İlgili Kategoriler
Ağırlık
Boyut
Yaş
Fiyat
Aroma
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Friskies Köpek Maması

" araması için 30 sonuç listeleniyor

Vitaminli Friskies Köpek Maması Çeşitleri Trendyol'da!

Friskies, ilk olarak 1930-1934 yıllarında Carnation Company tarafından köpek ve kedi maması markası olarak tanıtılan bir firmadır. Sunduğu ürünler; tahıl, et ve protein gibi birçok besin kaynağı içerir. Oldukça besleyici ve lezzetli olan Friskies köpek maması, hayvanların ilgisini çeker. Köpeğinize vitamin desteği sağlarken aynı zamanda da tüylerinin canlı ve parlak olmasına yardımcı olur. Ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirir. Orijinal olan bu ürün, içerdiği protein miktarı ile köpeklere enerji verir. Yapay boya, tatlandırıcı, katkı maddesi ve gluten içermeyen bir üründür. Friskies köpek mamalarının tahıllı ya da tahılsız olacak şekilde birçok çeşidi bulunur. Sağlıklı olan bu ürünler hem besleyici hem de doyurucu olur. Friskies junior köpek maması çeşidi, farklı içerikler ile karşınıza çıkar. Özel olarak hazırlanan bu ürünün içinde bulunan tavuk, süt ve sebze yavruların dengeli beslenmesini sağlar. Köpekler hızlı büyüyen hayvanlardır. Bu sebeple protein, kalsiyum ve mineraller ile sağlıklı ilerlemelerine yardımcı olunabilir. Kemiklerini ve kas yapılarını güçlendiren bir üründür. Çinko, demir, kalsiyum ve E vitamini gibi birçok mineral içerir. Çeşitlerinden Friskies yavru köpek maması kaliteli proteinler ile kalp sağlığını ve görme duyusunu destekleyici özelliğe sahiptir. Et, tahıl, balık ve sebze içeren bu çeşit, günlük tüketilebilir. Ürün kuru ve serin bir yerde ağzı kapalı bir şekilde muhafaza edilebilir. Köpeğinizin sağlıklı beslenmesini sağlayan bu mamalara Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Besleyici Friskies Köpek Maması Çeşitleri

Besleyici Friskies Köpek Maması Çeşitleri

Friskies köpek maması 10 kg ya da 15 kg gibi farklı boyutlarda görülebilir. İçerisinde bulunan antioksidanlar sayesinde yaşlanma karşıtıdır. Manganez, selenyum ve ham lif gibi birçok mineral ile vitamin içerir. Kuru mama ile ıslak mamaları karıştırarak köpeğinize verebilirsiniz. Tat bakımından oldukça zengin olan bu ürün, sağlıklı ve besleyici yapıdadır. Köpeğinizin daha enerjik ve canlı olmasını sağlar. Bu ürün düşük tahıllı mama kategorisinde yer alır. Hayvanlar da mutlu, sağlıklı ve enerjik bir hayata ihtiyaç duyar. Bu sebeple onları dinç tutacak bu ürünler ile dengeli beslenip büyüyebilir. Friskies köpek maması 15 kg olan et, tavuk ve biftekli gibi farklı birçok çeşit ile karşınıza çıkar. OMEGA 3 ve 6 yağ asitlerini içeren bu ürün, ihtiyaç duyulan tüm besinlere sahiptir. Kaliteli malzemeler ile üretildiği için yedikten sonra köpeğinizin mutlu olmasını sağlar. Farklı tadı, şekli ve dokusu ile oldukça kalitelidir. Köpeğinizin günlük beslenme miktarı çevre koşulları, stres ve aktivite durumuna göre değişiklik gösterebilir. İçeriğinde kullanılan bu malzemeler ile optimal vücut ağırlığı sağlanmasına yönelik olarak azaltılıp artırılabilir. Böcek ve haşerelerden uzak, paketin ağzı kapalı olacak şekilde muhafaza edilebilir. Friskies mini köpek maması etlidir ve ideal besleyici değere sahip bir üründür. Köpeğinizin gün boyu ihtiyaç duyduğu enerjiyi, karbonhidrat ve proteinleri içerir. Ayrıca kolay sindirilebilir. İçerisinde bulunan bütün mineral ve vitaminler ile oldukça dengeli bir besindir. Yapay boya ve katkı maddesi içermez. Aynı zamanda köpeğinizin cildinin sağlıklı olmasını sağlar. Gözlerine de ışıltı katar. Ürün, evcil hayvanınızın dişleri için de oldukça faydalıdır. Köpeğinizin ihtiyaç duyduğu bütün vitamin ve besin kaynaklarını bir arada barındırır. Yaşına, boyuna ve aktivitesine bağlı olarak üretilen birçok çeşidi mevcuttur. Özel olarak hazırlanan bu mamalar, oldukça lezzetlidir. Köpeğinizin sağlığı için besleyici olan bu ürün çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu seçeneklerin kepekli tahıllı olanları da vardır. Bol vitamin ve protein içeren bu köpek mamalarına Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Farklı Tat ve Şekil Seçenekleriyle Friskies Köpek Mamaları

Farklı Tat ve Şekil Seçenekleriyle Friskies Köpek Mamaları

Friskies yaş köpek maması etli, havuçlu, tavuklu, biftekli ve kuzulu gibi birçok alternatif ile karşınıza çıkar. Lezzetli sos içerisinde patates bulunan ürünleri de vardır. Güzel beslediği gibi, tüy ve beden sağlığını korumaya da yardımcı olur. Oldukça besleyici ve doyurucu olur. Köpeklerin kemik ve iskelet yapısını da güçlendirir. İçinde barındırdığı mineral ve vitaminler ile bağışıklık sistemini güçlendirir. Böylece hasta olmasına engel olur. İçerisinde bulunan sığır eti, tahıl ve mineral çeşitleri ile dengeli beslenir. Paketin ağzı kapalı kaldığı sürece tazeliğinden ödün vermez ve uzun vadede rahatlıkla tüketilebilir. Friskies balıklı köpek maması çeşitli ürün içeriği sunar. Özel olarak hazırlanan bu seçenek dengeli ve tam bir beslenme sağlar. Birçok protein, mineral ve vitamin çeşidini bir arada barındırır. Beslediğiniz köpeklere keyifli bir lezzet sunar. Sağlığını ve tüy yapısını destekler. Azaltılan yağ oranı ile kilo alımını önler. Köpeklerin vücudunda bulunan pH değerinin dengelenmesine yardımcı olan kalsiyum ve fosfor gibi mineralleri içerir. Bu sayede sağlıklı diş ve kemik yapısına sahip olunabilir. Değişen yaşa ve fizyolojik dönemlere bağlı olarak özel geliştirilen bu ürünler, zengin ve çok fonksiyonlu içeriğe sahiptir. Friskies köpek maması yorum bölümünde bu ürünleri daha önce alıp kullanan müşteriler düşüncelerini, fikir ve beğenilerini dile getirir. Firmanın sunduğu çeşitleri Trendyol üzerinde inceleyen ve kararsız kalan kişiler, bu yazıları okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilir. Siz de hayatınıza renk katan köpeklerinizin sağlıklı ve dinç bir şekilde hareket edebilmesi için bu ürünlere Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Farklı lezzetlere sahip olan markanın ürünlerinden bütçenize uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarıyla Friskies Köpek Maması Çeşitleri

Avantajlı Fiyatlarıyla Friskies Köpek Maması Çeşitleri

Friskies etli köpek maması çeşitleri, barındırdığı birçok içerik sayesinde enerji verir. Oldukça besleyici ve lezzetli bir üründür. İçerdiği mineraller ve kalsiyumlar ile güçlü bir bağışıklık sistemini destekler. Evcil hayvanlarınızın vazgeçilmezi olmaya adaydır. İçinde bulunan destekleyiciler sayesinde tüylerinin parlak ve canlı olmasını sağlar. Vitamin A, D3 ve B gibi birçok mineral içerir. Günlük beslenme miktarı hareketliliğine ve stresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu ürün çeşitleri, evcil hayvanlarınızın ağız sağlığına oldukça faydalıdır. Katkı maddesi içermeyen bu ürünleri içiniz rahat bir şekilde evcil hayvanlarınız için kullanabilirsiniz. Bu mama çeşidi yetişkin köpekler için de uygundur. Friskies köpek maması çeşitleri et, tavuk, sebze, havuç ve tahıllı gibi birçok seçeneği vardır. Farklı boy, kilo ve renk ile size birkaç alternatif sunar. Evcil hayvanlarınızın mutlu ve enerjik olmasına yardımcı olur. Tüm besin maddelerini bir arada barındıran bu ürün oldukça sağlıklıdır. Ek olarak tatlandırıcı içermeyen bu çeşitler, canlı ve dinç bir şekilde hareket etme olanağı sunar. Friskies köpek maması fiyatları da kalite ve sağlık açısından sunduğu faydalar göz önüne alınarak oluşturulur. Bu ürünler her bütçeye hitap eder. Evcil hayvanınıza mama seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Bunlar köpeğinizin yaşı, cinsi, ırkı, tüy yapısı, kilo kontrolü, alerjik reaksiyonları ve damak zevki şeklindedir. Evcil hayvanlarınızın ihtiyaçları göz önüne alınarak tercih edilir. Cinsleri dolayısıyla birçok köpeğin cilt yapısı hassastır. Bu sebeple maması ile aldığı takviyeler oldukça önemli bir yer kaplar. Damak zevkine hitap edebilen bu ürünlerle ilgili Trendyol üzerinden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Evcil hayvanlarınıza sağlık açısından birçok konuda fayda sağlayan bu çeşitlerden uygun olduğunu düşündüğünüz seçeneğe Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz