"

Franke

" araması için 244 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Franke

Dünya genelinde geniş bir üretim ağına sahip olan Franke Holding, İsviçre merkezli bir sanayi üreticisi olarak tanınıyor. 1911 yılında İsviçre'de kurulan firma günümüzde dünyanın her yerinde yer alan şirketleri aracılığı ile üretim yapmaya devam ediyor. Türkiye’de de geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden marka, Franke ankastre setleri ile büyük ilgi görüyor. Üstün kaliteli teknolojik ürün çeşitleriyle tanınan Franke'nin evye, buzdolabı, davlumbaz, set üstü ocak, elektrikli ocak ve bulaşık makinesi modelleriyle büyük beğeni topluyor. Uzun yıllar boyunca kullanılan Franke dayanıklı eşya seçenekleri, tüm dünyada öncelikle tercih edilen ürünler arasında yer almayı başarıyor. 

Franke Hakkında

Müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçları odaklı üretim yapan Franke, yenilikçi ve seçkin tasarımlar sunan bir marka olarak tanınıyor. Kullanıcıların gereksinimlerine yanıt verebilen ürünler tasarlamayı ilke edinen Franke, ileri düzeyde çözümler sunan dayanıklı eşyalar üretiyor. Benzersiz kalitede üretim yapmayı hedefleyen marka, Güney ve Kuzey Amerika, Afrika, Avustralya, Avrupa ve Asya'da yer alan şirketleriyle hedefine ulaşmayı başarıyor. Franke’nin dünya genelinde üretim yapan 70’e yakın şirketinde 10,500 çalışanı bulunuyor. Sektörünün lider markaları arasında yer alıyor. 

Franke Tarihçe

Franke, 1911 yılında küçük bir İsviçre kasabası olan Rorschach'ta Hermann Franke tarafından kuruluyor. Metal saç işi yapmak üzere kurulan firma bir süre sonra üretim tesislerini genişletmek ve daha da büyümek için bugünkü merkezinin bulunduğu Aarburg'a taşınıyor. Hermann Franke'nin ölümünden sonra işi devralan oğlu Walter Franke, şirketin küresel anlamdaki ilk gelişiminin başlangıcını yapıyor. 1975'te mülkiyet değişikliği yaşayan şirket, günümüzde Patrik Wohlhauser tarafından yönetiliyor ve 5 kıtada faaliyet gösteriyor.

Franke Ürün Grupları

Her zaman en iyisini ve en kalitelisini üretmeye odaklanan Franke, kullanıcıların yaşadığı günlük sorunlara en hızlı çözümleri sunmak amacıyla çalışıyor. Franke ürünlerinin hepsi en yeni teknolojiler ve tasarım özellikleri ile üretiliyor. Franke buzdolabı ve ankastre set modelleri, Franke davlumbaz ve Franke evye seçenekleri kullanıcıların gereksinimleri düşünülerek tasarlanıyor. Tüketicilerin genel anlamda yaşadıkları işlevsel sorunlar, Franke ürün seçeneklerinde yer almıyor. Markanın diğer ürün çeşitleri gibi Franke ocak ve Franke elektrikli ocak modelleri de son derece işlevsel, estetik tasarımlı ve basit kullanımlı ürünler olarak kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Franke fırın, set üstü ocak ve davlumbazdan oluşan üçlü Franke ankastre setleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bu üçlü sete, Franke buzdolabı ve bulaşık makinesi de ilave oluyor. Marka ürün gruplarını, olağanüstü yeniliklerle tasarlanan yüksek kaliteli teknolojik ürünler olarak tüketicinin beğenisine sunuyor. Franke ankastre set fiyatları ürünlerin tasarım özellikleri ve ürün sayısı ile doğru orantılı olarak değişim gösteriyor.

Franke Yüksek Kalite İlkesi ile Çalışıyor

Yüksek kaliteli dayanıklı mutfak eşyaları üretimi yapan Franke, ilk kuruluş tarihinden bugüne kadar hiç değişmeyen üretim ve tasarım ilkeleri ile çalışıyor. Ürünlerinin ulaştığı son kullanıcıya, tüm çalışanlarına, iş ve çözüm ortaklarına büyük önem veren marka, faaliyetlerini girişimcilik ruhu, çözüm odaklı eylem ve sorumluluk duygusuyla sürdürüyor. Franke dünya genelindeki başarısını bu çalışma anlayışına bağlıyor. 100 yılı aşkın süredir yüksek kaliteli ürün anlayışıyla üretim yapan marka dayanıklı, sağlam ve sürdürülebilir tasarımlarıyla öne çıkıyor. Marka çözüm ortakları, müşterileri ve tedarikçileriyle birlikte sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağlayan çalışmalar da yapıyor. Ekolojik ve sosyal çıkarları göz önünde bulunduran üretim prensibi ile hareket ediyor.

Trendyol’un avantajlı satış koşullarından ve cazip fiyat seçeneklerinden yararlanarak Franke ürün seçeneklerine hemen şimdi kolayca sahip olabilirsiniz.