Filli Boya Alpina Plus Plastik İç Cephe Boyası 7.5 Lt Dolu Tanesi 0
Filli Boya Alpina Plus Plastik İç Cephe Boyası 7.5 Lt Dolu Tanesi 1
Filli Boya Alpina Plus Plastik İç Cephe Boyası 7.5 Lt Dolu Tanesi 2
Filli Boya Alpina Plus Plastik İç Cephe Boyası 7.5 Lt Dolu Tanesi 3
Filli Boya Alpina Plus Plastik İç Cephe Boyası 7.5 Lt Dolu Tanesi 4
Filli Boya Alpina Plus Plastik İç Cephe Boyası 7.5 Lt Dolu Tanesi

Filli Boya
Alpina Plus Plastik İç Cephe Boyası 7.5 Lt Dolu Tanesi plus33s-ENT5078

Henüz Yorum Yazılmamış.
170,25 TL
KARGO BEDAVA
Satıcı:
8.3
Satıcı Puanı
8.3 /10
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.
Tahmini Teslimat Tarihi: 24 - 31 Ekim
Ürün Bilgileri
Tüm Özellikleri Gör
  • 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın
  • Bu ürün Karahisarlıyapı tarafından gönderilecektir.
  • Akrilik kopolimer esaslı, mat görünümlü, emülsiyon esaslı, dekoratif birinci sınıf iç cephe son kat emülsiyon boyasıdır.   ÖZELLİKLERİ Alpina Plus, ekonomi ve kaliteyi bir arada veren, mat ve pürüzsüz görünüşlü, su kaldırır yapıda, yüksek örtücülüğe sahip birinci sınıf bir boyadır. Uygulandığı yüzeyle bütünleşir. Yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir. Kabarma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur, çevre dostudur. UYGULANACAK YÜZEYLER Alpina Plus, iç cephe eski-yeni boyalı/sıvalı tavan-duvar, alçı, macun, alçıpan, betopan, OSB, cam tekstili yüzeyler üzerine uygun astarlama işlemi tamamlandıktan sonra uygulanır. UYGULAMA Uygulama yapılacak yüzey her türlü kir, toz, kalıp yağı, gevşek tabakalardan arındırılarak sağlam, kuru, temiz ve kendini taşıyabilecek duruma getirilmelidir. Beton, brüt beton, yeni sıvalı yüzeylerde priz süresi beklenmeli (28 gün), gevşek sıva tanecikleri yüzeyden raspa veya benzeri yöntemlerle temizlenmelidir. Gerekli yüzey düzeltme ve tamiratları yapılmalıdır. Eski boyalı (su-solvent bazlı) yüzeylerin tamamına hafif zımpara yapıldıktan sonra astar uygulamasına geçilmelidir. Bu yüzeylerde veya ilk defa uygulama yapılacak yeni sıvalı iç yüzeylerde Alpina Dönüşüm Astarı veya Alpina Pigmentli Astar kullanılmalıdır. Alçı, kireç, badana, gaz beton gibi emici ve tozuma karakterli yüzeylerde Filli Boya Şeffaf Astar, tek kat olarak tarama ve perdahlama yapmadan uygulanmalıdır. Kireç üzerine direkt uygulama yapılmamalıdır. Çok kirli yüzeylerde boyanın örtücülüğünü artırmak amacıyla 1 kat Caparol Kapatan leke örtücü boya uygulandıktan sonra, bir kat Alpina Dönüşüm Astarı ile astarlanmalı ve iki kat halinde son kat boya uygulanmalıdır. Uygulama ve ürün kuruma süresi boyunca ortam ve yüzey sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Ürünlerimizin, 30.06.2007 tarih 26568 no.lu İnşaat Genel Teknik Şartnamesine uygun yapılan alt yapı yüzeylerinde uygulanması gerekmektedir. İNCELTME Fırça ve rulo uygulamalarında temiz su ile %25 inceltilerek iki kat halinde uygulanması tavsiye edilir. Havasız (airless) püskürtmede, temiz su ile %10 inceltilerek yeterli film kalınlığı sağlanmak kaydıyla tek kat uygulanabilir. SARFİYAT Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 Litre ile tek katta 13-17 m2 alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.

Ürünün Satıcısı

Satıcı Sayfasını Gör

Karahisarlıyapı
8.3
Satıcıya soru sormak için lütfen

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Açıklaması

Akrilik kopolimer esaslı, mat görünümlü, emülsiyon esaslı, dekoratif birinci sınıf iç cephe son kat emülsiyon boyasıdır.
  özellikleri alpina plus, ekonomi ve kaliteyi bir arada veren, mat ve pürüzsüz görünüşlü, su kaldırır yapıda, yüksek örtücülüğe sahip birinci sınıf bir boyadır.
Uygulandığı yüzeyle bütünleşir.
Yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir.
Kabarma ve dökülme yapmaz.
Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur, çevre dostudur.
Uygulanacak yüzeyler alpina plus, iç cephe eski-Yeni boyalı/sıvalı tavan-Duvar, alçı, macun, alçıpan, betopan, osb, cam tekstili yüzeyler üzerine uygun astarlama işlemi tamamlandıktan sonra uygulanır.
Uygulama uygulama yapılacak yüzey her türlü kir, toz, kalıp yağı, gevşek tabakalardan arındırılarak sağlam, kuru, temiz ve kendini taşıyabilecek duruma getirilmelidir.
Beton, brüt beton, yeni sıvalı yüzeylerde priz süresi beklenmeli (28 gün), gevşek sıva tanecikleri yüzeyden raspa veya benzeri yöntemlerle temizlenmelidir.
Gerekli yüzey düzeltme ve tamiratları yapılmalıdır.
Eski boyalı (su-Solvent bazlı) yüzeylerin tamamına hafif zımpara yapıldıktan sonra astar uygulamasına geçilmelidir.
Bu yüzeylerde veya ilk defa uygulama yapılacak yeni sıvalı iç yüzeylerde alpina dönüşüm astarı veya alpina pigmentli astar kullanılmalıdır.
Alçı, kireç, badana, gaz beton gibi emici ve tozuma karakterli yüzeylerde filli boya şeffaf astar, tek kat olarak tarama ve perdahlama yapmadan uygulanmalıdır.
Kireç üzerine direkt uygulama yapılmamalıdır.
Çok kirli yüzeylerde boyanın örtücülüğünü artırmak amacıyla 1 kat caparol kapatan leke örtücü boya uygulandıktan sonra, bir kat alpina dönüşüm astarı ile astarlanmalı ve iki kat halinde son kat boya uygulanmalıdır.
Uygulama ve ürün kuruma süresi boyunca ortam ve yüzey sıcaklığının +5°c ile +30°c arasında olmasına dikkat edilmelidir.
Ürünlerimizin, 30.06.2007 tarih 26568 no.Lu inşaat genel teknik şartnamesine uygun yapılan alt yapı yüzeylerinde uygulanması gerekmektedir.
Inceltme fırça ve rulo uygulamalarında temiz su ile %25 inceltilerek iki kat halinde uygulanması tavsiye edilir.
Havasız (airless) püskürtmede, temiz su ile %10 inceltilerek yeterli film kalınlığı sağlanmak kaydıyla tek kat uygulanabilir.
Sarfiyat uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 litre ile tek katta 13-17 m2 alan boyanabilir.
Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.
Satıcı: Karahisarlıyapı Satıcı Ünvanı: ALİ İHSAN KARAHİSARLI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Denizli
Şikayet Et