placeholder
"

Ferforje Karyola

" araması için 124 sonuç listeleniyor

Ferforje Yatak Modelleri Trendyol'da!

Ferforje karyolalar, ahşap ve ağır karyolalar kullanmak istemeyen kişiler tarafından tercih edilen, tarzları ve şıklıkları ile dikkat çeken yatak modelleridir. Tek ve çift kişilik olabilen ferforje karyola modelleri dikkat çekici bir tasarıma sahip oldukları kadar kişilerin tarzlarına da hitap etmektedir.

Tüm Şıklığı ile Ferforje Karyola

Tüm Şıklığı ile Ferforje Karyola

Standart ölçülere ek olarak farklı en ve boy oranlarında üretilebilen karyolalar renk seçenekleri ile de dikkat çekmektedir. Siyah ferforje karyola modelleri kullanıcılar tarafından en fazla tercih edilen renklerden birisi olurken gri, kırmızı, yeşil ve lacivert renkleri de sıklıkla tercih edilenler arasında yer almaktadır. Beyaz ferforje karyola renk seçenekleri de siyahtan sonra en fazla tercih edilen renklerden bir tanesidir. Model ve tasarımlara ek olarak renk seçenekleri de kişilerin satın alacağı ürünü tercihinde dikkat ettikleri özellikler arasında yer almaktadır. Ferforje karyolalar farklı yapı malzemelerinden üretilebilmektedir.

Ferforje Karyola Modelleri

Ferforje Karyola Modelleri

Ferforje karyola modelleri arasında değişkenlik olmasıyla birlikte genel olarak model farklılıklarından birisi de karyola ölçüleri ile ilgilidir. Tek kişilik ferforje karyola modelleri kişilerin tercih ettiği ürünlerden birisi olurken yatak başlarında ve karyola ayaklarında yapılan değişiklikler modellerin çeşitlilik göstermesine neden olmaktadır. Modeller aynı zamanda geniş renk seçenekleri sebebiyle çeşitlilik göstermektedir. Çift kişilik ferforje karyola modelleri ise genel olarak evliler ve çift kişilik yatakları seven kişiler tarafından tercih edilmektedir. Tasarımlar klasik ve modern olmak üzere iki kategoride incelenirken ölçüler arasındaki farklılıklar kullanıcıların ilgisini çekmektedir. 120x200 ferforje karyola modelleri genel olarak tek kişilik yataklardan daha büyük yataklar kullanmak isteyen bireyler tarafından tercih edilirken 100x200 ferforje karyola modelleri tek kişilik yatak ölçülerinden biridir. Daha büyük yatak kullanmak isteyen kullanıcılar için 140x190 ferforje karyola ölçüleri tavsiye edilirken çift kişilik yatak ölçüleri 160x200 ferforje karyola olarak dikkat çekmektedir. Çift kişilik yatak tercih edecek kişiler standart ölçülerden daha büyük en ve boy ölçüleri tercih etmek istediğinde 180x200 ferforje karyola modellerine göz atabilirler. Karyolalarda genel olarak metal ve plastik üretim malzemeleri tercih edilirken özellikle metal ferforje karyola modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Metal olmalarına rağmen son derece hafif ve taşınabilir olan ferforje yataklar tarz sahibi kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Ferforje Karyola Fiyatları

Ferforje Karyola Fiyatları

Ferforje karyola kullananlar tarafından gerek hafifliği gerekse tarzı nedeniyle tercih edilirken taşınabilirlik konusunda da avantaj sunmaktadır. Kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar arasında geniş ürün çeşitliliği ve fiyatlara dikkat çekilirken aynı zamanda ürün ölçüleri konusunda da çeşitlilik sunması sayesinde oldukça fazla ilgi görmektedir. Ferforje karyola modelleri arasında klasik ve modern tasarımlar yer alırken kullanıcılar zevklerine uygun olan tasarımları tercih edebilirler. Modeller arasında yer alan metal tasarımlar sıklıkla tercih edilirken sert plastikten imal edilen karyolalar da kullanıcıların dikkatini çeken yatak tasarımları arasında yer almaktadır. Fiyatlandırma konusunda ise farklı üreticiler, model, tasarım ve renk seçeneklerinin çeşitliliği fiyatların da değişiklik göstermesine neden olmaktadır. Karyolalar farklı tasarım ve modelleri ile değişken fiyatlara sahip olurken üretim malzemeleri ve renk seçenekleri de fiyatların değişmesine neden olabilmektedir. Ferforje karyola fiyatları özellikle yapı malzemeleri ile değişiklik göstermektedir. Plastik ferforje karyola modelleri daha uygun fiyatlı iken metal ferforje karyola modelleri ise daha yüksek fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Aynı zamanda tek ve çift kişilik yataklar arasında da fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Tek kişilik ferforje karyola modelleri daha uygun fiyatlardan alıcı bulmalarına karşın çift kişilik karyolalar daha yüksek fiyatlardan satılmaktadır. Ancak ferforje karyola modelleri genel olarak erişilebilir fiyatlardan satışa çıkarılmaktadır. Ferforje yatak çeşitlerinin tümüne Trendyol'dan kolayca ulaşabilir, kullanıcı yorumlarını inceleyerek sizin için uygun olan ürüne kolayca karar verebilirsiniz.