İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Renk
"

Galatasaray Kupa&Kupa Takımı

" araması için 19 sonuç listeleniyor

Gs Store Kupa Seti

Gs Store Kupa Seti ve Taraftar

Gs Store Kupa Seti ve Taraftar

Kişiler günlük hayatın stresinden veya koşuşturmasından sıyrılmak için aktivitelere katılır veya spor müsabakalarıyla ilgilenir. İlgilendiği, sevdiği bir sporla ilgilenen kişi kendini daha iyi hissedebilmektedir. Genel olarak futbol takımı tutan kişiler de epeyce fazla olmaktadır. Takımın renklerinden, sergilediği futbola kadar kişilerin birçok ilgisini çeken durum bulunmaktadır. Kişiler bir araya gelerek tuttukları takımların maçlarını izleyerek deşarj olabilmektedir. Genellikle takımına gönülden bağlı olan taraftarlar takımın renklerini veya armasını taşıyan birçok eşya sahibi olmayı da sevmektedir. Gs Store kupa modelleri ile taraftarının günlük kullanımına uyan birbirinden değişik tasarım ve baskılardan oluşan bardak çeşitleriyle buluşturmaktadır. Özellikle takım taraftarlarının gün içerisinde sıcak veya soğuk olarak tüketilen içecekleri kendilerine ait taraftar kupa bardaklarıyla içmek ayrı bir mutluluk hali yaratmaktadır. Normal şartlarda forma veya atkı bere gibi taraftar ürünleri aynı zamanda günlük olarak kullanılabilecek bardak ve kupa çeşitleriyle desteklenmektedir. Özel bir teknik yoluyla baskılanan kupa ve bardak çeşitleri kendi aralarında farklılık göstermektedir. Üretim aşamasında kullanılan teknik farklılıkları ve ürün üzerinde bulunan baskı malzemesi ile elde veya bulaşık makinesinde yıkana bilirlikleri değişim göstermektedir. Kullanım aşamasında bardakların uzun süreli kullanımları için hassas davranmak gerekmektedir. Aksi takdirde yanlış yıkama sonucunda kupa veya bardaklar üzerinde bulunan baskıların solma ihtimali yüksek bulunmaktadır. Gs Store kupaları üzerine baskı aşamasında süblimeysen yöntemi işleminden geçirilerek kupa baskısı makinesine konulmaktadır. Gerektiği kadar makine içerisinde kalan kupa soğumaya bırakılarak belli bir süre bekletilmektedir. Soğuma işleminin ardından kupa kullanıma hazır hale gelmektedir. Genellikle uzun süre kullanılan kupalar yıkama esnasında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Fakat önemli bir husus olan bulaşık makinesi içerdiği yüksek sıcaklık ve deterjanın içerdiği kimyasallar nedeni ile tavsiye edilmemektedir. Gs Store bardak sağlık açısından güvenilir içerikler ile üretildiği için kişiler tarafından günlük olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kişinin satın alma işlemi sonrası eline ulaşan bardaklar korunaklı olması ile birlikte aynı zamanda kendi ambalajı içerisinde ulaşmasına yönelik korunaklı bir biçimde gönderilmektedir. Özel olarak kendi ambalajında gönderilen taraftar bardağı kişiler tarafından memnun edici bir durum olmaktadır. Kişilerin hediye seçenekleri arasında bulunan Gs Store bardak tasarımları birbirinden farklı birçok çeşidi ile satılmaktadır. Porselen olarak üretilen bardak ve kupa modelleri sağlığa zararlı herhangi bir madde içermediğinden kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabilir olmaktadır.

Gs Store Kupa ve Bardak Seçenekleriyle Son Trendler

Gs Store Kupa ve Bardak Seçenekleriyle Son Trendler

Özel bir baskı tekniği yapılan ayrıca takımın en özel logosuyla tasarlanmış olan Galatasaray kupa bardak çeşitleri kişilerin oldukça ilgisini çekmektedir. Taraftarın tuttuğu takımın renkleri ve özel desenleri ile tasarlanmış bardak ve kupa çeşitleri gönül verenler tarafından özenle kullanılmaktadır. Her an her yerde yanlarında taşıyabilecekleri kupa ve bardakları ile taraftarların en çok kullandıkları ürünler arasında yer almaktadır. Çay ve kahve tüketenlerin en çok ihtiyaç duydukları kulplu bardak çeşitleri her daim takımlarına gönülden bağlı olan taraftarların sürekli göz önünde bulundurdukları en özel ürün olmaktadır. Birçok farklı tasarım ile çeşitlendirilen kupa ve bardak ürünleri tekli ve 2’li olarak da satıldığından çiftler tarafından da tercih edilebilmektedir. Lisanslı olarak satılan Gs Store kupa ve bardakları yetkili satış noktalarından temin edildiği için orijinalliği garanti edilmektedir. Kendi özel ambalajı ile kutulanan kupa ve bardaklar Gs Store güvencesi altında sitemiz üzerinden takım taraftarlarının kolay bir şekilde ulaşım sağlamasına yönelik satılmaktadır. Yıkama hassasiyeti bulunan kupa ve bardaklar ılık su ile yıkandığı takdirde herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Aksi takdirde bulaşık makinesi kullanımı gibi durumlarda sorunlar yaşanabilmektedir. Kişiler sorunsuz uzun süreli lisanslı Gs Store baskılı kupa ve bardak kullanımı için bu gibi durumlara dikkat etmeleri gerekmektedir. Mikrodalga kullanımı bulunan Galatasaray kupa bardağı porselenden üretildiği için ısı ile karşılaştığında olumsuz etkilenmemektedir. Takımın özel renkleri ile bezenmiş kupalar genellikle takıma ait aslan figürü ile de tasarlanmaktadır. Takımın kendi rengi olan sarı ve kırmızının yoğun olduğu tonlar haricinde ara renkler olarak beyaz ve siyah kullanımı da bulunmaktadır. Taraftarın severek kullandığı bardaklar üzerinde bulunan desenler arasında takıma ait özel sloganlar ve tarihlere de yer verilmiştir. Futbol tutkunları tarafından sevdikleri takımın gönül verdikleri renkleri ve amblemleri bezenmiş kupalar ayrıca hediye olarak da bir seçenek olmaktadır. Birini mutlu etmenin en güzel yollarından biri kişinin tuttuğu takıma ait hediyeler vermekten geçmektedir. Özellikle erkek taraftarların tutkunu oldukları takımla ilgili hediye seçenekleri arasında sıkça kullanılan bardak ve kupa modelleri özenle kullanılmaktadır. Kişiler tarafından farklı modellerin bir araya getirilip kendilerine özel bir koleksiyon yapmaları mümkün olmaktadır. Özel bir baskı yöntemi ile yapılan kupa ve bardaklar kişiler tarafından doğru kurallara uygun bir şekilde uzun yıllar kullanımı sağlanabilmektedir.

Gs Store Bardak Tasarımı

Gs Store Bardak Tasarımı

Kişilerin kendilerini mutlu etmek amacıyla aldıkları ürünler arasında bulunan Galatasaray orijinal kupa bardak lisanslı olması ile daha da ilgi görmektedir. Birbirinden farklı desen ve takımın değişik logosunu taşıyan kupa ve bardaklar taraftarlar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Tuttuğu takımın renklerini ve onu yansıtan aslan figürü ile tasarlanmış kupalar kişilerin istedikleri yerde kullanabilmelerini sağlamaktadır. İster evde ya da iş yerinde kullanılan bardaklar Galatasaray taraftarları açısından takımları ile ilgili bir ürünün göz önünde olması pozitif hissettirmektedir. Özel bir baskı tekniği ile tasarlanan bardaklar birçok farklı logo ve sloganlar ile Galatasaray’ın amblemini taşımaktadır. Taraftarlar tarafından vazgeçilmez bir hale gelen takımın ürünlerine sahip olma durumu farklı ürün seçenekleri ile daha da artmaktadır. Tutkunu oldukları Galatasaray orijinal kupa bardağı ile sevdiklerine hediye seçeneği bulunan kişiler, seçenek konusunda bir hayli şanslı olmaktadırlar. Lisanslı olan Galatasaray orijinal kupa bardağı yıkama talimatı oldukça hassas bir konu olmaktadır. Porselen üzerine yapılan baskı sonucu sağlıklı bir kullanım sunan kupa bardağı genel olarak elde yıkanarak temizlenmesi gerekmektedir. Üretici tarafından tavsiye edilen yıkama talimatı ile bulaşık makinesinde yıkama önerilmemektedir. Bu durum zamanla kupa bardağı üzerinde bulunan baskının yıkama sırasında kullanılan deterjan içerisinde bulunan kimyasallar sonucu solmasına neden olabilmektedir. Kişiler tarafından tuttukları takımın en sevilen logosu olan aslan figürü Galatasaray orijinal kupa bardağı üzerinde en çok kullanılan ve tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Lisanslı olan Galatasaray orijinal kupa bardağı çeşitleri yetkili satış noktalarından temin edildiğinden güvenilir olarak sitemiz üzerinden taraftarlar ile buluşturulmaktadır. Orijinal kendi kutusu içinde muhafaza edilen kupa ve bardak çeşitleri birçok farklı desen ve seçenekleri ile kişilerin alımına sunulmaktadır. Takımın kendi renkleri ile desteklenmiş sarı ve özellikle kırmızının hâkim olduğu kupalar kişilerin hediye tercihleri arasında sıklıkla kullanılmaktadır. Kişiye özel olarak da tasarlanabilen bardak ve kupalar hediye açısından da kişilere kolaylık sağlayabilmektedir. Farklı tasarımları bir araya getirerek veya kişinin ismi ile yapılan baskı sayesinde tuttuğu takıma ait bir kupa bardağı ile kişiye özel hediye sunmak mümkün olmaktadır. Kullanımı açısından herhangi bir sakıncası bulunmayan kupa ve bardaklar porselen malzemeden üretildikleri için sağlıkla ve güvenle kullanım sağlamaktadır. Uzun yıllardır var olan Galatasaray takımına gönül vermiş taraftarların sahip olabileceği orijinal kupa bardağı ile takımlarına destek verebilmektedir.

Gs Store Bardak ve Kupa Çeşitleri

Gs Store Bardak ve Kupa Çeşitleri

Gün içerisinde çalışanlar veya evde olan kişiler tarafından çay, kahve veya bitki çayı tüketimi oldukça fazladır. Günün yoğunluğundan sıyrılmak ve rahatlamak amacıyla içilen soğuk veya sıcak içecekler kupalar yoluyla tüketilmektedir. Genellikle sıkı bir futbol izleyicisi veya özellikle takımına gönül verenlerin sahip olduğu Galatasaray kahve kupası ev veya iş yerlerinde tuttuğu takımı göz önünde bulundurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Formaları andıran farklı tasarımları ile Galatasaray kahve kupası taraftarların oldukça ilgi gösterdikleri ürünler arasında bulunmaktadır. Gün içerisinde en çok tüketilen sıcak içecekleri kişiler tuttukları takımın bardağı ile tükettiklerinde ayrı bir mutluluk duymaktadır. Porselenden üretilen Galatasaray kahve bardağı kulplu yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sunmaktadır. Özellikle porselen yapısı sağlık açısından kullanışlı olan kahve bardağı aynı zamanda lisanslı oluşu taraftarın dikkatini çekmektedir. Galatasaray takımının sarı ve kırmızı renklerini taşıyan kahve kupası birçok farklı logo ve takıma ait özel sloganlar ile baskılanmaktadır. Kişiye özel olarak da tasarlanabilen Galatasaray kahve kupası takımını destekleyenlerin ve kahve severlerin en çok tercih ettikleri ürünler arasında yer almaktadır. Tasarımı kişiye özel yapılan kahve kupası ile hediye seçeneği olarak kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır. Özel bir yöntem olan sublimasyon baskı ile tasarlanan kahve kupası baskı makinesine girerek kalıcı hale getirilmektedir. İşlem sonrası makineden çıkarılan kahve kupası soğutulmaya bırakılarak işlemin özelliğine göre belli gün veya saat aralığında dinlendirilmektedir. Porselen yapısı ile sağlıklı bir kullanım sunan Galatasaray kahve kupası elde ılık su yardımı ile yıkanmaktadır. Sadece kupa üzerine yapılan farklı baskı modelleri ile değil aynı zamanda Galatasaray yarım kupa ürünü ile taraftarların ilgisini çekmektedir. Taraftarın kendine özel yaptırabileceği baskı modeliyle Galatasaray yarım kupa modeli tercih hakkı bulunmaktadır. Porselen üzerine yapılan baskılar neticesinde tasarlanan yarım kupa bulaşık makinesi kullanımına uygun bulunmamaktadır. Özellikle baskı yapılırken yarım kupanın her iki tarafına da yapılan Galatasaray amblem, aslan figürü ve logoları ile taraftarlar açısından en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kişiler tarafından tercih edilen ürünler arasında yer alan cam bardak modelleri de ayrıca takımın özel baskıları ile satılmaktadır.

Gs Store Bardak Kullanımı

Gs Store Bardak Kullanımı

İdeal boy ve kalınlıklarda tasarlanan Gs kupa bardak Gs Store ürünleri üzerinde bulunan Galatasaray amblem ve logoları ile takımına gönül verenlerin tutkusu haline gelmiştir. Formalar vasıtasıyla sevdikleri takımın renklerini üstlerinde taşıyan taraftarlar aynı zamanda gün içerisinde kullandıkları kupa ve bardaklar yoluyla takımlarına gereken desteği verebilmektedir. Galatasaray ile bütünleşmiş renkler ve sloganların bulunduğu özel tasarım kupa ve bardakların kullanımı boyutları açısından oldukça ideal bulunmaktadır. Farklı desen ve modellerin bir araya getirilebileceği kişinin kendine özel tasarımı ile dilediği kupa veya bardak çeşidine sahip olabilmektedir. Kupa veya bardağın her iki tarafına da yapılan sublimasyon baskı yöntemi tasarlanan ürünler porselen oldukları için sağlık açısından herhangi bir unsur taşımamaktadır. Güvenle kullanılabilecek Gs kupa bardak ürünleri lisanslı olması ile özellikle taraftarlar açısından önemli bir husus olmaktadır. Tuttukları takımın sarı ve kırmızı renkler haricinde özel logo, aslan figürü ile tasarlanmış kupa ve bardakları taraftarın en çok ilgisini çeken ürünler olmaktadır. Gün içerisinde veya akşam saatlerinde tüketilen kahve ya da çay gibi sıcak içeceklerin rahatlıkla tüketilebildiği bu lisanslı bardaklar Galatasaray taraftarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Kişilerin birbirine hediye seçerken zorlandıkları durumlarda en çok tercih edilen Gs Store kupa bardakları birbirinden farklı tasarımları ile kişilerin tercihine sunulmaktadır. Özellikle kişiye özel tasarımların da yapılabildiği baskı yöntemi Galatasaray taraftarına verilebilecek en özel hediyelerden biri olabilmektedir. Özellikle elde ılık su ile yıkanması tavsiye edilen kupa bardakları bulaşık makinesinde yıkanması pek tavsiye edilmemektedir. Özel bir baskılama yöntemi olan sublimasyon tekniği kullanılarak üretilen Gs Store kupa bardakları birçok farklı desen ve takıma ait renklerden oluşmaktadır. Birbirinden farklı model ve Galatasaray’ın simgesi olan aslan figürü ile baskılanmış kupa bardakları takımına gönül veren birçok taraftar tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca cam bardak ürünleri de bulunan Galatasaray store kupa bardakları ürün çeşitliliği ve farklı bardak seçenekleri sevenler tarafından özellikle kullanılmaktadır. Takıma ait logo ve sloganlarla baskılanan kupa bardakları, Galatasaray taraftarı için özellikle renkleri ile bezenmiş bardaklar özel anlamlar taşımaktadır. Takımına gönülden bağlı olan taraftarların uzun yıllardır tuttukları takımın özel olarak tasarlanan kupa bardakları ile sevdikleri kulübe destekleri devam edebilmektedir. Her bütçeye uygun satılan ve aynı zamanda lisanslı olan Gs Store kupa bardaklarına sitemiz üzerinden temin etmek mümkün olmaktadır.

Gs Store Kupa ve Bardak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gs Store Kupa ve Bardak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Takımına gönül verenlerin ve kendini mutlu etmenin yolu, Gs Store kupa ve bardak ürünlerine sahip olmak demektir. Ayrıca kişiler tarafından sıkça tercih edilen ve Galatasaray’ın simgesi olan aslan figürü kupa ve bardaklar üzerinde en çok kullanılan ve taraftarlar tarafından sıklıkla talep edilen ürünler arasında yer almaktadır. Porselen ve seramik üzerine yapılan sublimasyon baskı tekniği ile farklı birçok tasarım ve modelin tüketici ile buluştuğu ürünler yapılmaktadır. Genel olarak porselen kupa ve bardakların daha çok dayanıklı olması nedeniyle uzun süreli kullanıma müsait olmaktadır. Mikrodalga ısısına dayanıklı olan porselen kupalar aynı zamanda bulaşık makinesinde de yıkanabilmektedir. Fakat üreticiler tarafından bu durum pek tavsiye edilmez. Bu durum baskının zamanla solmasına neden olabilmektedir. Farklı boyutlarda ve çeşitlerde üretilen kupa ve bardak çeşitleri lisanslı olarak normal kupa ve bardak fiyatlarından biraz daha farklı olmaktadır. Gs Store kupa bardak fiyatları modeller arasında değişim göstermektedir. Her bütçenin rahatlıkla sahip olabileceği fiyatlara Gs Store kupa bardakları aynı zamanda taraftarlar açısından hediyelik ürünler arasında ilk sırada bulunmaktadır. Bir Galatasaray taraftarını kendisine özel olarak tasarlanmış ve takımının renkleri ile adının bir arada bulunduğu kupa bardağı hediye vermek kişiyi mutlu etmenin en kolay ve güzel yolu olmaktadır. Özel olarak kendi kutusu ile gönderilen Gs Store kupa seti hediyelik olarak hali hazırda bulunan bir diğer ürün seçeneği olmaktadır. İçerisinde lisanslı kupa bardağı, kalemler ve not defteri gibi birçok farklı ürün içeriği ile kişilerin kişisel ihtiyaç ve seçimlerine göre kupa seti çeşitleri bulunmaktadır. Gs Store kupa seti içerisinde ayrıca kalemlik ve seyahat yastığı ile bir arada bulunan farklı baskı seçenekli kupa modelleri barındırmaktadır. Galatasaray taraftarına özel olarak Gs Store kupa seti içeriği birbirinden farklı ürün çeşitleri ile sitemiz üzerinden alım kolaylığı sağlanmaktadır. Lisanslı olan kupa ve bardak ürünlerinin bir arada bulunduğu kupa seti taraftarların beğenisine sunulmaktadır. Takımın renklerini içeren ürünlere sahip olan taraftar farklı baskı modelleri ile kendisine kupa koleksiyonu yaparak özel bir alan yaratabilmektedir. Birçok ürüne aynı anda sahip olabilen Galatasaray takım taraftarına özel hazırlanan Gs Store kupa seti her bütçenin kolaylıkla erişebileceği fiyatlarda satılmaktadır. Kişilerin ayrıca bardak altlığı olarak da kullanabileceği Galatasaray baskılı ürünlere Trendyol üzerinden ulaşmak mümkün olmaktadır. p>