"

Geciktirici Ürün

" araması için 1664 sonuç listeleniyor

Cinsel Birliktelik Sürenizi Uzatan Geciktirici Ürünleri

Cinsel birleşmeyi daha uzun ve zevkli hâle getirmek için çok çeşitli ürünler mevcut. Aşk dolu dakikaların erken boşalma veya sertleşememe gibi problemlerle bölünmemesi için spreylerden oral yolla alınan haplara kadar birçok çözüm bulunuyor. Geciktirici ürün grubu, yalnızca erkeklerin değil kadınların da birlikteliklerden daha uzun süre zevk alabilmesine katkı sağlıyor. Doğrudan cilt üzerinde kullanılabilen erkek ürünleri olduğu gibi vajinaya uygulanan geciktirici kadın spreyleri bulunuyor. Genellikle bitkisel özlerden oluşan haplar ve macunlar da kişilerin sağlıklı bir şekilde zevkin doruklarına ulaşmasına katkı sağlıyor. Farklı kullanım şekillerine ve formlara sahip bu ürünler, sağlık testlerinden geçirilerek satışa sunuluyor. Ürünün kalitesi ve olumlu etkileri ile ilgili çeşitli bilgilere ulaşmak için kullanıcı yorumlarına göz atmak da mümkün.

Geciktirici ile Mükemmel Deneyimler

Geciktirici ile Mükemmel Deneyimler

Uyumak ve yemek yemek gibi olağan ve temel durumlar arasında bulunan cinsellik; birçok kişinin hayatında ömrü boyunca yaşayabileceği insani durumların başında geliyor. Sağlıklı ve düzenli ilişkilerin önemini göstermesi bakımından oldukça kıymetli olan cinsel ihtiyaçlar, bazı erkeklerin yaşadığı olumsuz durumlar nedeniyle can sıkıcı bir hâl alabiliyor. Erken boşalma sorunu olarak adlandırılan problem, ilişkinin normal sürelerinden daha az geçmesini sağlayıp, istenilen beraberliklerin daha az yaşanmasını sağlıyor. Çağın geliştirilen teknolojisi ile birçok kullanıcının hayatına giren geciktirici ürünler, daha kaliteli ve zevkli birleşimlerin oluşmasına imkân yaratmaları ile biliniyor.

İlişkilerden alınan hazzın artmasına destek olan geciktirici içerikli ürünler, erkeklerin boşalma süresini uzattığı için ilişkinin uzamasını ve çiftlerin daha iyi haz yaşamasına uygun ortam yaratmalarıyla öne çıkıyor. Sağlık ve düzenli ilişkiler için kullanılan ve birçok ilişkinin kurtarıcısı olan geciktiriciler, sosyal ilişkilerin de düzenli olmasına katkıda bulunuyor. Kullanıcılarının cinsel hayatına olumlu etkide bulunan ürünler çeşitli yöntemler ile kullanılabiliyor. Belirli yaş grubuna gelip ihtiyaç duyan her erkek bireyin geciktirici kullanımı mümkün olabiliyor. Psikolojik veya fiziksel açıdan dolayı çabuk boşalan erkeklere destek olan ürünler, erkeklerin problemlerini daha iyi yönetip kendilerini alıştırabilmelerine yardımcı oluyor.

Birçok erkeğin utanıp sıkılmasına ve çeşitli nedenlerden dolayı partneri ile ilişkiye girememesine sebep olan erkek boşalma probleminin çözümüne katkı sağlayan ürünler, çeşitli testlerden geçerek satışa sunuluyor. Genellikle tecrübe sahibi olmayan erkek kullanıcıların daha fazla yaşadığı problem, çiftlerin sadece cinsel hayatını etkilemeyip genel olarak çiftlerin arasındaki birçok problemin kaliteli cinsel hayat ile daha yapıcı şekilde çözümlenmesini de destek oluyor. Partnerinizle ideal sürelerde sevişmenize ve tatmin olmanıza katkı sağlayan geciktirici malzemeler, etkili yapıları ile sizlerin daha iyi ilişkiler yaşamasına olanak tanıyor. Sertleştirici ve geciktirici gibi birden fazla fonksiyonu tek başına yerine getiren ürün çeşitleri de bulunuyor.

Geciktirici Kullanımı İlişkilere Nefes Aldırıyor

Geciktirici Kullanımı İlişkilere Nefes Aldırıyor

Erkek kullanıcıların istenmeyen cinsel durumlarından olarak görülen erken boşalma, partnerler arasında soruna neden olabiliyor. Belirli sürenin olmadığı boşalma problemi, genellikle aşırı heyecandan dolayı oluşup pek çok erkeği mahcup edebiliyor. Erkeklerin hızlı şekilde uyarılması sonucu ortaya çıkan istenmeyen durum, ilişkilerin cinsel yaşam kalitesini olumsuz etkileyip onların istenilenden az beraberlik yaşamasını sağlıyor. Gelişen teknoloji ile birlikte cinsel ilişkilerdeki sorunlu ihtiyaçlara karşılık bulunabilmesi adına sunulan ürünler ile geciktirici nedir sorusuna hızlı şekilde cevaplanıyor.

İçeriğindeki formüller ile erkeklerin daha uzun sürede boşalabilmesini sağlayan ürünler, faydasını sadece kullanan kullanıcıya değil, aynı zamanda partnere de sağlıyor. Cinsel yaşam kalitesini ilişki süresini düzenleyen ürünler arasında bulunması ile sağlayan ürünler, oral yolla alınabildiği gibi doğrudan sıkılarak da kullanılabilmeleriyle kullanılıp, geciktirici nasıl kullanılır sorularına uygun şekilde cevap sağlıyor.

Cinsel ilişkinin süresini uzattığı için alınabilecek zevklerin partnerler arasında üst seviyelere çıkabilme etkisini ve oluşabilme şansını arttıran geciktiriciler, mutsuz olan ve kafaya taktığı için kendini psikolojik anlamda çok üzen birçok erkek tarafından tercih ediliyor. Kullanıcıların özgüveninin yeniden oluşmasına katkı sunan cinsel yaşam ürünleri, ilişkilerinize onarıcı etki yaratan işlevselliklerle sunuluyor. Çeşitli ilişkilerin yaşadığı ortak sorunlara çare bulma anlayışı ile üretilip sunulan ürün modelleri, ilişkilerinde tatminsizlik yaşayan pek çok kullanıcının da yeniden deneme yolu ile kendine şans vermesini sağlıyor. İnsani ilişkileri düzenleyen önemli ürünler arasında bulunan geciktiriciler; fiziksel, ya da psikolojik olmak üzere birçok açıdan eşinize ve kendinize ekstra faydalar gösterebilmenizi sağlıyor.

Hızlı ereksiyon yaşayan pek çok kişinin gündemine gelip çeşitli araştırmalar ile sorduğu geciktirici ne işe yarar tarzı merak uyandıran sorular, kullanıcının ürünlerin etkisi ile ilişki kalitesini yeniden istenilen seviyelere getiren yararlı etkisini öğrenmeleri ile ürünü satın alma kararlarını kolaylaştırıyor. İlişkinin çabuk ereksiyon ve boşalma sorunu yaşayan erkekten dolayı bitmesi, iki tarafın da üzülmesine ve aradaki bağın kopmasına neden olabiliyor. Kullanıldığı andan itibaren etki gösterebilen özel formüllerle üretilen ve doğrudan erkek penisine kullanıldığı gibi çeşitli ilaçlar yolu ile de işlevsellik gösterebilen geciktiriciler; dikkatlerin dağılmamasını sağlayıp, istenilen sevişme sürelerinin daha normal seviyelere çekilebilmesini sağlayarak birçok erkek ve kadının arasındaki bağın kopmamasını sağlıyor.

Geciktiriciler Cinsel Birliktelik Süresini Arttırıyor

Geciktiriciler Cinsel Birliktelik Süresini Arttırıyor

Kısa süreli cinsel birleşimler sonrasında istediğini alamayan çiftlerin memnuniyetsiz cinsel yaşamına sunulan önemli ürünler arasında sunulan geciktiriciler, pek çok erkeğin daha memnun kalmasını sağlıyor. İstediği performansı sunamayan ve bu yüzden mutsuz olan erkeklerin daha iyi deneyim yaşaması için sunulan ürünler, beklentileri farklı ürünleriyle karşılıyor. Boşalma sürelerini arttırıp yaklaşık olarak 3 katı süreye çıkmasını sağlayabilen ürünler, geciktirici ne kadar etkili diyen kullanıcıların sorularının cevapsız kalmamasını sağlıyor.

Penis üzerindeki sinirlerin üzerine uyarıcı etkisi göndermesi sonucu kullanışlılık sağlayan spreyler, kullanıcılarının püskürterek kullanılmasını sağladığı için hızlı şekilde boşalan pek çok erkeğin kurtarıcısı olup, birçok cinsel birleşimin daha yüksek verimlilikte oluşmasını sağlıyor. Birçok kullanıcı tarafından fazlaca alınması istenen ürünler arasında olan geciktirici boşalma yaşatan spreyler, kolay kullanımları ile öne çıkıyor. Utanma yaşayan çekingen erkeklerin sorunlarına çare bulabilmeleri adına cesaretlenip kullandıkları ürünler, başarılı performanslar ortaya koyduğu için birçok kullanıcının memnun kalmasını sağlıyor. Geciktirici sprey kullananlar, birleşme sürelerini daha uzun seviyeye çıkarıp birçok zevkin doruklarında özel anları eşlerine gösterebiliyor.

Birleşme kalitesinin karşılıklı haz almaya bağlı olduğu birçok uzman tarafından sıklıkla dile getiriliyor. Olası şartların düzenlenebilmesini ve iki taraf için de istenilen sevişme sürelerinin ortaya çıkarılmasını sağlayan geciktirici ilaçlar ve diğer ürünler, yüksek performanslı birleşimler yaşamanıza katkı sağlarken; oluşan sağlıklı koşullar sonrasında da partnerinizin isteklerini önemsemenize de olanak sağlıyor. İsteklerin, fantezilerin ve doyumsuz arzuların koşullarının en iyi şekilde oluşmasını sağlayan ürünler, ilişkinize ara vermemenizi sağlıyor. Geciktirici sprey yorumları, ürünlerin yalnızca kullananı değil iki tarafı da zevkin doruk noktalarına çıkardığını gösteriyor. Geciktirici kullananlar, sorunlarını bilip çözüm üretmek isteyen ve dolayısı ile partneri ile beraber kaliteli birleşimler yaşamak isteyen birçok kullanıcının satın alma isteklerinin ortaya çıkmasından dolayı kullanımlar sağlıyor.

Erken erekte olup boşalma yaşayan kullanıcıların cinsel performans kaygılarını gidermek amacı ile sunulan geciktirici ürünleri, dozunda kullanılması gereken ürünler arasında bulunuyor. Ereksiyon kontrolünü başaramayıp saniyeler içerisinde boşalan pek çok erkeğin kötü sürprizlerle karşılaşmamasını sağlayan ürünler, geciktirici yorum içeriklerinde ürünleri kullanan birçok kullanıcının mutlu ve memnuniyet verici ifadelerinin oluşmasına olanak sağlıyor. Geciktirici kullanmadan unutulmaması gereken ise ideal birleşme süresinin ne olduğu konusunda kesin bir rakamın olmaması gerektiği. Çiftlerin daha kaliteli ve verimli cinsel birliktelik yaşayabilmeleri için birbirleri ile konuşup istek ve arzularını rahatlıkla dile getirmeleri, performansların daha fazla artmasına sağlayıp farklı noktaları beraber keşfetmelerine olanak tanıyor.

Geciktirici Ürünler Erkek Problemlerine Faydalı Çözümler Üretiyor

Geciktirici Ürünler Erkek Problemlerine Faydalı Çözümler Üretiyor

Huzurlu cinsel deneyimler yaşamak isteyen birçok erkek kullanıcı zaman zaman kötü problemler yüzünden etkisiz ve verimsiz performanslar ortaya koyabiliyor. Çeşitli nedenlerden dolayı hızlı boşalan ve istenilen sürelerde birleşme yaşamayan pek çok erkeğin memnuniyetsiz durumuna çözüm sunma amacı ile geliştirilen geciktirici cinsel ürünler, kafaya takıp içten içe üzüntü ve endişe duyan pek çok kullanıcının memnun kalmasını sağlıyor. Boşalma süresini arttırdığı için sevişmenin daha iyi geçebilmesine ve çeşitli arzuların karşılıklı olarak ifade edilmesine uygun şartlar yaratan geciktirici bileşenlerden oluşturulan ürünler, ilişkilerin daha sağlıklı ve mutlu olmasını sağlıyor.

Geciktirici tablet ve haplar ile ilaç gibi sunulabilen ürünler, sinirlere etki edip kullanıcısının daha geç gelmesini sağlayan temel işlevler ile kullanışlılık gösteriyor. Ortalama yirmi dakika içinde etkisini gösteren geciktirici kapsüller, sevişmeyi 1 saate kadar uzatabiliyor. Çeşitli kullanıcıların hap yutma korkusundan dolayı kullanmadığı ürünler, çeşitli oral yollardan değil de doğrudan cinsel organa sıkılarak da kullanılabiliyor. Jel ve spreylerden merhemlere varan farklı alternatifler ile çeşitli kullanıcılara sunulan ürünler, geliştirilmiş cinsel yaşam ürünleri olarak piyasadaki yerini alıyor. Kapsül kullanmakta zorlanan kişiler için kısa sürede etkileşime giren geciktirici şuruplar da bulunuyor. Birçok özel sağlık testinden geçirilerek üretilen geciktirici çeşitleri, orijinal yapıda ve Sağlık Bakanlığı’nın onayından geçirilmesi ile birçok kullanıcının cinsel hayatını daha etkin yaşamasını sağlıyor.

Çeşitli özel formüllerle oluşturulan kaliteli yapıdaki geciktirici çeşitleri, hijyenik koşullarla üretildikten sonra kullanıcılara sunuluyor. Dozunda kullanılması önemli olan erkek geciktirici çeşitleri, sınırsız zevkleri partnerinizle birlikte tadabilmenize olanak sağlıyor. Geciktirici jel ve kremler ile ihtiyaç sahiplerinin cinsel yaşamının devamlılığının daha yüksek kalitede yaşanmasını sağlayan modeller, tedavi eden ilaç statüsünde olmadığı ve kullanıcılarına sadece istenilen ereksiyon seviyelerinde ve boşalma sürelerinde birleşme yapıp sürenin uzatılmasında yardımcı olduğu unutulmaması gereken anekdotlar arasında bulunuyor. Geciktirici jellerin birçoğu cilt tarafından emilirken bazıları ince bir tabaka hâlinde kalarak kayganlaştırıcı etki gösteriyor.

Farklı biçimlerde kullanılmaları ile etkilerini gösteren özel ürünler, birleşme süresi ortalamalarını uzattığı için, uzun vadede kadın partnerlerin de kendini iyi hissedip zevkli sevişmelerin ve tatmin edilmiş bedenlerin ortaya çıkarılmasına yardımcı oluyor. Tablet şeklinde satılan ürünlerin su ile oral yoldan alındığı geciktiriciler, çeşitli spreylerle kullanım sağlayabilen modellerle de iyice çalkalandıktan ve penise yakın mesafeden sıkılması ile etkisinin gösterilmesi bekleniyor. Kullanıldıktan sonra dakikalar içerisinde etkisini göstermeye başlayacak olan geciktirici sprey kullanımı, hızlı boşalma yaşamak istemeyip ilişkisini doyasıya yaşamak isteyen birçok kullanıcıya uygun ürünler olarak sunuluyor. Bu açıdan zevkli dakikaların uzatılabilmesi için kadın geciktiriciler de bulunuyor.

Erkekler için geciktiricilerin yanı sıra spreylerden haplara kadar birçok ürün, kadınlara da uzun orgazm süresi sunuyor. Kadın geciktirici spreyler, çeşidine göre değişmekle birlikte cinsel birleşmeden önce vajinaya 2-3 fıs sıkılarak kullanılıyor. Sadece zevkli birleşimlerin değil, aynı zamanda psikolojik ve sosyolojik birçok açıdan partnerlerin arasındaki bağı koruyan geciktirici maddeler, beklentileri karşılayıp daha etkin ve ne istediğini bilen birleşimlerin oluşma gücüne katkı sunup sizleri memnun ediyor.

Geciktirici Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Geciktirici Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Boşalma sorunu yaşayıp çabuk erekte olan erkeklerin imdadına hızlıca yetişen geciktirici modelleri; sprey, mendil, krem, jel, tablet ve kapsül gibi birçok alternatif ürünle beklentileri yerine istenilen standartlarda getiriyor. 20,30, 35, 45, 50 ve 60 ml’lik ambalajlarda sunulan geciktirici sprey modelleri; penisin uç ve sünnet bölgesine püskürtülerek kullanılan ürünler arasında bulunuyor. Dozunda kullanılması gereken sprey yapıdaki geciktirici ürün, fazla kullanılması ile orgazm süresini fazlaca uzatıp boşalmama sorununu da ortaya çıkarabildiğinden, kullanırken daha dikkatli olunması gereken ürünler arasına giriyor. Orgazm geciktiricilerin cinsel yaşam üzerinde olumsuz etki meydana getirmemesi için önerilen şekillerde kullanılması gerekiyor.

Sprey formu ile kolaylıkla çalkalanıp cinsel organa püskürtülen modeller, birçok kullanıcı için hızlı şekilde kullanım sağlaması ile sorun yaşayan kullanıcıların evlerinde bulundurduğu geciktirici modelleri arasında bulunuyor. 15 ml’lik küçük boy, 50 ml’lik orta boy ve 150 ml’lik büyük boyutlarda kullanıcılarına sunulan geciktirici krem modelleri; 5 adetlik 3 ml boyutunda ya da ve 10 adet 1,5 ml boyutunda tüplerden oluşan set modeller ile de sizlerin memnun kalmasını sağlıyor. 56 ml’lik boyutlara sahip olan ürünleri ile yaklaşık olarak 60 defa kullanım sağlayabilen geciktirici içeriklere sahip kremler, boşalma sorunu yaşayan erkekler tarafından uzun süre boyunca kullanılabiliyor. Geciktirici krem yorumlarında partnerler arasındaki aşk dolu dakikaların daha uzun ve konforlu hâle geldiğini görebilirsiniz.

650 mg boyutunda olup 4 adet tablet yapısında bulunan tarım bakanlığından onaylı geciktirici hap modelleri, birleşmeden 2 saat önce kadar bir bardak su ile içilerek tüketilmesi tavsiye edilen ürünler arasında bulunarak etkisini kısa sürede arttıran model yapısı gösteriyor. Cinsel ilişkilerin sürelerini uzatılmasını ilk birleşimde gösteren geciktirici tabletler ve haplar, ikinci birleşmede de daha geç gelinmesine olanak sağlayarak memnun bırakıyor. Uygun aralıklarda seyreden geciktirici hap fiyatları, hemen hemen her kesimden oldukça ilgi görüyor. 12’li stick formu ile tek pakette avantajlı ürün ayrıcalığı sunan geciktirici mendil, birleşimden 15-20 dakika süre önce kullanılmaları ile etkisini gösterip istenilen cinsel hazların yaşanmasına yardımcı oluyor. Kolaylıkla cebinizde taşımanızı sağlayan mini paketler, cinsel birleşim öncesi penise sürülerek etkisini gösteriyor. Taşınabilme kolaylığı ve hijyenik ve ıslak mendil formundan dolayı fazlaca tercih edilen avantajlara sahip olan modeller, geciktirici etkisini verimli şekilde yaşamanızı sağlıyor.

İçeriğindeki birçok özel bitkinin macun yapısına getirilmesi ile oluşturulan ve hissiyatı azaltarak boşalma süresini uzatmasını sağlayan geciktirici macun modellerinden tabletlere ve mendillerden spreylere olmak üzere pek çok ürün modeli farklı tercihlerde bulunacak birçok erkeğin memnun kalmasını sağlayabiliyor. Geciktirici halka modelleri, penisin dip kısmına takılarak kan akışının kontrol altına alınmasıyla sevişme süresini uzatıyor. Partnerinizle daha uzun zamanlar geçirmenize yardımcı olacak olan ürün modelleri, üst düzey performanslar yaşanmasını sağlayacak ortamların yaratıcısı oluyor. Tercih edilecek geciktiricinin kullanma tarzına, miligramına ve çeşitli etki derecelerine bağlı olarak geciktiricilerin fiyatları farklılık içerisinde kullanıcıları ile buluşuyor. Geciktirici sprey fiyatları, etki süresinden cilt üzerinde bıraktığı hisse kadar çeşitli özelliklere göre değişiyor.

Geciktirici Ürünleri Çeşitli Güvenlik Testlerinden Geçirilerek Sunuluyor

Geciktirici Ürünleri Çeşitli Güvenlik Testlerinden Geçirilerek Sunuluyor

Çeşitli erkeksi problemlere sahip olan birçok kullanıcı zaman zaman sorunu çözme yolunda birçok adımı eksik şekilde atabiliyor. Erken boşalma probleminin etkilediği birçok erkek, eşleri ile uzaklaşıp aradaki sevgi duvarının azalmasına neden olarak aile yaşamını da tehlikeye sokuyor. Hızlı boşalmayla kaliteli yatak hayatı performansı ortaya koymamaktan muzdarip olan pek çok kullanıcı çareyi farklı ürünlerde buluyor. Partnerinin ne istediğini bilen ve çabuk erekte olup boşalan birçok kullanıcının kullanabilmesi için çeşitli geciktirici hap, krem, sprey ve mendil gibi ürünler sunuluyor. Birbirinden bağımsız şekilde farklı özellik ve etkilerle sunulan ürünler arasından ihtiyaca göre seçim yapılması mümkün oluyor.

Cinsel yaşamın daha sağlıklı olabilmesi için birçok testten geçirilerek sizlerin hayatını olumsuz yönde etkilememesi için özel olarak inceleniyor. Bitkisel formüllerle üretilmiş olmalarına rağmen yoğun formüllerinin etkisi ile dozaj aşımları yapan erkeklerin penis damarlarının zedelenmesine ve çatlamasına sebep olabilen ürünler, sağlık açısından verilen talimatlar ve kullanma yönlendirmesine bağlı olarak tüketilmeleri tavsiye ediliyor. Çeşitli kullanıcıların uzun vadede erken boşalma ortalamalarının artmasını sağlayan ürünler, çeşitli cinsel birleşme alıştırmaları sırasında kendinizi daha iyi kontrol edebilmenize olanak sağlıyor.

Etkili kullanım sonrası sorun yaşayan birçok kullanıcının problemlerini kontrol altına alması durumu ile memnuniyet yaşatan modeller, boşalma problemi yaşayan birçok kullanıcıya çeşitli ortamlarda geciktirici tavsiye ve önerilerinde bulunularak onların da memnun cinsel hayat performansı yaşamalarını sağlamalarına yardımcı oluyor. Kısa sürede etki gösteren geciktirici etkiye sahip ürünler, arzuların açığa çıkıp memnun bırakılmasına yardımcı oluyor. Çeşitli ilaçlarla kullanılmadan önce doktorlara danışılması önerilen ürünler, sizlere mutlu cinsel birleşimler sağlayan yararlar dışında etkilere maruz kalmamanızı isteyen anlayışlarla üretiliyor.

Uygun fiyatları ve birçok kullanıcının farklı şekillerde tercih edebileceği avantajlı boyutlarda sunulan geciktiriciler, her bütçeyi memnun bırakıyor. İster jel isterseniz de hap kullanımı yaparak penisinizin hissiyatını düşürüp geç gelmesini sağlayacağınız modeller, birçok farklı kullanım yapısı ile cazip ve kullanım avantajıyla sunuluyor. Tek paket şeklinde satıldığı gibi 2’li ya da 4’lü şekillerde de sizlerin karşısına çıkarılan geciktiriciler, cazip şekliyle sizlerin almasını kolaylaştırıyor. Kullanıcısının ekonomisini sarsmayan ürünler, her çiftin kolaylıkla satın alabileceği indirimli geciktirici fiyatları yapısında önünüze çıkarılıyor. Sprey, tablet, jel, krem ve mendil formundaki geciktirici modelleri içerisinden, kendi kullanım tercihine göre belirleyeceğiniz ve bütçenize uygun olan ürünlerden birini satın alarak hızlı boşalma sorununuzu çözebilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Geciktirici yorumlarına göz atarak beklentilerinizi doğru şekilde karşılayacak ürüne kolayca karar verebilirsiniz.

Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Erken boşalma sorununun önüne geçmek için tercih edilen geciktirici kremler, kendine has bir uygulama stiline sahiptir. Anestezi etkisi de bulunan bu kremler, penis üzerine uygulanır. Uygulama bölgesinin krem sürülmeden önce dikkatli bir şekilde temizlenmesi gerekir. Penisin yumuşak bölgesine bir parmak aracılığıyla yavaş, dikkatli ve nazik şekilde sürülür. Nazik masaj hareketleriyle yavaş yavaş yedirmek gerekir. Penisin baş bölgesinde oluşan hissizlik sayesinde erken boşalma probleminin başarılı bir şekilde önüne geçilir. Krem uygulandıktan 3 ya da 5 dakika sonra yaşanan ilişki sırasında, baş bölgesinden alınan hissin azalmasıyla erken boşalma probleminin önüne geçilir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan bu kremler, olumsuz bir etki yaratmayan içeriğe sahiptir. Uygulama sürecinde hassas davranmak ve kremin bölge üzerine dikkatli şekilde yayılmasını sağlamak alınan verimi artırır. Bölge üzerinde hafif bir tabakanın meydana gelmesi, kremi sürmek için yeterlidir.

Geciktirici Nerede Satılır?

Cinsel ilişki süresinin kısalmasına sebep olan erken boşalma problemi, birlikteliklerde probleme yol açabilir. Erken boşalma problemini çözmek ve birlikteliğin uzun süre boyunca devam etmesini sağlamak için geciktirici kullanımı tavsiye edilir. Kadınlar ve erkekler için özel olarak tasarlanan farklı seçenekler bulunur. Sprey, hap ya da krem şeklinde bulunan seçenekler ilişkilerde yaşanan problemleri ortadan kaldırır. Erken erekte olma ve boşalma gibi problemlerin çözülmesine katkıda bulunur. Vajina ve penis üzerine uygulanabilen harici seçenekler, ilişki esnasında partnerlerin uyumlu ve tatmin edici anlar yaşamasına yardımcı olur. Farklı formlara sahip seçenekleri Trendyol’dan inceleyip ihtiyaçlarınıza uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Geciktirici Ne Kadar Sürer?

Erken boşalma problemini çözmek için tavsiye edilen ilaçların doktor kontrolünde kullanılması gerekir. Özellikle seksoloji uzmanı doktorlar tarafından yazılan bazı ilaçlar bulunur. Geciktirici hapların genellikle günde bir adet olarak alınması tavsiye edilir. Cinsel ilişki süresini uzatan kremler, bir saate süren birliktelik yaşamanızı sağlar. Erken boşalmaya sebep olan durumları ortadan kaldıran sprey ürünler, penis üzerinde çeşitli etkilere sahiptir. Boşalma süresini 10 ile 15 dakika kadar uzatır. Kısa süre içerisinde etkisini gösteren ve erekte halinin uzun süre boyunca devam etmesini sağlayan seçenekler, keyifli bir birliktelik yaşamanızı sağlar.