Filli Boya Sera Antipası Kırmızı 20 Kg 00405

Satıcı :
Henüz Yorum Yazılmamış.
- 7%
897,59 TL830,10 TL
Cüzdan ile ödersen 8.3 TL kazanabilirsin!
Trendyol Para kazanabilmek için aktif cüzdan hesabın olmalı, cüzdan veya Trendyol Para limitin yeterli olmalı, ödemeyi cüzdanla yapmalısın. Ayrıntılı bilgi için yardım sayfamıza ulaşabilirsin.
Favorilere Ekle

ÜRÜNÜN KAMPANYALARI

7.5
Satıcı Puanı
7.5
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Soru ve Cevapları

Sera Antipası Kırmızı 20 Kg

FİLLİ BOYA Sera Antipası Kırmızı 20 Kg

Satıcı:
7.5

Soru: ben sıyahın istiyorum yokmu

Cevap: hyr bu urunde grı ve kırmızı oluyor sadece..sıyah olmuyor..antıpaslarda sıyah olmaz zaten

AlanSanslı0 dakika içinde cevaplandı.

Ürün Bilgileri

Filli Boya Sera Antipası Kırmızı 20 Kg

  • Filli Boya Yağlı Boya Sera Antipası : Sentetik alkid reçine esaslı pas önleyici antikorozif yüzey astarıdır. Alkid ve pas önleyici antikorozif yapıdaki pigmentlerin özel kombinasyonu ile demir-çelik-sac yüzeyleri paslanmaya karşı korur, uygulanan yüzeyle çok iyi aderans oluşturur.Filli Boya Yağlı Boya Sera Antipası : Her türlü demir-çelik-sac yüzeylerin korozyonuna engel olmak için kullanılır.Uygulama : Filli Boya Yağlı Boya-Sera Antipası uygulanacak demir-çelik-sac yüzeyler ilk defa antipas ile boyanacak ise iyice zımpara yapıldıktan sonra, yüzeydeki yağ ve kirlilikler sentetik tinerle iyice silinmelidir. Daha önce boyanmış ve pas belirtileri gösteren demir-çelik-sac yüzeyler ise, tel fırça veya zımpara ile demir-çelik-sac yüzeye kadar temizlenmeli ve  sentetik tinerle silinerek yüzey tozu alındıktan sonra antipas uygulaması yapılmalıdır. 24 saat aralıkla iki kat uygulama yapılmalıdır. Fırça, rulo veya püskürtme yöntemi ile uygulanabilir.İnceltme : Fırça ve rulo ile uygulamalarda %5-10 oranında Caparol Sentetik Tiner ile inceltilerek iki kat uygulanır. Püskürtme ile %10-15 oranında Caparol Sentetik Tiner ile inceltilerek tek kat uygulanır. Farklı marka tinerlerle yapılacak inceltmelerde yüzeyde kabarma, büzüşme, çatlama ve kuruma problemleri oluşabileceği unutulmamalıdır.Sarfiyat : Tek katta 1 Litre ile yüzeye ve uygulama metoduna bağlı olarak 12-14 m 2 alan kaplanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.

Ürün Açıklaması

Filli boya yağlı boya sera antipası : sentetik alkid reçine esaslı pas önleyici antikorozif yüzey astarıdır.
Alkid ve pas önleyici antikorozif yapıdaki pigmentlerin özel kombinasyonu ile demir-Çelik-Sac yüzeyleri paslanmaya karşı korur, uygulanan yüzeyle çok iyi aderans oluşturur.Filli boya yağlı boya sera antipası : her türlü demir-Çelik-Sac yüzeylerin korozyonuna engel olmak için kullanılır.Uygulama : filli boya yağlı boya-Sera antipası uygulanacak demir-Çelik-Sac yüzeyler ilk defa antipas ile boyanacak ise iyice zımpara yapıldıktan sonra, yüzeydeki yağ ve kirlilikler sentetik tinerle iyice silinmelidir.
Daha önce boyanmış ve pas belirtileri gösteren demir-Çelik-Sac yüzeyler ise, tel fırça veya zımpara ile demir-Çelik-Sac yüzeye kadar temizlenmeli ve  sentetik tinerle silinerek yüzey tozu alındıktan sonra antipas uygulaması yapılmalıdır.
24 saat aralıkla iki kat uygulama yapılmalıdır.
Fırça, rulo veya püskürtme yöntemi ile uygulanabilir.Inceltme : fırça ve rulo ile uygulamalarda %5-10 oranında caparol sentetik tiner ile inceltilerek iki kat uygulanır.
Püskürtme ile %10-15 oranında caparol sentetik tiner ile inceltilerek tek kat uygulanır.
Farklı marka tinerlerle yapılacak inceltmelerde yüzeyde kabarma, büzüşme, çatlama ve kuruma problemleri oluşabileceği unutulmamalıdır.Sarfiyat : tek katta 1 litre ile yüzeye ve uygulama metoduna bağlı olarak 12-14 m 2 alan kaplanabilir.
Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.
Şikayet Et

İlgini Çekebilecek Koleksiyonlar