"

Gazetelik

" araması için 163 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Gazetelik

Trendyol’un gazetelik kategorisi birbirinden değerli dergileriniz ve takipçisi olduğunuz sürekli yayınlarınız için dekoratif düzenleme seçenekleri sunuyor. Evinizin her yerinde kullanabileceğiniz ahşap gazetelikler, meşe, ladin, ceviz gibi değerli ağaçlarlardan üretiliyor. İç mekanlarınıza estetik ve kültürel bir doku kazandıran dekoratif dergi stantları ve gazetelikler duvarınıza asılma özellikleri sayesinde en sevdiğiniz yayınları evinizin en güzel yerinde sergileme olanağını sunuyor. Trendyol gazetelik kategorisinde doğal ağaç rengindeki raf çözümlerinin yanı sıra ham mdf malzemeden yapılmış mat lake cila ile üretilen üzeri sehpa olarak değerlendirilen demonte ürünler de bulunuyor.

Çok Amaçlı Kullanım ve Şık Tasarım

Dergilerinizi, gazetelerinizi ve kataloglarınızı düzenli bir şekilde saklama çözümü sunan gazetelikler, ahşap dokusuyla çalışma odalarınızı güzelleştiriyor. Tutacaklarından ve askılıklarından kolayca taşınabilen gazetelik ve dergi stant modelleri düz tabanları sayesinde mutfak, koridor ve hatta banyonuzun zeminine de rahatça yerleşebilmesi sayesinde mobilya olarak da değer kazanıyor.

Çok yönlü işleve sahip ahşap gazetelikler, hem iş yeri hem de ev içi kullanımına uygun. Otelinizde veya ofisinizin bekleme salonunda ilgiyi, sunduğunuz çeşitli yayınlara çektiğinizde konuklarınızın bekleme sürelerini sıkılmadan keyifle tamamlamaları mümkün hale geliyor.

Gazete, bülten, kitap ve diğer okuma malzemeleri için ideal tasarım özellikleri taşıyan gazetelikler çocuk odalarınızda da çocuklarınızın favori kitaplarını ilgi çekici biçimde düzenlemenize fırsat vererek çocuğunuzda okuma sevgisi yaratmaya yardım ediyor.

Yayın Arşivinizi Koruma Çözümü

Sade tasarımlara sahip gazetelik rafları ve gazetelik kutuları, taşıdıkları yayınları ön plana çıkarmak için basit bir tasarımla hazırlanıyor. Çalışma odaları için yaratıcı bir düzenleme seçeneği sunan gazetelikler, sağlam ve dayanıklı malzemeden üretilerek uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

Kolayca monte edilebilen gazetelik modelleri, çalışma odanızdaki diğer mobilyalarınızla kolayca uyum sağlayarak kendine kolayca yer buluyor. Yaşam ve çalışma alanlarınızdaki değişikliklere de kolayca uyum gösteren gazetelikler ve dergi stantları yerleştikleri her köşeyi ve duvarı hareketlendirerek mekanı canlandırıyor. Üzeri sehpa olarak da kullanılabilen gazetelik modeli çok fonksiyonlu oluşuyla da kitap, dergiseverlerin tercihi haline geliyor.

Askılıklı gazetelik modelleri, dilediğinizde odalarınız arasında elinizle rahatça taşıyabileceğiniz bir yapıya sahip olması sayesinde size en sevdiğiniz kitap ve dergilerinizi her zaman yanınızda bulundurma imkanı tanıyor. Hafta sonlarında okuma keyfinizi evinizin dilediğiniz köşesinde sürdürme olanağı sunan askılı, taşınabilir gazetelikler abonesi olduğunuz süreli yayınların hepsine kolayca ulaşıp içeriklerine göz atmanızı sağlıyor.

Çalışma Odalarınız için Dekoratif Düzenleme

Modern bir aksesuar olarak iç mekanlarınızı süsleyen Trendyol gazetelik modelleri, yayın arşivinizi yer kaplamadan koruyor. Kaliteli ağaçlardan üretilen ahşap gazetelikler ve dergi stantları, güncel görüntüsünü uzun ömürlü malzemesinin kalıcılığıyla birleştiriyor. Çalışma odanızın dağınıklığını ortadan kaldırırken mevcut dergileriniz, gazeteleriniz ve kitaplarınız için geniş bir saklama kapasitesi sunuyor.

Koltuğunuzun ya da kanepenizin yanına da yakışacak sade bir tasarımla oluşturulmuş gazetelik ve dergi stantları favori derginizin kaybolmamasını garanti ediyor. En sevdiğiniz kitap ve dergilerinize daha kolay odaklanmanızı sağlayan gazetelikler, sağlam yapıları ve zarif tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Büyük boyutlu dergilerin yanı sıra kitap ebatlarındaki yayınları da yerleştirmenize izin veren bir ahşap banda sahip raf şeklindeki gazetelikler, koridorunuzun, otuma odanızın veya banyonuzun duvarına asılmaya imkan tanıyan bağımsız bir görünüme sahip. Ağaç dokusu sayesinde içinde taşıdığı kağıt malzemeyle uyumlu bir bütünlük oluşturan Trendyol gazetelikler ve dergi stantları, biriken dergileriniz için kolay saklama çözümleri üretiyor. Takipçisi olduğunuz yayınları her zaman elinizin altında tutmayı sizin için konforlu, eviniz ve iş yeriniz için de şık bir hale getiriyor.

Genişleyen dergi ve bülten arşivinizi daha kapsamlı düzenlemek veya çalışma odanızı yenilemek için Trendyol’un çalışma odası kategorisi içerisindeki dekoratif seçenekleri inceleyebilirsiniz.