"

Finish

" araması için 412 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Finish

Bulaşık temizliği konusunda hassas olan tüketicilerin yakından tanıdıkları ve 1987 yılından bu yana birbirinden başarılı ürünlerle memnuniyet yaratan Calgonit, uzun yıllara dayanan tecrübesini 2010 yılından beri Finish adı altında devam ettiriyor. Geniş ürün gamı içerisinde; bulaşık makinesi tablet deterjanları, jeller, parlatıcılar ve özel tuzlar yer alıyor. Ambalajların yan veya arka yüzlerine konumlandırılan kullanım talimatları sayesinde tüketicilerin zihninde oluşabilen Finish deterjan ve Finish makine temizleyici nasıl kullanılır gibi soruları da yanıtlamış olan marka, formüllerini yenilediği çözümleri ile mükemmel bulaşık temizliğinin en pratik şekilde gerçekleştirilebilmesini sağlıyor.

Farklı İhtiyaçlara Farklı Deterjan Seçenekleri

Mutfak gereçlerinin yüzeyinde biriken ve kuruyan kirlerin çıkarılması noktasında önemli görev üstlenen tablet formundaki Finish Quantum, tek yıkamada zorlu kirleri çıkarma iddiasını pratikte de gerçeğe dönüştürüyor. 14 kat etkili formülü ve parlatıcı unsur olan Finish Powerball kısmının da aralarında yer aldığı 3 bölmeli teknolojisiyle beğeni toplayan ürün, içerisindeki toz deterjanla kirleri yok ederken jel kısmıyla da yağları söküyor. Orijinal ve limon kokulu ürünleriyle kullanıcılara sunulan Finish Quantum tablet bu iki seçenekle bitmiyor.

Finish Hepsi Bir Arada, kurumuş yemek lekelerini gidermesi, bardak ve diğer cam gereçleri kireç, leke ve benzeri kalıntılara karşı korumasıyla öne çıkıyor. Finish bulaşık tableti, 10 kat güçlü formülüyle tek yıkamada maksimum etki sağlamasıyla tüm tüketicilerin beklentilerine yanıt veriyor. Finish Hepsi 1 Arada Max Yağ Çözücü Limon Kokulu ise daha yoğun yağların biriktiği bulaşıkların tertemiz olmasına mümkün kılıyor. 8 kat temizleme gücüyle dikkat çeken Finish Hepsi 1 Arada seçeneğinin yanı sıra Finish parlatıcı ve Finish özel tuz ile birlikte kullanılması tavsiye edilen Finish Tablet Classic Powerball, leke çıkarıcı formülüyle lekeyi ıslatarak zorlu yemek kalıntılarını söküp atıyor. Tüketicilerin ihtiyaçlarına göre ambalaj içerisinde farklı sayıda tablet yer alan Finish Quantum 80 tablet içerebildiği gibi Finish 100 tablet seçenekleri de bulunuyor. Bu noktada kullanıcılar, Finish bulaşık makinesi deterjanı ürünlerinden dilediklerini edinebiliyor. Finish sıvı bulaşık deterjanı, Finish jel ve Finish toz deterjan ise tabletlerdeki yıkama performansını gösteren, farklı formdaki deterjanları temsil ediyor.

Finish Performans Bulaşık Makinelerine Tam Bakım

Sulardaki kireç ve başka unsurlar nedeniyle bulaşık yıkama sonrasında özellikle cam bardaklarda ve diğer gereçlerde gözlemlenebilen kireç lekesi, tabaklarda mikro çizikler ve hatta yemek artıkları, Finish parlatıcı çözümleriyle tarihe karışıyor. Bulaşık makinelerinin yüzeylerini korurken bulaşıklardan kaynaklı artıkları durulama özelliğiyle güçlendirilen Finish parlatıcı, markanın geliştirdiği deterjanlarla birlikte değerlendirilebiliyor. 400 ml’lik orijinal parlatıcıyla birlikte limon kokusunun ferahlatıcı etkisini hissetmek isteyenler ise Limon Ferahlığı ürününü alışveriş listelerine ekliyor. Finish jel bulaşık deterjanı ve diğer deterjanların temizlik performansını arttırmayı sağlayan ve suyu yumuşatarak bulaşıklardaki su lekelerini engellemeye yardım eden Finish özel tuz, makinelerin su yumuşatma ünitesinin doğru çalışmasını mümkün kılıyor.

Yoğun kullanım neticesinde filtre, su borusu, su pervanesi gibi birimlerde bulaşıklardan gelen yağların birikmesi, bulaşık makinelerinde gözlemlenebiliyor. Zaman içerisinde katmanlaşabilen kirler, bulaşık yıkama performansını doğrudan doğruya etkileyebiliyor. Bulaşık makinelerini temizlerken temizlik sonrasında makinelerin bulaşık yıkama performansını da arttırabilen Finish makine temizleyici ürünleri, kullanıcılardan tam not alıyor. Finish’in sunduğu makine temizleyici, tuz ve parlatıcıların fiyatları, Finish tablet fiyatları ile kıyaslandığında daha farklı aralıklarda kalıyor.

Makinede yıkanan bulaşıklarınızın hedeflediğiniz temizlikte olmasını arzu ediyor, uzun soluklu kullanımlarda makinenizin performansını sürdürmesini amaçlıyorsanız, Finish’in çözümlerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü Trendyol’un avantajlı fiyatlarıyla kolayca satın alabilirsiniz.