Avantajlı Ürünler
Ekran Kartı
Ekran Kartı Hafızası
SSD Kapasitesi
Fiyat
Kullanım Amacı
Ram (Sistem Belleği)
HDMI
İşlemci Modeli
Garanti Süresi
Hard Disk Kapasitesi
Arttırılabilir Azami Bellek
Bağlantılar
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Cihaz Ağırlığı
Çözünürlük
Çözünürlük Standartı
Garanti Tipi
İşlemci Tipi
İşlemci Çekirdek Sayısı
İşlemci Frekansı
Temel İşlemci Hızı (GHz)
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Kapasite
Klavye
Optik Sürücü Tipi
Panel Tipi
Power Supply
Ekran Kartı Bellek Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ekran Kartı Tipi
Satıcı Tipi
"

Geforce Gtx 1080 Ti

" araması için 10 sonuç listeleniyor

GeForce GTX 1080 Ti ile Güçlü İşletim Trendyol'da!

Grafik kartı, cihaza ulaşan bilgileri daha sonra bir monitör aracılığıyla görsel olarak kullanıcıya göstermek için işlemekten sorumlu elektronik bir bileşendir. En yaygın olanı, özellikle oyun ve video düzenleme dünyasında önemli bir rol oynadıkları bilgisayar grafik kartlarından bahsetmektir. Geforce gtx 1080 ti gibi öne çıkan grafik ve ekran kartları bulunmaktadır. Geforce gtx 1080 ti özellikleri ve çok daha fazlası için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.

GeForce GTX 1080 Ti Çeşitleri

GeForce GTX 1080 Ti Çeşitleri

Geforce gtx 1080 ti kullananlar tarafından yapılan Geforce gtx 1080 ti yorumları olumludur. Bundan dolayı ürünler çoğu insanın favorisi konumundadır. Grafik kartı dediğimizde, gerekli tüm yongalar ve fiziksel denetleyicilerle birlikte baskılı devre kartı düzeneğini kastediyoruz. Özel ve entegre grafik kartı arasında ayrım yapmalısınız. Ayrılmış bir GPU, ana kart üzerindeki bir PCIe bağlantı noktasına takılan tam boyutlu bir grafik kartını ifade ederken, tümleşik olan (iGPU) işlemcinin içine girerek fazladan yer kaplamadan ve yeterli güç sağlamadan çok daha az tüketir. Bir grafik kartı, kullanıcı için çıktı görevi görür, böylece ekipmanla etkileşimi gerçek zamanlı olarak görebilir. Bir bilgisayar, herhangi bir grafik kartı (özel veya entegre) olmadan açılabilir, ancak ekranda hiçbir şey göstermez ve bu nedenle ne yaptığımızı bilemeyiz. Özel grafik kartlarının iki ana kullanım alanı, tam olarak en fazla bilgi işlem gücünün gerekli olduğu yer olan oyun oynama ve video düzenlemedir. Özel grafik kartları genellikle modellerine göre sınıflandırılır ve bu, onları üç ana gruba ayırmayı gerektirir; giriş, orta ve yüksek. Ekran kartının kategorisine bağlı olarak, ekranın çözünürlüğünü ve yenileme hızını dikkate almanın yanı sıra, bazı oyunları veya diğerlerini maksimum ayrıntıya kadar alabileceksiniz.

GeForce GTX 1080 Ti Seçenekleri

GeForce GTX 1080 Ti Seçenekleri

Geforce gtx 1080 ti modelleri oldukça fazladır. Geforce gtx 1080 ti çeşitleri beklentileri karşılayacak seçenekler vadeder. Grafik kartı, ana karta uyan bir bileşen olan video kartı olarak da bilinir. Misyonu, resimler ve video ile ilgili verilerin her birine daha iyi işlem sağlamaktır. Bu şekilde, monitörde gördüğümüz her şeyde daha iyi bir kaliteye sahip olabilirsiniz. Monitörde görülen her şeyin bu eleman tarafından işlenmesi gerekir. Bu nedenle genellikle bu unsurları arayan ana pazarlardan biri oyun sektörüdür. Kaliteli bileşenler sayesinde yüksek performanslı video oyunları oynarken daha iyi bir deneyim yaşayabilecekler. Ayrıca video veya fotoğraf düzenleme ile uğraşanlar da genellikle böyle bir bileşene ihtiyaç duyarlar. Video kartları, anakarta entegre olanlar ve harici olarak kullanılanlar olmak üzere iki türe ayrılır. Bu şekilde bilgisayarların her biri çalışma anında önemli ilerlemeler sağlayabilir. 60'ların sonunda monitörlerin ortaya çıkmasıyla birlikte iyi bir görsel öğeye ihtiyaç duyulmaya başlandı. Görüntü kalitesi sunabilen bir bileşene, bu durumda grafik kartına olan ihtiyacın ortaya çıktığı yer burasıdır. İlk modeller, daha gelişmiş modeller gelene kadar 40 x 25 piksel çözünürlük sunmayı başardı.

GeForce GTX 1080 Ti Modelleri

GeForce GTX 1080 Ti Modelleri

Misyonu grafik yönüne gitse de bilgisayarın tüm performansı oldukça artabilecektir. Bunun nedeni, işin bir kısmını CPU'dan alan kartın çalışma şeklidir. Buna ek olarak daha hızlı olan kendi video belleğini getirdikten sonra RAM'e yer verir. Diğer bileşenleri serbest bırakan bir dizi görevi yanında taşımayı bu şekilde sunabilir. Bu, performansı artırmak için bileşenler arasında çok daha tekdüze ve spesifik bir çalışmaya dönüşür. Bilgisayardaki grafikleri iyileştirmek için tasarlandığından, bu öğenin sunduğu ana fayda budur. Doğruluk artabilir, bu da video veya resim düzenleme uygulamalarının kullanımında iyileştirmelere yol açar. Ayrıca izlenen filmler, tıpkı Blu-Ray olan filmler gibi Full HD kalitesine sahip olabilir. Bu nedenle, herhangi bir görsel yönüyle birinci elden çalışanlar genellikle bir ekran kartına ihtiyaç duyarlar. Sağladıkları iyileştirmeler, bu bileşenin kurulduğu andan itibaren kolayca fark edilebilir. Daha önce de belirttiğimiz gibi video oyunları bu kartlardan yararlanan ana etkenlerden biridir. Son nesil veya yüksek kalite gerektirenler sorunsuz bir şekilde çoğaltılabilir. Geforce gtx 1080 ti fiyat seçenekleri ve çok daha fazlası için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.