"

FitBit

" araması için 30 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Fitbit

 

Akıllı bileklik denince akla ilk gelen markalardan olan FitBit, sağlıklı ve hareketli yaşamaya özen gösteren kullanıcılara hitap ediyor. Kullanımı oldukça kolay olan bu akıllı cihaz; atılan adımların, yakılan kalorilerin, çıkılan merdivenlerin ve kat edilen mesafelerin kaydını tutarak daha zinde ve sağlıklı yaşamaya yardımcı oluyor. Hassas sensörü ile en küçük hareketleri bile algılayan ürün, üzerinde yer alan LED ekran ile günlük hedeflerinizle ilgili tüm bilgileri görüntülemenizi sağlıyor.

Gün Boyu Pratik Kullanım

FitBit, 7/24 rahatlıkla kullanılabilen bir akıllı bileklik olarak öne çıkıyor. Şarjı ortalama 4 gün dayanan ve kısa sürede şarj olabilen FitBit, çıkarmaya gerek kalmadan gece gündüz kullanılabiliyor. FitBit, suya ve darbelere karşı dayanıklı olan sağlam yapısıyla da öne çıkıyor. FitBit Versa modeli, 50 metre derinlikte dâhi kullanılabiliyor. Temiz ve kuru bir ciltte kullanılabilmesi adına ürünün sudan çıktıktan sonra kurulanması öneriliyor. Birbirinden renkli modellere sahip olan FitBit'in kordon değişim özelliği de pratik kullanım açısından beğeni kazanıyor. FitBit akıllı bileklik modellerinde kordon kısmının sensörden bağımsız olduğu görülüyor. Bu şekilde farklı renklerde olan kordonlardan satın alınarak akıllı bilekliği kıyafetlerle uyumlu olarak kullanabilmek de mümkün oluyor.

FitBit Teknik Özellikleri

FitBit saat, güçlü teknik özellikleriyle de dikkat çekiyor. FitBit akıllı saat modellerinde bulunan son teknoloji özelliklerle pek çok işlemi bir arada yapmak mümkün oluyor. FitBit Versa modelinde optik kalp atış hızı monitörü, ortam ışığı sensörü ve titreşim motoru gibi özellikler yer alıyor. Lityum-polimer pil, 4+ gün dayanırken kesintisiz bir izleme için akıllı cihazın bir kaç gün içinde şarj edilmesi öneriliyor. FitBit Versa modelinde radyo ve Bluetooth 4.0 bellek de bulunuyor. Kullanıcının ayrıntılı hareketlerini kaydeden cihaz, 30 günlük toplam bilgiyi saklıyor. FitBit, kalp atış hızı verilerini egzersiz izlemede 1 saniye, diğer zamanlarda ise 5 saniye aralıklarla kaydediyor.

FitBit Alta Modeli

FitBit Alta modeli, şık görünümü ve birbirinden etkileyici teknolojik özellikleriyle öne çıkıyor. 7 güne kadar dayanan bir pil ömrüne sahip olan ürün, kalp atış hızını ölçerek yakılan kalori miktarının en doğru şekilde görülebilmesini sağlıyor. FitBit Alta modeli ile uyku takibi de yapılabiliyor. Kalp atış hızını izleyerek REM, derin ve hafif uyku zamanlarını tespit eden cihaz, ne kadar derin ve uzun uyuduğunuzu görmenizi sağlıyor. FitBit'te; arama, mesaj ve ajanda uyarıları, saat, değişebilir bant, telefonla otomatik senkronizasyon, titreşimli uyarı ve hareketsizlik uyarıcısı gibi özellikler de bulunuyor.

FitBit Blaze 

FitBit Blaze akıllı fitness saati; şık tasarımı, renk alternatifleri ve teknik özellikleriyle hareket etmeyi hayatının bir parçası kılanlara hitap ediyor. iOS, Android ve Windows tabanlı işletim sistemine sahip telefonlarla uyum sağlayan cihaz, paslanmaz çelik kasası ve esnek ve dayanıklı kayışıyla öne çıkıyor. Tüm gün boyunca kişinin etkinliklerini takip eden akıllı cihaz; kalp atışı takibi ve multi spor moduyla; yağ ve kalori yakımı, antrenman verimliliği ve yüksek performans gibi noktalarda büyük fayda sağlıyor. FitBit Blaze; antrenman esnasında müzik dinleme, zevke göre kayış değişimi, uyku izleme, motivasyon hatırlatmaları ve suya dayanıklılık gibi özellikleriyle de fark yaratıyor.

FitBit Fiyatları

FitBit akıllı bileklik, tasarım ve teknik özellikler noktasında birbirinden etkili modelleriyle sportif ve sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazları arasındaki yerini alıyor. FitBit akıllı bileklik modelleri fiyat-performans noktasında da fark yaratıyor. FitBit Versa fiyat seçenekleri, farklı bütçelere hitap ederek hesaplı hareket etmek isteyen kullanıcılara yönelik bir avantaj sağlıyor. Trendyol aracılığıyla kullanıcılarıyla buluşan FitBit, kampanyalı ve uygun fiyatlı seçenekleriyle akıllı bileklik arayışında olanları tatmin ediyor. Trendyol, FitBit ürünlerini ayrıcalıklı fiyatlarla sporseverlere sunuyor.