"

Fujifilm

" araması için 259 sonuç listeleniyor

Fujifilm

Fujifilm markasının Instax fotoğraf makineleri sayesinde kameralarda yer alan anı yakalama özelliği kağıda dökülebiliyor. Fotoğrafları yalnızca dijital ortamlarda saklamak veya fotoğrafların kağıda işlenmesi için fotoğrafçıya gitmek Fujifilm Instax fotoğraf makineleri ile tarihe karışıyor. Çektiğiniz bir fotoğrafı saniyeler içinde kredi kartı boyutunda sizlere sunan Fujifilm fotoğraf makineleri, sunduğu çeşitli efektlerle de dikkatleri üzerine topluyor. Yeni nesil fotoğraf çekimlerini nostaljiyle birleştiren Instax, çeşitli modelleri ve rengarenk tasarımlarıyla da göz dolduruyor. Farklı çekim modlarını destekleyen Instax makineler, sevdiklerinize fotoğraf hediye etmeyi daha anlamlı ve daha kolay hâle getiriyor. Fotoğraf makinesi dışında; yazıcı, kılıf, albüm gibi çeşitli ürünleriyle de öne çıkan marka, kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Tüm özellikleriyle Fujifilm fotoğraf makineleri, filmler, yazıcılar ve aksesuarlar hayatınıza nostaljik bir açıdan bakabilmenize olanak tanıyor.

Fujifilm Instax Fotoğraf Makineleri

Fujifilm Instax Mini fotoğraf makineleri, sahip oldukları çeşitli teknolojilerle nostaljiyi bir araya getiriyor. Instax Mini ile çekilen fotoğraflar saniyeler içinde elinize ulaşıyor. Instax makineler, eskiye dönüş olarak görülse bile yeni nesil teknolojileri de bünyesinde barındırıyor. Dikey ve yatay çekme özelliklerine sahip olan Instax Mini'ler, kolaylıkla selfie çekebilmenize de olanak tanıyor. Aynı zamanda Fujifilm fotoğraf makinelerinde flaş seçeneği de bulunuyor. Bu sayede en karanlık ortamlarda bile net ve canlı fotoğraflar yakalayabilmenize olanak tanınıyor. Instax Mini fotoğraf makineleri, renk yoğunluğunu ve parlaklığı da ayarlayabilmenize imkan veriyor. Bu ince ayar detayları sayesinde ise daha güzel fotoğraflar çekebilmeniz mümkün oluyor.

Şık Tasarımlar ve Yenilikçi Modeller

Mavi, pembe, beyaz, siyah, yeşil gibi farklı birçok renk seçeneğine sahip olan Instax Mini fotoğraf makineleri; tam, kare ve yarım format gibi fotoğraf özellikleri sayesinde istediğiniz çekim ayarını seçebilmenize yardımcı oluyor. Kolaylıkla taşınabilen Instax makineler, her an ve her yerde anılarınızı saniyeler içinde ölümsüz kılabilmenize imkan veriyor. Instax Mini makinelerin farklı birçok modeli bulunuyor. Renkli tasarımlarıyla öne çıkan Instax Mini 9'lar, eğlenceli bir görünüm de sunuyor. Daha modern bir görünüme sahip olan Instax SQ 6 modelleri ise hem renkleri hem de tasarımlarıyla göz dolduruyor. Bunların dışında Instax fotoğraf makinelerinin Mini 70, Neo 90 gibi çeşitli modelleri bulunuyor. Tüm modelleri ve teknolojileriyle Fujifilm fotoğraf makineleri, anılarınıza farklı bir açıdan bakabilmenize olanak tanıyor.

Fujifilm Fotoğraf Filmleri

Fujifilm fotoğraf filmleri, Instax kameralarınızla çektiğiniz fotoğrafları yazdırabilmenize imkan veriyor. Fotoğrafların kalıcı olmasına olanak tanıyan bu filmler, fotoğrafların çerçevelere yerleştirilmesine ve yaşam alanlarınızın anılarınızla dolmasına yardımcı oluyor. Fotoğrafların aynı zamanda cüzdanda taşınacak boyutlara indirgenmesine imkan veren filmler, farklı format özellikleriyle de dikkat çekiyor. Çeşitli desenlere sahip olan modelleriyle öne çıkan filmler, fotoğraflara farklı efektler verebiliyor. Siyah-beyaz filmler ile fotoğraflarınızın renksiz çıktılarını almak mümkün hâle geliyor.

Yazıcılar ve Aksesuarlar

Fujifilm yazıcılar, cep telefonunuzda yer alan fotoğraflarınızı 10 saniye içinde basılı fotoğraf hâline getiriyor. Cep telefonunuzla kolayca bağlantı kurduğunuz takdirde istediğiniz fotoğrafı elle tutulur hâle getiren yazıcılar, fotoğrafçılarda fotoğraf çıkarma zorluğunu ortadan kaldırıyor. Bu sayede istediğiniz fotoğraf, istediğiniz an sanal ortamdan gerçek dünyaya aktarılabiliyor. Fujifilm fotoğraf makinesi kılıfları, fotoğraf makinenizi gittiğiniz her yere rahat bir şekilde götürebilmenize olanak tanıyor. Her anınızı ölümsüzleştirebilmenize olanak tanınırken aynı zamanda Fujifilm fotoğraf albümleri sayesinde kendinize özel Instax albümünüzü oluşturmanız mümkün oluyor. Tüm ürünleriyle Fujifilm, anılarınızı elle tutulur bir hâle getirebilmenize imkan veriyor. Siz de hemen Fujifilm markasının Trendyol'da yer alan ürünlerini inceleyin ve anılarınızı ölümsüzleştirebilmek için ilk adımı atın.

Yukarı Çık