuç listeleniyor

Felicia

Felicia kedi maması ve köpek maması üreten, son zamanlarda hem kedi sahipleri hem de köpek sahipleri tarafından çok tercih edilen bir markadır. Felicia, hem kedi mamaları hem de köpek mamalarında daha az tahıl ve daha fazla hayvansal protein kullanarak; tüm ırk, yaş, boy ve kilodaki kedi ve köpek türleri için ayrı serilerde mama üretimi yaparak çeşitliliğini artırmıştır. Felicia tarafından üretilen mamalar, yüksek kalitede mama sınıfında sunulmaktadır.

Felicia Kedi Maması

Felicia, hem yetişkin hem de yavru kediler için özel mamalar üretmektedir. Veterinerler tarafından da onaylanan, tüm sağlık kurumları tarafından test edilmiş yüksek proteinli mamalar ile yavru kedilerde daha sağlıklı gelişim, yetişkin kedilerde ise kilo kontrolü sağlanabilir. Felicia kedi maması; somon, kümes hayvanları ve kırmızı et barındıran özel formülleri sayesinde lezzet ve yüksek sindirilebilirlik sunan kaliteli ve sağlıklı mamalar üretir.

Felicia Yavru Kedi Maması

Felicia tarafından üretilen yavru kedi mamaları ile 1-12 ay büyüklüğünde kedilerde daha sağlıklı büyüme mümkündür. İçeriğinde yer alan Omega-3 yağları ve protein ile yavru kediniz büyürken metabolizması daha gelişmiş olur, kemikleri daha sağlam hale gelir. Ayrıca Felicia yavru kedi maması, sütten kesilen kedilerin tahıl ve sebze kaynaklı bileşenleri almasını da kolaylaştırır. Felicia yavru kedi maması çeşitleri, yavru kedilerin daha kolay çiğneyebilmesi için kedinizin minik ağzına daha uygundur.

Felicia Yetişkin Kedi Maması

Felicia yetişkin kedi mamaları, yetişkin kedinizin kısır olup olmaması ve cinsiyetine göre farklı seçenekler sunan alternatiflerde üretilir. Tüm ırk ve cinsiyette kediler için üretilen Felicia Adult Cat Chicken kedi maması ile kediniz günlük protein, yağ ve tahıl ihtiyacını düzenli olarak elde edebilir. Felicia tarafından üretilen yetişkin kedi mamaları, kedinizin kas sağlığı ve sindirim sistemini destekleyerek daha sağlıklı bir yetişkinlik dönemi geçirmesine olanak sağlar. Kısırlaşma sonrası hem erkek hem de dişi kedilerde metabolizma yavaşlaması görülür. Bu sebeple veterinerler tarafından kısır kediler için özel mama önerilir. Felicia tarafından üretilen Light ve Sterilised serisi mamalar ile kedinizin dengeli beslenmesini ve kilo kontrolünü sağlayabilirsiniz. Ayrıca Felicia kedi mamalarındaki mineraller ile kedinizin idrar yollarında oluşabilecek iltihapların da önüne geçebilirsiniz.

Felicia Köpek Maması

Felicia tarafından üretilen köpek mamaları, farklı ırk ve yaştaki köpekler için değişiklikler göstermektedir. Felicia köpek maması çeşitleri, yüksek protein ve yağ oranlarıyla köpeğinizin daha sağlıklı bir yaşam sürmesinde büyük rol oynar. Felicia köpek maması, içeriğinde yer alan vitaminler ile de köpeğinizin tüylerinin daha parlak ve sağlıklı olmasına katkı sağlar. Sağlıklı tüyler, daha rahat bir sindirim sistemi ve damak tadı için Felicia köpek maması çeşitleri arasından köpeğinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Felicia Yavru Köpek Maması

Felicia yavru köpek mamaları, 12 aya kadar küçük ırklar ve büyük ırklar için iki alternatif ile sunulur. Küçük ırk yavru köpekler için üretilen mamalar, köpeğinizin büyümesini destekler ve üriner sistemini destekleyerek oluşacak rahatsızlıkların önüne geçer. Ayrıca yavru köpeklerin ihtiyaç duydukları enerji miktarı, Felicia tarafından üretilen yavru köpek mamalarından elde edilebilir. Sütten kesilen köpeğiniz için en uygun tahıl, sebze, et ve yağ desteğini, Felicia yavru köpek maması ile sağlayabilirsiniz.

Felicia Yetişkin Köpek Maması

Yetişkin köpekler için farklı damak zevklerine uygun türde mamalar Felicia tarafından üretilir. Yüksek karbonhidrat, yağ, sebze ve protein içeren Felicia yetişkin köpek mamaları ile köpeğinizin kilosunu kontrol altına alabilir, daha sağlıklı bir yetişkinlik dönemi geçirmesini sağlayabilirsiniz. Yüksek sindirilebilirlik özellikleriyle de öne çıkan Felicia köpek mamaları, köpeğinizin bağırsak ve böbrek iltihaplarının da önüne geçer.

Siz de köpeğinizin ya da kedinizin daha sağlıklı bir yavruluk ve yetişkinlik dönemi geçirmesini isterseniz Felicia tarafından en doğru formüllerle üretilmiş mamaları tercih edebilirsiniz. Felicia mamaları, firma tarafından %100 yenme ve tatmin garantisi ile satılır. Her türlü kedi ve köpeğin ağzını sulandıracak Felicia kedi maması ve Felicia köpek maması çeşitlerine, Trendyol aracılığıyla en avantajlı fiyatlardan ulaşabilir, dilediğiniz pet shop ürünlerini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık