"

Flavel

" araması için 18 sonuç listeleniyor

Flavel

Flavel ısıtıcı ve soğutucular şık tasarımları ile evlerin, ofislerin ve iş yerlerinin konforunu artırıyor. Şık tasarımları ile dikkat çeken Flavel, dayanıklı ve kaliteli ürünleri ile adından övgüyle bahsettiriyor. Her koşulda ve her ortamda üstün performans sergileyen Flavel ısıtıcı ve soğutucular, hem sağlıklı hem de hijyenik çözümler sunması sebebiyle tercih ediliyor. Flavel ürün yelpazesi içinde vantilatörler, yağlı radyatörler, fanlı ısıtıcılar, seramik ısıtıcılar, konvektör ısıtıcılar ve Infrared ısıtıcılar yer alıyor. 

Flavel'den Modern Tasarımlar

Beyaz eşya pazarında İrlanda ve İngiltere'nin en ünlü markalarından biri olan Flavel, gelişmiş teknolojik alt yapısı ile dikkat çekiyor. Teknik özelliklerinin yanı sıra estetik ve modern tasarımları ile göz dolduran Flavel, beyaz eşya pazarındaki sektörel tecrübesini ısıtıcı ve soğutucu modellerinde gözler önüne seriyor. Sağlamlığı ve yüksek performansı ile fark yaratan Flavel ürünleri, Arçelik aracılığı ile Türkiye pazarında yer alıyor. Arçelik A.Ş. bünyesinde yer alan pek çok ünlü markadan biri olan Flavel, işlevsel tasarımları ile tüketicinin beğenisini kazanıyor. 

Flavel Soğutucu

Flavel vantilatör ürün grubu içinde ayaklı ve kule tipi modeller yer alıyor. Flavel ayaklı vantilatörler beş kanatlı pervaneye ve ayarlanabilir teleskobik ayağa sahip olması ile dikkat çekiyor. Zaman ayarı sayesinde daha konforlu bir deneyim sunan Flavel vantilatör serinletme kapasitesi açısından ise üstün bir performans sergiliyor. Flavel'ın kule tipi vantilatör modellerinin zarif ve modern çizgileri, ürünün her ortama estetik bir biçimde uyum sağlamasını kolaylaştırıyor. Kontrol paneli son derece basit olan Flavel kule tipi vantilatör, kullanıcı dostu tasarımı sebebiyle de büyük ilgi görüyor. 

Sımsıcak Ortamlar için Flavel 

Isıtıcı kategorisinde hem şık hem de fonksiyonel pek çok ürün sunan Flavel, teknik özellikleri ile öne çıkan tasarımları tüketici ile buluşturuyor. Flavel ısıtıcı modelleri, düşük enerji tüketimi ve yüksek ısı yayması ile dikkat çekiyor. Flavel ısıtıcı çeşitleri arasında yer alan fanlı ısıtıcılar, taşınabilir olması sebebiyle her alanda kullanılabiliyor. Flavel seramik ısıtıcı modelleri ise şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Infrared ısıtma teknolojisine sahip Flavel seramik ısıtıcılarda farklı renk ve boyut seçenekleri sunuluyor. Taşınabilir elektrikli ısıtıcılar arasında yer alan Flavel radyatör çeşitleri, üstün performansı sebebiyle özellikle küçük alanlarda tercih ediliyor. Flavel yağlı radyatör farklı renk seçenekleri ile Trendyol'da satışa sunuluyor. İşlevselliği ile dikkat çeken Flavel yağlı radyatörler, son derece güvenli olması sebebiyle evlerde ve ofislerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Flavel Konvektör Isıtıcılar

Ortamdaki havayı ısıtırken doğal konveksiyon ilkelerinden yararlanan konvektör ısıtıcılar sağlıklı ve güvenli ısıtma şekli olarak öne çıkıyor. Flavel konvektör ısıtıcı  modellerinde hem farklı güç seçenekleri hem de farklı renk seçenekleri sunuluyor. Flavel ısıtıcı çeşitleri arasında Infrared ısıtıcılar da yer alıyor. Flavel Infrared ısıtıcı modelleri arasında duvar tipi, ayaklı ve konsol tipi ısıtıcılar yer alıyor. Flavel ayaklı Infrared ısıtıcıların ayarlanabilir ayağı sayesinde başlık istenilen yükseklikte kullanılabiliyor. Enerji sarfiyatı açısından oldukça ekonomik olan Flavel ısıtıcılar her zevke ve her bütçeye hitap eden fiyatları ile tüketicinin ilgisini çekiyor. Flavel ısıtıcıların tamamında aşırı ısınma emniyeti ve termostat ayarı özellikleri bulunuyor. Flavel ısıtıcıların bazı modellerinde uzaktan kumanda fonksiyonu yer alırken bazı modellerinde ise gösterge paneli bulunuyor. Güvenlik ve emniyet yönünden çarpıcı özelliklere sahip Flavel ısıtıcılar aynı zamanda yüksek ısıtma performansı ile öne çıkıyor. Isıtma teknolojisi ve yaratıcı tasarımları ile fark yaratan Flavel, değişen yaşam koşullarını yakından takip ederek tüketici ihtiyaçlarına yönelik akılcı ve pratik çözümler sunuyor.