"

Frei öl

" araması için 10 sonuç listeleniyor

Frei Öl

Frei Öl Bebek Yağı ile Bebeğinizin Cildi İpek Gibi Olsun

Frei Öl markası, ülkemizde henüz yeni yeni bilinen ancak başarılı ürünleri ile ön plana çıkan firmalardan biri haline gelmiştir. Frei Öl’de cilt bakım üzerine ürün içeriği bulunmaktadır. İçeriğinde kimyasal madde bulunmaması, markayı güvenilir bir hale getirerek gönül rahatlığı ile kullanabilme şansı tanımaktadır. Bunun yanı sıra oldukça etkili içeriğe sahip olan ürünlerde, az bir miktarda bile başarılı sonuçlar alabilmeniz mümkündür. Bebekler yetişkinlere göre fazlasıyla hassas bir ten yapısına sahiptir. Bu nedenle bebeklerin cildine uygun ürünler seçildiğinde öncelikle en doğal içeriğe sahip, kimyasal maddelerin hiç bulunmadığı, mineral yağların ağırlıklı olacağı ürünler tercih etmek gerekecektir. Güzel kokulu bir cilt bakım ürünü birçok kişinin hoşuna gitse de ne yazık ki kimyasal içeriklerle koku özelliği geliştirildiği için bu ürünlerin bebeklerde kullanımı uygun değildir. Frei Öl bebek yağı doğal maddelerden oluşturulan koku içeriği ile birçok kişinin beğenisini kazanmaktadır. Bebek yağı genellikle banyo sonrası cildi kuru olan bebekleri cildini nemlendirmek, tahriş gibi durumlarda bu sorunları giderebilmek için kullanılmaktadır. Bebek yağlarında iyi seçim yapılmadığı durumlarda bebeğin cildi nemlendirememesinin yanında ciltte reaksiyon ve tahriş gibi olası sağlık sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Frei Öl Türkiye markası bebeklerinizin sağlığını ön planda tutarak tahriş oluşturmaz. İçeriğinde bulunan 4 doğal yağ ve 1 vitamin karışımı sayesinde yaklaşık 8 saate kadar cildi nemlendirir. Ciltte oluşabilecek pişik ya da cilt tahrişini gidererek yumuşacık ve rahat bir tene sahip olmalarını sağlar. Markanın bebek yağı ciltte lipid denilen yağ tabakasının gelişimini destekler. Böylece cilt daima nemli kalır. Bunun yanı sıra içeriğinde bulunan doğal yağ barındırma özelliği sayesinde, bebeğin cildine uygulandığında onu rahatlatacaktır. Özellikle karın bölgesine uygulandığında bebeğin gazını atabilmesine yardımcı olarak rahat bir uyku uyuyabilmesini sağlayacaktır. Frei Öl içerdiği vitamin sayesinde doğal ve sağlıklı bir cilt oluşumunu destekler. Böylece bebeğiniz hep yumuşacık bir tene sahip olacaktır. Bez değişimlerinde her seferinde uygulandığında, pişik ya da kızarıklık oluşumunu engeller. Saçlı derisine uygulandığında ise, konak oluşumunu engeller ya da konak oluşmuş ise, büyük ölçüde bunu giderir. Bazı bebeklerde yaygın olarak egzama görülebilir. Frei Öl bebek yağı egzamalı bebeklerde de güvenle tercih edilebilmektedir. Bebek yağını banyo sonrası ya da tahriş gibi durumlarda elinize az bir miktarda alarak nazik bir şekilde cilde dairesel hareketlerde uygulamanız gerekecektir. Bebeğin tüm cildine güvenle uygulayabilirsiniz. Markanın bebek yağı yalnızca bebekler için tercih edilen bir ürün değildir. Ciltleri çok hassas ya da alerjik cildi bulunan kişiler tarafından da tercih edilebilmektedir. Kişiler bu bebek yağını tüm vücut ve yüzlerine rahatlıkla uygulayabilirler.

Hamilelikte Cildinizde Çatlak Oluşumunu Önlemek İçin Frei Öl Kullanın

Hamilelik sürecinde birçok kadının korkusu, ciltte çatlakların başlaması ve bu izlerin deride fazlasıyla belirgin olmasıdır. Karın iç hacmi bebekle giderek gerildiği için, zaman içerisinde yırtılmalar başlayacaktır. Bunun yanı sıra sürekli kilo alıp veren kişilerde de cilt derisi sürekli gerilip daralacağı için çatlamalar kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle doğal yağlardan oluşan ve vücutta cilt yenilenmesini hızlandıracak krem ya da yağ kullanımı çatlamaların giderilmesi için gerekli vitamin ve mineral desteğini sağlayabilir. Frei Öl çatlak yağı tamamen doğal mineral yağlarından ve vitamin desteğinden üretilmiştir. Bu nedenle cildin gereksinimi olan nemi ona geri kazandırır. Vücudun nemlendirilmesinden sonra cildin elastikiyetini büyük oranda artıracaktır. İçeriğinde bulunan cilt yenileme özelliği sayesinde cildin yapılandırılmasını hızlandırarak, yenilenmeyi başlatır. Böylece hamileliğin başında kazanılan ufak çatlakların giderilmesinde de oldukça etkili olacaktır. Frei Öl çatlak önleyici kullanmak isteyen kişilerin, düzenli kullanması bu süreçte daha başarılı sonuçlar almasında büyük önem taşır. Bu ürünü hamileliğin 12. haftasından itibaren haftada iki kez düzenli bir şekilde uygulamanız gerekecektir. Bu yağın yalnızca karın bölgesine değil; göğüs, kalça, diz üstü ve bacak bölgesine de uygulanması önerilir. Çünkü hamilelik ve kilo alma döneminde kişiler birçok yerden çatlamaya meyillidirler. Ürünün kullanımı için ele yeterli miktarda yağ alınarak dairesel hareketlerle masaj yapılması gerekir. Kremin cilt tarafından emilmesini sağlamak başarılı sonuç almayı hızlandıracaktır. Çünkü yağı emen cilt hızlı bir şekilde onarım ve yapım işlemini gerçekleştirecektir. Özellikle gebeliğin son evrelerinde düzenli kullanımın sağlanması çatlamaları engellemesi açısından önemlidir. Ayrıca gebeliğin son evresinde çatlaklar giderek derinleşecektir. Gebeliğin son evresinde cilde nazik davranmanız ve vurma ya da çimdik atma şeklinde yağı uygulamamanız bebek sağlığı açısından oldukça önemlidir. Frei Öl çatlak öncesi yağı kullananlar sonuçlarından oldukça memnun kaldıklarını ifade etmişlerdir. Bu ürünün serin ve kuru yerde muhafaza edilmesi, uzun süre kullanımı açısından çok önemlidir.

Frei Öl Nemlendirici ile Pamuksu Bir Cilde Kavuşacaksınız

Cilt bakım ürünlerinde kimyasal içerikli ürünler kullanmak, kişilerin cilt sağlığını riske atarak birçok sağlık sorununu da beraberinde getirebilir. Bu nedenle cilt bakım ürünlerinde güvenilir markalar seçmek çok önemlidir. Frei Öl yorum yapan kişiler incelendiğinde, hepsinin içeriklerinden ve sonuçlarından memnun olduğu ortaya konulmaktadır. Cilt bakımı ile ilgili hangi konuda sorun yaşıyorsanız, Frei Öl markasını güvenle tercih edebilirsiniz. Özellikle kış aylarında cildimiz olduğundan daha hızlı bir şekilde kurumaya eğilim gösterir. Bunun yanı sıra bazı kişilerin cildi doğuştan kuru olabilir. Kuru cilt sürekli döküntülere ve çatlamaya meyilli olacaktır. Ayrıca kuru ciltlerin yağ tabakası diğer cilt tipine göre daha azdır. Bu nedenle zaman içerisinde yağ tabakasının azlığına bağlı olarak kırışmalar meydana gelecektir. Cildin nemli bir görünüme ulaşması bu sebepler yüzünden büyük önem taşır. Yeniden cildin eski nemine kavuşması için nemlendirici kullanımı gerekir. Frei Öl nemlendirici ile cildinizin eski ipeksi yumuşaklığa kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Cildiniz için doğal maddelerden yararlanan bu markanın ürünleri cildinizde reaksiyon geliştirmez, alerji gibi durumlara neden olmaz. İçeriğinde bulunan zengin mineraller ve vitaminler sayesinde zaman içerisinde elastikiyetini kaybetmiş cildin nemlendirilmesini sağlar. Herhangi bir nedenden dolayı kızarıklık, kaşıntı, pul pul döküntüler ortaya çıkmış ise nemlendiriciyi sürerek en kısa süre içerisinde cildinizin nefes almasını sağlayabilirsiniz. Cildinizde Frei Öl nemlendirici yapılandırma ve onarımı artırarak tüm sorunların giderilmesine yardımcı olacaktır. İçeriğinde bulunan zengin mineraller cildin yağ miktarının artırılmasına ve cildin daima yumuşak bir görünüme kavuşmasında oldukça etkilidir. Kremin içeriğinde bulunan boraj ve jojoba yağları cildin iç yapısının güçlendirilmesini sağlayarak tüm olumsuz hava koşulları ve dış etmenlere karşı cildin nemini korur. Ayrıca aloe vera ve üre içeriyor olması ise, cildin nemliliğini uzun süre kullanabilmesini sağlar. Kremi düzenli kullanmak cildin kuruması nedeniyle oluşan çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde de yardımcı olur. Cildi tamamıyla yenileyen Frei Öl krem cildin yorgun bir görünümden canlı bir görünüme ulaşmasını sağlayacaktır. Tüm bu olumlu etkileri gösteren nemlendiriciden böyle sonuçlar almak isteyen kişilerin düzenli kullanıma dikkat etmeleri büyük önem taşır. Nemlendiriciyi sabah ve akşam düzenli bir şekilde temiz cilde masaj yapar gibi uygulamanız gerekecektir. Düzenli kullanımlarda sonucunda kısa süre içerisinde farkı gözlemleyebilirsiniz.

Frei Öl ile Portakal Görünümünden Cildinizi Arındırın!

Selülit de denilen portakal görünümü, cildin alt tabakasında yağların birikmesidir. Genellikle kadınlarda görülen bu durum fiziksel açıdan kişilerin kendini beğenmeme durumuna neden olabilir. Selülit görünümü kafein ve düzensiz beslenmeler nedeni ile görülebilmektedir. Düzenli olarak kremler uygulandığında ve düzgün beslenme sağlandığında kısa süre içerisinde büyük ölçüde azaltılabilir. Frei Öl selülit yağı ile kısa süre içerisinde selülitlerinizden arınarak sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. Özellikle selülitler başladığı anda düzenli kullanıma başlamak sorunu kökten çözümlemek için oldukça önemlidir. Bu yağın içeriğinde gelincik tohumu ekstratı bulunmaktadır. Gelincik tohumu yağların parçalanmasında oldukça etkilidir. Özellikle diğer yağlarla birleştiğinde cildin 10 kata kadar yağları parçalamasını hızlandıracaktır. Selülitler; cilt yüzeyinde hafif belirgin, el ile sıkıldığında belirgin, otururken belirgin ve her şekilde çok belirgin olmak üzere 4 aşamadır. Frei Öl selülit kremi, ciltte ilk iki selülitin görünümünü tamamen yok ederken, oturarak belirgin ve her durumda belirgin selüliti gözle görülür derecede azaltmaktadır. Frei Öl yalnızca basen bölgesine değil; karın, kol, basen, kalça gibi bölgelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Selülit giderici krem yeni anne olmuş ya da kilo alıp vermiş kadınlarda diyetle birlikte desteklendiğinde çok kısa süre içerisinde sonuç vermektedir. Selülit giderici yağın günde iki kez düzenli olarak 12 hafta boyunca kullanımı önerilmektedir. Yeteri kadar ürünü elinize alarak banyodan sonra temiz olan cildinize dairesel olarak masaj uygulaması ile yağı yedirmelisiniz. Ürünün gözle teması halinde duru su ile uzun süre yıkanması önerilir. Frei Öl selülit kremi kullananlar ve araştırmaların sonucuna göre 12 hafta düzenli olarak kullanıldığında büyük ölçüde selüliti giderdiği ortaya çıkmaktadır. Bunun yanı sıra selülit giderici yalnızca selülit gidermede değil, cildi sıkılaştırmada da oldukça etkilidir. Araştırmalarda düzenli olarak 12 hafta kadar uygulandığında; cildin 2-4 cm arasında sıkılaşmasını sağlayarak, cildin %32 daha fazla pürüzsüz bir görünüme ulaştığı belirlenmiştir. Frei Öl sıkılaştırıcı kullananlar ve klinik araştırmalarda bu durum kanıtlanmıştır. Ürünü kullanırken emziren annelerin göğüs bölgesine uygulamaması büyük önem taşır. Klinik araştırmalarda süt kanallarına nasıl bir etki sağladığı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Yaralı bölgelerin üzerine bu yağın uygulanmaması gerekir. Aksi takdirde tahrişlere neden olabilmektedir. 125 ml olan bu yağın her uygulamada az olarak uygulanması gerekir. Uzun süre kullanılabilmesi için serin ve kuru yerde saklanması gereklidir.

Frei Öl Leke Kremi ile Doğum ve Güneş Lekelerinden Kurtulun

Cilt lekeleri güneş ya da doğum gibi nedenlere bağlı olarak oluşur. Ciltte pigment seviyesinin artışı lekelere sebep olabilir. Bu nedenle cilt lekelerinin temelinde cildin pigmentasyonuna bağlı değişimler ile açıklı koyulu lekelerin oluşması yatar. Özellikle güneşin Ultraviyole ışınlarının cilde direkt olarak teması sonrasında ortaya çıkar. Bazen de hamilelik ya da doğum sürecinde hormonal durumlara bağlı olarak gelişebilir. Sonuç ne olursa olsun cilt tonu eşit olmayan görünüm kişiler tarafından fizyolojik bozukluk olarak algılanır. Bu nedenle özgüven eksikliği ya da kendini beğenmeme gibi durumlar ortaya çıkabilir. Frei Öl leke kremi ile cilt tonunu yeniden eşitlemek mümkündür. Bu krem ayrıca çatlak görünümü azaltmak amacıyla da kullanılabilmektedir. Leke kremi multi kompleks bir üründür. İçeriğinde birden fazla doğal mineral yağ ve vitamin takviyesi bulunmaktadır. Özellikle yara ve dikiş gidermede oldukça başarılıdır. Yara ve dikiş yaralarına düzenli olarak uygulandığında yapılan klinik araştırmalara göre %72 oranında olumlu sonuç verdiği ispatlanmıştır. Kilo almaya bağlı olarak ortaya çıkan derin ya da yüzeysel çatlakları ise %69’a kadar gidermektedir. Hamileliğin neden olduğu çatlaklarda bu leke kreminin kullanımı önerilmez. Çünkü A vitamini bakımından fazlaca olan bu ürünün, vitamin fazlalığı nedeniyle zarar verilebileceği düşünülerek kullanım önerisinde çekimser kalınmaktadır. Yüz bölgesinde ortaya çıkan cilt tonu eşitsizliği lekelerini de %33’e kadar azalttığı sonuçlarla belgelenmektedir. Frei Öl leke kremi kullananlar, düzenli kullanımda lekeleri ve çatlaklarının büyük ölçüde azaldığına dair fikir belirtmektedir. Bu kremde başarılı sonuçlar alınabilmesinde düzenli kullanım oldukça önemlidir. Frei Öl skincare kullananlar, günde iki kez kullanmaktadır. Ortalama 12 hafta boyunca bu düzende sabah akşam birer kez kullanımı önerilmektedir. Banyo sonrasında sorunlu bulunan bölgeye yeteri kadar ürünü dairesel masaj hareketleri ile yedirmeniz gerekecektir. Tüm vücut bölgesinde kullanılabilen bu ürünü 6 yaş altı çocukların ulaşamaması ve kullanmaması çok önemlidir. Ürünün gözle teması halinde bol su ile yıkanması önerilmektedir. Leke kremi olarak kullanılacak ise, krem uygulamasından sonra güneş koruyucu kullanımı da başarılı sonuç alabilmeniz açısından gereklidir.

Frei Öl Ürün Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markanın öne çıkan içeriklerinden bir diğeri ise Frei Öl serum ürünüdür. Yaşlanma karşıtı olan bu ürün kırışıklıkların oluşumunu engelleme ve kırışıklıkların giderilmesinde oldukça başarılıdır. Gece ve gündüz kreminin kombinasyonu ile oluşturulan ürün, son derece etkili bir serumdur. İçerisinde bulunan Hyaluronik asit sayesinde cilt kendini hızlı bir şekilde onarır ve yenilenme sürecine girer. Cildin yaşlanmasını önemli ölçüde yavaşlatan ürün belirgin cilt kırışıklıklarını tamamen giderirken, derin cilt lekelerini ise oldukça azaltır. Cildin yaşlanmasını engellerken, gerekli nem ihtiyacını karşılar. Böylece sıkı ve canlı bir cilt görünümüne ulaşmanızı sağlar. Ürünü temiz cildinize sabah ve akşam iki kez olmak üzere uygulamanız önerilmektedir. Ayrıca bu serum makyaj altı bazı olarak da uygulanabilmektedir. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine sürülmesi uygundur. Uzun süre kullanım açısından serin ve kuru yerde saklanması gereklidir. Frei Öl kullanıcı yorumları kırışıklıkları büyük ölçüde giderdiği yönündedir. Göz ve göz çevresi ince deri katmanına sahiptir bu nedende oldukça hassas bir yapısı vardır. Göz ve göz çevresinde oluşan deformeleri engelleyebilmek için, göz kremi kullanımı büyük önem taşır. Frei Öl göz kremi, yenilenmiş içeriği ile hassas bu yapının güçlendirilmesini sağlamaktadır. Özellikle bu bölgede göz altı morlukları ve göz çevresi kırışıklıklarının giderilmesi konusunda oldukça etkilidir. Bu kremin içeriğinde A vitamini, buğday özü vitaminleri bulunmaktadır. İçeriği sayesinde göz ve göz çevresine ipeksi ve canlı bir görünüm kazandırır. Yine içeriğinde bulunan jojoba yağı içeriği sayesinde göz altı bölgesinin yorgun görüntüsünü engelleyerek canlı bir görünüme ulaşması sağlanır. Ürünü sabah ve akşam iki kere düzenli olarak kullanmak gereklidir. Sonuç almada en az 12 hafta kullanım büyük önem taşır. Yapılan klinik araştırmalarına göre düzenli kullanımda başarılı sonuçlar alındığı ispatlanmıştır. Uzun süre kullanım için kremin serin ve kuru yerlerde saklanması gerekir. Uzun süre nemlendirici etkisi olan bu ürünü kırışıklık etkili serum ile birlikte kullanmanız durumunda cildin daha genç ve dinamik görünüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Frei Öl fiyatları seçeceğiniz ürünün içeriğine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Trendyol uygulaması üzerinden, Frei Öl ürünlerine ulaşabilir, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile ürünlere sahip olabilirsiniz.