Filli Boya Momento Plus Plastik Iç Cephe Boyası 1.25 Lt 0
Filli Boya Momento Plus Plastik Iç Cephe Boyası 1.25 Lt 1
Filli Boya Momento Plus Plastik Iç Cephe Boyası 1.25 Lt 2
Filli Boya Momento Plus Plastik Iç Cephe Boyası 1.25 Lt 3
Filli Boya Momento Plus Plastik Iç Cephe Boyası 1.25 Lt 4
Filli Boya Momento Plus Plastik Iç Cephe Boyası 1.25 Lt

Filli Boya Momento Plus Plastik Iç Cephe Boyası 1.25 Lt 02377-004

1.0Ortalama Puan
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
53,69 TL
KARGO BEDAVA
Satıcı:
i
Satıcı Puanı
7.8 /10
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.
Tahmini Teslimat Tarihi: 1 - 6 Nisan
Ürün Bilgileri
Tüm Özellikleri Gör
  • 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın
  • Satıcı: AlanSanslı Satıcı Ünvanı: KARAHİSARLI YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Denizli Vergi Kimlik Numarası: 5131157722
    Bu ürün AlanSanslı tarafından gönderilecektir.
  • BOYALARIMIZ RENK MAKINAMIZDAN SİPARİŞE ÖZEL HAZIRLANDIGI İÇİN ( " İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler " Maddesine göre ) CAYMA HAKKI KAPSAMI DISINDADIR NOT: FİRMAMIZ E FATURA MÜKELLEFİDİR FATURANIZ E-MAİL ADRESİNE GÖNDERİLECEKTİR. Momento Plus, yüksek örtücülük ve su kaldırır yapıda, akrilik esaslı, su bazlı, VOC uyumlu profesyonel mat dekoratif son kat iç cephe boyasıdır. Fırça ve rulo uygulamasında temiz su ile hacimce maksimum %20-25 inceltilerek en az iki kat halinde uygulanması tavsiye edilir Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 Litre ile tek katta 13-17 m2 alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır. ÖZELLİKLERİ Yüksek su kaldırma ve kapatıcılık özellikleri ile uygulamada profesyonel sonuçlar sağlar. Yüksek su kaldırır yapıdadır. Yüksek kapatıcılık özelliğine sahiptir. Yüksek nefes alma özelliğine sahiptir. Yüzeye hızla yayılarak kolay uygulanmasıyla zaman tasarrufu sağlar. Sıçrama, damlama yapmaz. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Su ile inceltilebilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur. UYGULANACAK YÜZEYLER Momento Plus, iç cephe eski-yeni boyalı/sıvalı duvar, alçı, macun, alçıpan, betopan, OSB, cam tekstili yüzeyler üzerine uygun astarlama işlemi tamamlandıktan sonra uygulanır. Dokunma kuruması: 30-60 dakika Katlar arası bekleme süresi: 4-6 saat Son Kuruma: 24 saat (daha yüksek bağıl nem ve düşük sıcaklıkta kuruma süresi uzayabilir)
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.

Ürünün Satıcısı

7.8

Ürünün Diğer Satıcıları

Ürün Değerlendirmeleri

1.0
1.0Ortalama Puan
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
1 Değerlendirme
0 Yorum
Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Açıklaması

Akrilik kopolimer esaslı, mat görünümlü, emülsiyon esaslı, dekoratif birinci sınıf iç cephe son kat emülsiyon boyasıdır.
Özellikleri alpina plus, ekonomi ve kaliteyi bir arada veren, mat ve pürüzsüz görünüşlü, su kaldırır yapıda, yüksek örtücülüğe sahip birinci sınıf bir boyadır.
Uygulandığı yüzeyle bütünleşir.
Yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir.
Kabarma ve dökülme yapmaz.
Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur, çevre dostudur.
Uygulanacak yüzeyler alpina plus, iç cephe eski-Yeni boyalı/sıvalı tavan-Duvar, alçı, macun, alçıpan, betopan, osb, cam tekstili yüzeyler üzerine uygun astarlama işlemi tamamlandıktan sonra uygulanır.
Uygulama uygulama yapılacak yüzey her türlü kir, toz, kalıp yağı, gevşek tabakalardan arındırılarak sağlam, kuru, temiz ve kendini taşıyabilecek duruma getirilmelidir.
Beton, brüt beton, yeni sıvalı yüzeylerde priz süresi beklenmeli (28 gün), gevşek sıva tanecikleri yüzeyden raspa veya benzeri yöntemlerle temizlenmelidir.
Gerekli yüzey düzeltme ve tamiratları yapılmalıdır.
Eski boyalı (su-Solvent bazlı) yüzeylerin tamamına hafif zımpara yapıldıktan sonra astar uygulamasına geçilmelidir.
Bu yüzeylerde veya ilk defa uygulama yapılacak yeni sıvalı iç yüzeylerde alpina dönüşüm astarı veya alpina pigmentli astar kullanılmalıdır.
Alçı, kireç, badana, gaz beton gibi emici ve tozuma karakterli yüzeylerde filli boya şeffaf astar, tek kat olarak tarama ve perdahlama yapmadan uygulanmalıdır.
Kireç üzerine direkt uygulama yapılmamalıdır.
Çok kirli yüzeylerde boyanın örtücülüğünü artırmak amacıyla 1 kat caparol kapatan leke örtücü boya uygulandıktan sonra, bir kat alpina dönüşüm astarı ile astarlanmalı ve iki kat halinde son kat boya uygulanmalıdır.
Uygulama ve ürün kuruma süresi boyunca ortam ve yüzey sıcaklığının +5°c ile +30°c arasında olmasına dikkat edilmelidir.
Ürünlerimizin, 30.06.2007 tarih 26568 no.Lu inşaat genel teknik şartnamesine uygun yapılan alt yapı yüzeylerinde uygulanması gerekmektedir.
Havasız (airless) püskürtmede basınç : 120-140 bar meme açısı : 50°meme ölçüsü (inch) : 0.019” inceltme (su) : %10 (hacimce) inceltme fırça ve rulo uygulamalarında temiz su ile %25 inceltilerek iki kat halinde uygulanması tavsiye edilir.
Havasız (airless) püskürtmede, temiz su ile %10 inceltilerek yeterli film kalınlığı sağlanmak kaydıyla tek kat uygulanabilir.

Şikayet Et