"

Fisher Price

" araması için 266 sonuç listeleniyor

Fisher Price

Bebeğinizin gelişiminde uyku büyük önem taşır. Fisher Price Kelebekli Dönence 3 farklı müzik tonu, 30 dakika süren ninni, anne karnı sesleri veya sakinleştirici doğa sesleriyle bebeğinizin rahatlıkla uykuya dalmasını sağlar. Farklı Fisher Price dönence çeşitlerinin farklı projeksiyonları tavana ve duvarlara yansıyarak bebeğinizi rahatlatır. Kolayca taşınabilen Fisher Price Uyku Arkadaşı Zürafa 19 farklı sakinleştirici sesi, 20 dakikalık müzik ve seslerle dışarıdayken bile bebeğinizin rahatlamasına yardımcı olur. Fisher Price Projektör oyuncakları ile bebeğinizin uykuya dalması için uygun ortamlar hazırlar. 1930 yılında Herm Fisher tarafından kurulan Fisher Price, çocuklarınızın hayal gücünü harekete geçiren, eğlendirirken eğiten oyuncakları ile kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Bebeğinizin doğumundan itibaren gelişimine ve eğitimine katkıda bulunmak için kurulan Fisher Price ürünlerine ulaşmak Trendyol ayrıcalığı ve kolaylığı sayesinde artık çok kolay! 

Her Yaşa Uygun Modellerle Tanışın!

Bebeğinizin farklı evrelerine özel Ficher Price oyuncakları, onu eğlendirirken öğrenmesini sağlayan eğitici oyuncaklar üretir. Fisher Price Çıngırak, bebeğinizin diş çıkarma dönemini eğlenceli bir hale getirir. 36 aya gelinceye kadar kullanılabilen Fisher Price Jimnastik Merkezi içindeki eğitici içerik bebeğinizin yaşına ve gelişim seviyesine uygun olarak değişir. Fisher Price Beatbo, miniğinizin ince motor becerileri ve düşünme becerilerini geliştirir. Fisher Price Minik Dansçı Beatbo, kafasına vurulunca canlanarak hareketli melodiler ve eğlenceli dans hareketleri ile bebeğinizin gelişimine oyunlarla katkıda bulunur. Fisher Price Bilgli Canavar Labirenti, bebeğinizin ince motor becerileri ve el-göz koordinasyonunu geliştirir. Fisher Price Sürprizli Fil bebeğinizi, sallama tıngırdatma ve yuvarlama özellikleri ile neden sonuç ilişkisiyle tanıştırır.

Fisher Price ile Bebeğiniz Oynarken Öğrenir

Miniğinizin el becerilerini geliştirici oyunlar ive eğlenceli şarkılar ile sayıları, Fisher Price Eğitici Sevimli Elma sayesinde öğrenir. Fisher Price Eğitici Köpekçik bebeğinize 100'den fazla temel kelimeyi, vücudun bölümlerini, renkleri, şekilleri ve daha fazlasını tanıtır. Fisher Price Oyun Halısı ile hem emekleme zamanında güçlenir hem de temel kelimeleri ve renkleri öğrenir. Daha ilerleyen yaşlarında ona eşlik edecek olan eğlenceli hikayeler, Fisher Price Eğitici Scooter, Fisher Price Eğitici Saat, Fisher Price Çay Seti, Fisher Price İlk Arabam gibi ürünler bebeğinizi eğlendirirken eğitmeyi amaçlar. Çok fonksiyonlu kullanım özelliği sayesinde Fisher Price Sallanan Ana Kucağı, yeni doğan bebekten yürümeye başlayan çocuğa kadar kullanılabilir. Bebeğiniz için beslenme, oyun oynama veya dinlenme görevi görür. Ayaklı tutacakları ile sabit oturak konumu seçeneği sunar. Fisher Price Sevimli Gezegen Mama Sandalyesi sayesinde bebeğinizin beslenme saati hem eğitici hem öğretici bir zaman olarak da değerlendirilir. 

Motor Gelişimine Destekçi Ürünler

Bebeğinizin gelişimine uygun Fisher Price yürüteç çeşitleri ise, ilk adımını atması için bebeğinizi cesaretlendirirken, duyularını ve motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Fisher Price Yürüme Arkadaşı miniğinizin duyusal gelişimine katkıda bulunurken, onun merak duygusunun uyanmasına yardımcı olur. Bebeğinizin bez kullanımından tuvalet kullanımına geçme zamanı geldiğinde Fisher Price Eğitici Tuvalet ve Fisher Price Lazımlık ses ve müziklerle onun tuvalet eğitimine yardımcı olur. Başarıyı şarkılar ve ses efektleri ile ödüllendirerek bebeğinizi tekrar tuvaleti kullanmaya teşvik eder. Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Lavabosu sayesinde günlük rutinleri, temizliği, nesneleri, renkleri eğlenceli şarkılar ve cümleler eşliğinde öğrenir. Fisher Price Aktivite Masası ile bebeğiniz 120'den fazla şarkı, melodi ve cümleyle ev, market, hayvanat bahçesi ve çiftliği ziyaret eder.

Bebeğiniz doğduğu andan 6 yaşına gelene kadar yanında olmayı vadeden Fisher Price ürünlerinden dilediğinizi seçin, Trendyol ayrıcalığı ile birkaç tıkla kapınıza gelsin!

Yukarı Çık