"

Finlux

" araması için 38 sonuç listeleniyor

Finlux

Beyaz eşya ve tüketici elektroniği alanında sunduğu ürünler ile dikkat çeken Finlux; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, klima ve televizyon başta olmak üzere daha pek çok ürün seçeneği sunuyor. Dayanıklılığı ve kalitesi ile adından bahsettiren Finlux, hem modern hem de estetik tasarımlara sahip ürünler sunuyor. Evlerde, ofislerde, yazlıklarda ve iş yerlerinde kullanılmak üzere birbirinden işlevsel tasarımlara imza atan Finlux, gelişmiş teknolojisi ve yenilikçi yaklaşımı ile dikkat  çekiyor. Finlux buzdolabı modelleri gelişmiş teknik özellikleri ile tercih edilirken Finlux çamaşır makinesi modelleri ise program seçenekleri ile öne çıkıyor. Finlux derin dondurucu ve Finlux klima çeşitleri enerji tasarruflu teknoloji sebebiyle ilgi görüyor, Finlux TV modelleri görüntü kalitesi ile fark yaratıyor. 

Finlandiya'dan Türkiye'ye

1946 yılında Finlandiya'da kurulan Finlux, akılcı ve kullanışlı ürünleri ile beyaz eşya sektörüne değer katıyor. İsim hakkı Vestel tarafından satın alınan Finlux, tüketici elektroniği alanında hayatı kolaylaştıran pek çok çözüm sunuyor. Dayanıklılığı ve estetik çizgileri ile dikkat çeken Finlux markalı ürünler, kullanıcı ve doğa dostu olması sebebiyle de ilgi görüyor. Bilinirliği günden güne artan Finlux, her zevke ve bütçeye uygun seçenekler sunması ile cazibesini artırıyor. Finlux buzdolabı, klima, çamaşır makinesi ve derin dondurucuların yanı sıra Finlux bulaşık makinesi ve Finlux televizyon çeşitleri avantajlı fiyatları ile Trendyol'da sizleri bekliyor. 

Finlux Soğutma Teknolojisi

Enerji tasarruflu ürünleri ile hem doğaya hem aile bütçesine katkıda bulunan Finlux, buzdolabı ve derin dondurucu çeşitleri ile tüketicilerin ilgisini çekiyor. Finlux buzdolabı modelleri, şık tasarımları ve estetik çizgileri ile öne çıkıyor. Geniş soğutucu alanı, fonksiyonel bölmeleri ve üstün soğutma teknolojisi ile gıdaların güvenliğini sağlayan Finlux, farklı boyutlarda buzdolabı seçenekleri sunuyor. Finlux derin dondurucu çeşitleri ise bölmeli yapısı ve dondurma kapasitesi sebebiyle tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Sebze, meyve, et ürünleri gibi pek çok gıdayı uzun süre ve güvenle muhafaza eden Finlux derin dondurucular, enerji tasarruflu olması sebebiyle de tercih ediliyor.  

Beyaz Eşyada Finlux Ayrıcalığı 

Finlux çamaşır makinesi modelleri, programlama seçenekleri ve yıkama kapasitesi açısından pek çok alternatif sunuyor. Kalabalık aileler için tasarlanmış geniş yıkama kapasitesine sahip Finlux çamaşır makinesi çeşitlerinde kısa program ve narin yıkama gibi ek özellikler sunuluyor. Dayanıklılığı ile dikkat çeken Finlux çamaşır makinesi, uygun fiyatları sebebiyle de tüketicilerden yoğun talep görüyor. Finlux bulaşık makinesi modelleri, geniş yıkama bölmesi ve  farklı yıkama fonksiyonları ile fark yaratıyor. Temizlik ve hijyende üstün performans sergileyen Finlux bulaşık makinesi çeşitleri, estetik çizgileri sebebiyle mutfaklara şık bir hava katıyor. Enerji tasarruflu teknolojisi ile cazibesini artıran Finlux bulaşık makinesi modelleri kullanışlı iç yapısı sebebiyle de tercih ediliyor.

Finlux ile Serinleyin 

Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan klimalar Finlux güvencesi ile yaz boyu evleri, ofisleri serinletiyor. Enerji dostu Finlux klima modelleri farklı tasarımları ile her konsepte uyum sağlıyor. Serinletme ve ısıtmada yüksek performans sergileyen Finlux klimalar özellikle duvar tipi ve salon tipi modelleri ile öne çıkıyor. 

Finlux TV ile Film Keyfi 

Görüntü kalitesi ve çözünürlük açısından pek çok seçenek sunan Finlux televizyon modelleri, estetik tasarımları ve gelişmiş teknik özellikleri ile öne çıkıyor. Finlux televizyon modellerinde HD, Ultra HD ve LED görüntü teknolojisine sahip pek çok alternatif yer alıyor. Görüntü tarama hızı açısından yüksek performansa sahip Finlux televizyon modellerinde gelişmiş multimedya bağlantı seçenekleri de sunuluyor. Evlerde, ofislerde ve iş yerlerinde kullanılmak üzere birbirinden şık Finlux televizyonlar her zevke ve bütçeye hitap ediyor. 

Yukarı Çık