"

Frozen

" araması için 265 sonuç listeleniyor

Frozen

Walt Disney'in son mucizesi Frozen, dünya üzerindeki milyonlarca çocuğun hayallerini süslemeyi başarıyor. Prenses Elsa'nın maceralarına ortak olmak isteyen çok sayıdaki çocuk, Frozen temalı ürünlere büyük bir ilgi gösteriyor. Walt Disney imzasıyla satışa sunulan Frozen ürünleri arasında birbirinden şık prenses elbiseleri, okul çantaları, oyuncaklar ve ayakkabılar yer alıyor.

Frozen Ürünleriyle Masallar Gerçek Oluyor

Frozen Elsa ayakkabı seçenekleri, çocuklarınıza masalsı bir dünya armağan etmenize yardımcı oluyor. Elsa ayakkabı modelleri, şık görünümleri ve kaliteli yapılarıyla kız çocuklarının en çok ilgi gösterdiği ayakkabı seçenekleri arasında bulunuyor. Frozen ayakkabı seçenekleri, hem yaz hem de kış ayları için özel olarak üretiliyor. Elsa topuklu ayakkabı seçenekleri kız çocuklarınız için yaz aylarında tercih edebileceğiniz ideal modeller olarak dikkat çekerken Frozen bot alternatifleri ise soğuk kış aylarında çocuklarınızın ayaklarını koruyor. Frozen kar botu, Frozen çizme ve Frozen çizme bot seçenekleri, en zorlu havalarda bile çocuğunuzu güvende tutarken filmin teması nedeniyle kızınızın kendisini Elsa gibi hissetmesine de yardımcı oluyor. Elsa spor ayakkabı modelleri, çocuklarınızın her türlü kıyafetiyle kusursuz bir uyum yakalamaları sayesinde dikkat çekiyor. Elsa spor ayakkabısı, çocuğunuzun oyun aktivitelerinde de güvende ve rahat olmasına yardımcı oluyor. Frozen spor ayakkabı modellerinin yanı sıra babet ve terlik seçenekleri de çocuklarınızın Prenses Elsa ile Karlar Ülkesi'nde sınırsız bir serüven yaşamasına olanak tanıyor. Frozen babet modelleri, üzerlerinde yer alan Elsa baskıları sayesinde çocuklarınızın her adımlarını en sevdikleri prensesle birlikte atmalarına yardımcı oluyor. Elsa babet modelleri arasında bayramlarda ve özel günlerde tercih edebileceğiniz son derece şık ve göz alıcı tasarımlar dikkat çekiyor. Frozen terlik modelleri ise çocuğunuzun gündelik giyimindeki en sevimli unsurlar arasında başı çekiyor.

Çocuğunuz için satın alabileceğiniz Prenses Elsa temalı ürünler arasında Frozen panduf seçenekleri de yer alıyor. Elsa elbisesi modelleri de kız çocuklarınızı en mutlu edecek Frozen giyim seçenekleri arasında yer alıyor. Frozen elbise seçenekleri, kızlarınızın kendilerini prenses gibi hissetmesine olanak tanıyarak öz güvenlerine de büyük bir katkı sağlıyor. Elsa kostümü Trendyol üzerinde en çok ilgi gören modellerden biri olurken Elsa elbiseleri, farklı alternatifleriyle çocuğunuza seçme şansı da tanıyor. Trendyol Elsa kostümü alternatifleri arasında sade Frozen elbise modelleri ve çocuğunuzun tam anlamıyla Elsa kılığına girmesini sağlayan Frozen elbisesi setleri bulunuyor. Çok sayıda kullanıcı tarafından güvenle tercih edilen bu ürünler, renkli tasarımlarıyla çocuğunuzun yüzünü güldürürken sağlıklı yapılarıyla da içinizin rahat olmasını sağlıyor. Prenses Elsa temalı giysiler arasında çocuğunuzu sahillerin prensesi haline getirecek Frozen mayo, göz alıcı Frozen sandalet ve kış aylarını sıcacık hale getiren Frozen mont seçenekleri de bulunuyor. Frozen Elsa mont modelleri, filmin temasıyla da paralellik gösteriyor. Karlar Ülkesi'nde geçen Frozen filmindeki modellerin birebir aynısı olan Elsa mont seçenekleri, çocuğunuza kendisini bir masalın içinde hissetme şansı sunuyor.

Elsa Çantaları ile Rengarenk Bir Dünya

Karlar Ülkesi temasıyla üretilen Elsa çanta modelleri, en çok tercih edilen kız çocuk okul çantası seçenekleri arasında yer alıyor. Elsa okul çantası modelleri, farklı alternatifler sunarak çocuğunuza en sevdiği masalı dilediği gibi yorumlama imkanı sunuyor. Frozen okul çantası modellerinin büyük bir bölümünde Prenses Elsa'nın en meşhur görüntüsü yer alırken kimi Frozen okul çantası seçeneklerinde ise filmin afişi ön plana çıkıyor. Disney okul çantaları içinde son derece popüler olan Frozen temalı çantalar, dilerseniz set halinde de satılıyor. Frozen okul çantası seti içinde klasik sırt çantasının yanı sıra Frozen beslenme çantası ve Elsa su matarası da bulunuyor. Henüz ilköğretim çağına gelmemiş kız çocukları için ise Frozen anaokulu çantası modelleri üretiliyor. Frozen temalı ürünler arasında Frozen çelik matara, Frozen boyama kitapları, Elsa ve Anna boyama takımı, Frozen suluk gibi Elsa okul eşyaları da bulunuyor.

Çocuğunuza özel üretilen Frozen ürünleri arasında Frozen şemsiye ürünleri de bulunuyor. Frozen yağmur çizmesi ile birlikte tercih edildiğinde daha da etkili olan Elsa şemsiye seçenekleri, en yağışlı havalarda bile çocuğunuzu kuru tutmayı başarıyor. Frozen eşofman takımı seçenekleri, çocuğunuzun uykuya keyifle gitmesine yardımcı olurken birbirinden kaliteli Frozen saat seçenekleri de üretiliyor. Elsa saat modelleri, çocuğunuzu mutlu ederken saatleri öğrenmesini de kolaylaştırıyor. Elsa oyuncak modelleri de çocukların en çok ilgi gösterdiği ürünler arasında bulunuyor. Frozen oyuncak seçenekleri arasında çeşitli Elsa jean Karlar Ülkesi modelleri, aksiyon figürleri, Frozen paten modelleri, Elsa taçları ve Frozen oyuncak sepeti yer alıyor.

Frozen Temalı Ürünler Trendyol'da!

Frozen Elsa temalı birbirinden keyifli ürünler, şimdi Trendyol'da sizleri bekliyor. Eğer siz de Frozen topuklu ayakkabı gibi Frozen ayakkabı Türkiye ürünlerinden, Elsa matara ve Frozen baskılı kaban gibi seçeneklerden satın almak istiyorsanız, Trendyol'daki ürünlere hemen göz atabilirsiniz. Size en uygun Elsa ürününü kolaylıkla seçebilir ve Trendyol'un size özel avantajlarından faydalanarak rahatça satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık