"Forever New" aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.
Sonraki Sayfa

Forever New

Forever New, şıklığı günlük giyiminize taşıyacak elbiseleri, çantaları, bluz, pantolon ve abiyeleri ile tanınıyor. Marka, kadın giyim üzerine uzmanlaşırken hem smart casual hem de smart chic tarzında ürünler sunuyor. Moda trendlerini yakından takip eden özel tasarımları ve kaliteli materyalleri ile sektörde fark yaratan Forever New kıyafet ve aksesuarlar Avustralya'dan tüm dünyaya moda trendlerini yayıyor. 

Forever New Tarihi

2006 yılında Avustralya'nın Melbourne şehrinde kurulan Forever New, zahmetsizce giyilebilen ve zamansız koleksiyonları ile modern şehir kadınının stilini tamamlıyor. Dünya çapında bir marka olan Forever New, her sezon o yılın trendlerini yansıtan, kadınsı silüetleri göz önüne çıkaran ve kadınlara her an kendilerini daha çekici hissettirecek tasarımlarla tüketicilerin karşısına çıkıyor. Günümüzde 7 ülkede, 250 mağazası olan, geniş satış ağı ile moda başkentlerinde boy gösteren marka, modayı podyumlardan sokaklara indiriyor. Türkiye'de de onlarca mağazası bulunan ve uzun yıllardır Türkiye'deki kadınlara hizmet veren marka, modern çizgisi ile ülkemizdeki şehirli kadınların da tercihi oluyor. 

Forever New Giyim Ürünleri 

İlham veren stilleri ile Forever New elbise, bluz, pantolon parçaları koleksiyonlarda yer alıyor. Günlük giyimin yanı sıra Forever New abiye ve gece kıyafetleri ile de biliniyor. Markanın favori renkleri arasında pembe, ekru, gibi açık renkler ve pastel tonlar yer alıyor. Forever New denildiğinde akla uçuk maviler, pembeler, floral desenler, ince çizgiler, pürüzsüz kumaşlar ve vücuda oturan kesimler geliyor. Siyah, gri, kırmızı gibi farklı renklerde de ürünler sunan marka, iz bırakan tasarımlarında genellikle açık renkler ve romantik tonlar kullanıyor. Şıklığın detaylarda saklı olduğu koleksiyonlarda romantik detaylar, incelikli kesimler ve özenli dikişler dikkat çekiyor. Danteller, ince işlemeler, tüller, inciler, ışıltılı taşlar Forever New kadınının sade stilini renklendiriyor. Volanlı kesimlere, fırfırlı detaylara, İspanyol kol ve paçalara koleksiyonlarda sık sık rastlayabilirsiniz. Marka, yalnız bugünün değil, yarının da modasına hizmet ediyor. Her parça, zamansız şıklığı hedefleyen sade fakat iddialı tarzıyla göz dolduruyor. Markanın ürünleri, bir sezonluk giyim için değil, uzun süre dolabınızda yer alacak parçalar olmak için koleksiyon içinde görücüye çıkıyor. 

Forever New Aksesuarlar 

Forever New ürünleri arasında yalnızca giyim ürünleri bulunmuyor. Forever New çanta, ayakkabı, kemer, şapka, toka ve takılar raflarda kendine yer buluyor. Günlük büyük çanta modellerinin yanı sıra gece kullanımına uygun portföy çantalar da koleksiyonu süslüyor. Sırt çantaları, kol ve omuz çantaları kadınların beğenisine sunuluyor. Markanın şalları, fularları, atkı ve pançoları da aksesuarlar arasında dikkat çekiyor. Hem günlük kullanılabilecek hem de gece şıklığına eşlik edecek ayakkabılarda ise ince topuklar ve romantik stiller ön planda görülüyor. Her yaştan kadının stilinde karşısına çıkabilecek aksesuarlarda da yine romantik izler muhakkak kullanılıyor. 

Forever New Outlet Kampanyaları 

Forever New ürün fiyatları; ürünlerin materyallerine, modellerine, outlet veya sezon ürünü olma özelliklerine göre değişiyor. Sezon sonunda markanın ürünleri özel fiyatlarla satışa sunulabiliyor. Kıyafetlerin aksesuarları, kesimleri, maliyetleri, modelleri fiyat üzerinde etkili oluyor. Beklendiği üzere el işçiliği ürünü bir abiyenin fiyatı günlük bir bluzdan daha yüksek olabiliyor. Marka, dünya modasını yakından takip eden ürünleri ve uzun süre giyilebilecek kullanışlı ve zamansız tasarımları ile fiyat kalite dengesini karşılıyor. Dilerseniz sezon ürünlerini, dilerseniz outlet ürünlerini tercih ederek Forever New kalitesini dolaplarınıza getirebilirsiniz. Avustralyalı moda devinin tasarımları ile siz de sezonlar boyu stilinize eşlik edecek şık ve dayanıklı ürünlere sahip olabilirsiniz. 

Forever New avantajlı fiyatlar ve ayrıcalıklı alışveriş fırsatı ile Trendyol'da sizlerle buluşuyor.