İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Garanti Süresi
Jant Çapı
Kesit Oranı
Mevsim
Taban Genişliği
Yıl
Hız Endeksi
Yük Endeksi
Araç Tipi
"

forklift lastik

" araması için 235 sonuç listeleniyor

Dayanıklı Forklift Lastik Modelleri Trendyol'da!

Forkliftlerin yüzeylerde gösterilen performansı donanım ve çalışma performansına bağlıdır. Forklift lastik modelleri düz fabrika ya da yer zemini olan ya da sert zeminler için farklı şekilde üretilir. Bu sayede ürünlerin maksimum verimle çalışması ve güvenli olması sağlanır. Lastiklerin seçimi önemlidir. Bunlardan bir tanesi Forklift dolgu lastik modelidir. Dolgu ürünler kauçuktan yapılır. Forklift dolgu teker bakımı oldukça kolaydır. Özellikle açık havada havalı olan diğer modeller ile aynı çekişi sağlamaz bu yüzden özellikle iç mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanır. İç mekanlarda ya da yükleme rampalarında yüksek performans sağlar. Düz yüzey uygulamaları için Forklift dolma lastik uygundur. Dönüşleri kolaylaştıran, küçük ve dar alanlarda da kullanım imkanı sunan ürünü Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Kullanım Konforu Sunan Forklift Lastik Çeşitleri

Kullanım Konforu Sunan Forklift Lastik Çeşitleri

Bir araba ya da kamyon lastiği gibi çok yönlü kullanım özelliğine sahip, yüksek performans sağlayan havalı Forklift lastik düz olmayan yüzeylerde kullanım için uygundur. Özellikle dış mekanda zorlu arazi koşullarında güçlü bir tutuş sağlar. Dolayısı ile kereste sahası, şantiye ve depolarda kullanılması tercih edilen ürünlerdir. Kapalı ve açık depolarda kullanımı uygundur. Bunların yanı sıra kullanım alanına göre özel Forklift tekeri de piyasada yer alır. Kısa mesafelerde çok ağır yükler taşınması için tercih edilen poliüretan lastikler, kauçuktan üretilir. Çeşitli kimyasallara karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda bu ürünler bütünlüklerini iyi korurlar. Kimyasal temas eden zeminler, depolar ya da çalışma sahalarında kullanılır. Forklift lastik markaları tarafından üretilen bir diğer ürün de patlayıcı ve yanıcı çalışma sahalarına uygun olan ürünlerdir. Bunlar da statik dirençli Forklift arka lastik ve ön lastik özelliği taşır. Çalışma sahalarında yanıcı gazlar yayan maddeler varsa bunların statik elektrik yardımı ile boşaltılması gerekir. Statik dirençli ürünler bu alanlara özel olarak tasarlanır. Uzun süreli kullanım ömrü sunan ürünleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Forklift Lastik Yorumları

Kullanışlı Forklift Lastik Yorumları

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte lastiklerin üretimlerinde de kullanışlılık ve ihtiyaçlar doğrultusunda güvenli tasarımlar geliştirilmeye devam eder. Forklift lastik çeşitleri bu sektörde kullanılan alana uygun özelliklerde üretilir. Ürünler iz bırakmayan yeni bir teknolojiye de sahiptir. Yani bir alanda kullanılan ürünler mutlaka çevre koşullarından etkilenir ve kirlenir. İz bırakmayan teknolojiye sahip modeller ise belli performans testlerinden geçer ve çekiç tipi desenlerle kaplanır. Böylece kullanım sırasında kendini temizleyebilir. Bu sayede müşteriler zamandan tasarruf eder. Forklift lastik ebatları ürünün kullanılacak alana uygun boyutlarda olur. 28, 9, 15 Forklift lastiği ölçüsü darbeleri güvenle engelleyen ve hasar azaltan özelliktedir. Genişlikler kullanılan modele göre farklılık gösterir. 300, 15 Forklift lastik ölçüleri de üretilen lastiklerde yer alan boyutlardır. Birbirinden farklı modelleri Trendyol’dan araştırabilir, uygun olan ürünlere sahip olabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Forklift Lastik Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Forklift Lastik Fiyatları

Marka ya da model seçimi başta olmak üzere forklift ürünleri seçilirken dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Böylece üründen sağlıklı ve uzun ömürlü verim sağlanabilir. Ürünün kullanılacak alana uygun tercih edilmesi gerekir. Operasyon alanına uygun olmayan ürünler çabuk aşınır ve kısa zamanda kullanılamaz hale gelebilir. Forklift iç lastik ölçülerinin kullanım alanına uygun belirlenmesi, çamurluk ile lastik arasında bir mesafenin olması şarttır. Alanda sıkışan ürünlerin kolay çıkarılması bu boşluğa bağlıdır. Lastikler merkezli olarak jantlı değilse, mutlaka koruma takılır. Jant olmayan ürünler güvenlik açısından da bir tehdit oluşturur. Araç kullanılırken ani frenler ya da manevralardan kaçılır. Üründe hasar meydana gelebilir ya da kaza olabilir. Ayrıca zeminde aşırı ısınan lastikler ayrılabilir ya da deforme olabilir. Zemine uygun seçimler yapılır. Forklift lastik fiyatları ve özelliklerini Trendyol’dan araştırabilir, uygun fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.