Filli BoyaBetakril Akrilik Dış Cephe Boyası 7.5 lt 18s3 02430-025

İlk Yorumu Sen Yap!
Ürünü değerlendirmek için lütfen
Ürün Bilgileri
Tüm Özellikleri Gör
  • 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir.

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.
İlk Yorumu Sen Yap!
Ürünü değerlendirmek için lütfen

Ürün Açıklaması

Filli Boya Betakril : Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, pigment ve dolgu sistemiyle geliştirilmiş mat, yapı son kat dış cephe boyasıdır.
Yüksek örtme gücüne sahip Betakril, yapısında kullanılan pigmentler sayesinde UV direncine sahiptir, güneş ışınlarından renk solmasını engeller.
Uygulandığı yüzeylere üstün yapışma gücüyle çok iyi tutunur.
Uygulandığı yüzeylere yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür.
Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar.
Nefes alma özelliği sayesinde yüzeyde oluşan nemin dışarı çıkabilmesini sağlar.Filli Boya Betakril : Sıva, beton, brüt beton, betopan, mdf, osb, rengini kaybetmiş kendini taşıyabilen eski boyalı, yüzeylere uygulanabilir.Uygulama : Yüzeyin sağlam, kuru, temiz ve kendini taşıyabilecek durumda olduğu kontrol edilmelidir.
Yüzey düzeltme ve tamiratları gerekli olduğu durumlarda dış cephe macunu kullanılmalıdır.
Ardından astar uygulanmalıdır.
Astar kuruduktan sonra Betakril iki kat olarak fırça, rulo veya tek kat püskürtme ile cepheye uygulanır.İnceltme : En çok %15 oranında temiz su ile inceltilir.
Dış cephe boyalarında yapılacak yüksek metrajlı işlerde ürünlerin aynı oranda inceltilmesine, ton farkları oluşmaması için dikkat edilmelidir.Sarfiyat : Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 Litre ile tek katta, 6-10 m² arasında alan boyanabilir.
Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.
Satıcı: Satıcı Ünvanı: İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir:
Yukarı Çık