Oda Termostatı kategorisinde
en çok favorilenen 6. ürün

GENERAL Ht 250 Set ''yeni Tasarım'' Kablosuz Oda Termostatı HT 250 SET

Satıcı : Libratech
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
520 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (3)
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
Kargo Bedava
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
Kargo Bedava
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
Kargo Bedava

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

GENERAL Ht 250 Set ''yeni Tasarım'' Kablosuz Oda Termostatı

  • Kablosuz bağlantı, büyük lcd backlight ekran, pil göztergesi, kolay kullanım, hassas sıcaklık ölçüm, on-Off kontrol, sıcaklık kalibrasyon ayarı
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Tip Kablosuz
  • Kontrol Tipi Digital
Şikayet Et

GENERAL Ht 250 Set Yeni Tasarım Kablosuz Oda Termostatı

Elektrikli araçlar ya da ayarlanabilir kat kaloriferi gibi kaynaklarla ısınan mekânlarda sıcaklık kontrolü konforlu bir yaşam alanı sağlar. General HT 250 set kablosuz beyaz oda termostatı da bu konforun sürekliliği için gerekir. Termostatlar özellikle bebek ve hasta odalarının sabit ısıda tutulması açısından önem taşır. General HT 250 set kablosuz beyaz oda termostatı bulunduğu mekânın sıcaklığını sürekli ölçerek ısı değişikliklerinden haberdar olmanızı sağlar. Termostat, ısıtma sistemleri ile entegre çalıştığı için ortam ısısını ayarladığınız sıcaklık ayarında stabil şekilde tutar. Sadece ısıtma sistemlerinde kullanılan General HT 250 termostat genel özellikleri şöyledir:

  • Çalışma şekli: Alkalin pil.
  • Sıcaklık ölçüm hassasiyeti: 0,1℃.
  • Boyutlar: 135 x 87 x 30 mm.

GENERAL Ht 250 Set Kablosuz Oda Termostat Özellikleri

GENERAL Ht 250 Set Kablosuz Oda Termostat Özellikleri

General HT 250 kablosuz set, oda sıcaklığının ayarlanan miktarda sabit kalması için ısıtma sistemlerine entegre olarak kullanılır. Cihaz üzerinde büyük LCD ekran bulunur. LCD ekranda ayarlanmış sıcaklık ve anlık oda sıcaklığı değerini görmeniz mümkündür. General HT 250 set dijital kablosuz oda termostatı 2 adet 1,5 V AAA Alkalin pil ile çalışır. Ürünün sıcaklık kalibrasyonunu kolay şekilde yapabilirsiniz. Termostatın açma/kapama sıcaklık farkı 0,5℃'dir. Ortamın ölçüm sıcaklığını değiştirmek için General HT 250 set kablosuz beyaz oda termostatını kalibre etmek mümkündür. Kalibrasyon aralığı -8℃ ile +8℃'dir. Kurulum ve kalibrasyon yapıldıktan sonra dilediğiniz zaman General HT 250 set kablosuz beyaz oda termostatı üzerindeki butondan sıcaklık ayarını değiştirebilirsiniz. Ürün otomatik olarak ısı kaynaklarınızın ürettiği sıcaklık miktarını değiştirerek dilediğiniz konforu sağlar.

GENERAL Ht 250 Set Kablosuz Oda Termostatı Kullanışlı mı?

GENERAL Ht 250 Set Kablosuz Oda Termostatı Kullanışlı mı?

General HT 250 set yeni tasarım kablosuz oda termostatının kurulumu ve kalibrasyonu oldukça kolaydır. Ürünü yer yüksekliğinden 150 cm yukarı monte etmeniz yeterlidir. Kablosuz oda termostatını ayak aparatı ile uygun bulduğunuz bir yere de koyabilirsiniz. General HT 250 set kablosuz beyaz oda termostatın pillerini yerleştirdikten sonra ürün kullanıma hazır hâle gelir. Termostatı kalibre etmek için ayarlama butonuna 3 saniye kadar basılı tutmanız yeterlidir. Kalibrasyonun amacı, ısıdenetirin bulunduğu mekândaki diğer termostatlarla aynı sıcaklığa getirilmesidir. Kalibre etmek için butonu saat yönünde çevirmeniz yeterli olur. LCD ekran üzerinde, kalibre edilen rakamı görene kadar butonu çevirebilirsiniz. Önerilen kalibrasyon değeri 0'dır. Butonu saat yönünde çevirdiğinizde ekrandaki rakamın değeri artar, ters yönde azalır. Oda termostatının haftalık programlama özelliği yoktur. İstediğiniz sıcaklığı butonu çevirerek ayarlayabilirsiniz.

GENERAL Ht 250 Kablosuz Oda Termostatı Nerelerde Kullanılır?

GENERAL Ht 250 Kablosuz Oda Termostatı Nerelerde Kullanılır?

General HT 250 set kablosuz beyaz oda termostatını ortam sıcaklığını ayarlayabildiğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu mekânların başında konutlar ve daireler gelir. Merkezî ısıtma sisteminin bağlı olduğu rezidanslarda termostatın kullanımı konfor yaratır. General HT 250 set kablosuz beyaz oda termostatı yorumlarına göre ürünü bölgesel ısıtma gereken yapılarda da kullanmak mümkündür. Termostatı okul ve ofislerde kullanabilirsiniz. General HT 250 set kablosuz beyaz oda termostatı kutusunun içinde masa aparatı, modem, modem enerji kablosu, piller ve vidalar bulunur. Kablosuz oda termostatının ikinci önemli parçası modemdir. Termostat oda sıcaklığını, modem ise kombiyi yönetir. General HT 250 set kablosuz beyaz oda termostatı, modeme bağlanabilir kombilerin olduğu yerlerde kullanılır. Termostat, açık hava sıcaklık ayarlamasında kullanılmaz. Termostatın röle kontak uçlarındaki akım ve gerilim, 7A ve 220V düz akım değerlerinin altında olmalıdır. Siz de bulunduğunuz ortamda konforlu bir sıcaklık tercih ediyorsanız, Trendyol'un ödeme kolaylıklarından faydalanarak General HT 250 set kablosuz beyaz oda termostatını satın alabilirsiniz.