Gazi Kitabevi Maliyet Ve Yönetim Muhasebesi - Prof. Dr. Kamil Büyükmirza ATLASS GAZİ-363

Satıcı :
Henüz Yorum Yazılmamış.
200 TL
Son 1 ürün

ÜRÜNÜN KAMPANYALARI

9
Satıcı Puanı
9
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.
Satıcıya Soru Sor

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Gazi Kitabevi Maliyet Ve Yönetim Muhasebesi - Prof. Dr. Kamil Büyükmirza

  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.

Ürün Açıklaması

Basım Tarihi: 2021
Baskı Sayısı: 24. Baskı 
Boyut: 20X28
Kağıt Türü: 1. Hamur, Renkli Basım
Sayfa Sayısı: 885 Sayfa
 
Bu kitap, muhasebe meslek mensubuna, tekdüzen muhasebe sistemine göre giderleri nasıl saptayıp kaydedeceğini, birim maliyetlerini ne şekilde hesaplayacağını ve bunların analizi yoluyla yönetsel çalışmalara ışık tutacak bilgileri nasıl üreteceğini; işletme yöneticisine ise bu bilgileri çeşitli değerlendirme ve kararlarında ne şekilde kullanabileceğini göstermek amacıyla kaleme alınmıştır. 

Yönetim muhasebesi, adından da anlaşılacağı üzere, "işletme yönetimi" ile
"muhasebe" arasında köprü işlevi gören muhasebe koludur. Maliyet muhasebesi ise yönetim muhasebesinin bir alt bölümü olarak irdelenebilir. Bu bakımdan, maliyet ve yönetim muhasebelerinin incelenmesini hedef alan bir yapıtta, her şeyden önce işletme yönetimi ve muhasebe kavramlarına kısaca bir göz atmak, sonra da yönetim muhasebesinin gerek "muhasebe", gerekse "işletme yönetimi" ile bağlantılarını belirleyerek, niteliğini saptamak uygun düşecektir.
 Yönetim muhasebesi, adından da anlaşılacağı üzere, 'işletme yönetimi' ile 'muhasebe' arasında köprü işlevi gören muhasebe koludur. Maliyet muhase-besi ise yönetim muhasebesinin bir alt bölümü olarak irdelenebilir. Bu bakımdan, maliyet ve yönetim muhasebelerinin incelenmesini hedef alan bir yapıtta, her şeyden önce işletme yönetimi ve muhasebe kavramlarına kısaca bir göz atmak, sonra da yönetim muhasebesinin gerek 'muhasebe', gerekse 'işletme yönetimi' ile bağlantılarını belirleyerek, niteliğini saptamak uygun düşecektir.
 
  Konu Başlıkları
Yönetim Muhasebesine Giriş
Maliyet Sistemi
Maliyet Analizleri
Planlama ve Kontrol Sistemleri
Tamamlayıcı Ek Bilgiler
Şikayet Et