4662 sonuç listeleniyor
KARGO BEDAVA
METINKarma Paket - 9
(1)
140,00 TL
120 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
METINKarma Paket - 1
(53)
85,00 TL
60 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
METINKarma Paket - 8
(4)
100,00 TL
90 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
BURCUErzak Kolisi
(11)
77,00 TL
53,99 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Gıda Paketleri

Zengin ürün çeşitliliği yaratan gıda paketleri, Ramazan ayında hem ihtiyaç sahiplerine sunabileceğiniz hem de aileniz için kullanabileceğiniz ürün seçenekleri sunar. Benzer şekilde Kurban Bayramı'nda da yardıma ihtiyacı olan ailelere süpermarket kategorisi üzerinden ulaşabileceğiniz gıda paketleri aracılığıyla yardım edebilirsiniz. Kuru gıdalardan içecek türlerine kadar birçok çeşidi bir araya getiren paketler, bir ailenin gereksinim duyduğu gıda takviyesini sağlar. Sıcak ve soğuk içecek türleri için uygun ürünlere de içeriklerinde yer veren Ramazan paketleri, güvenli bir şekilde yerleştirilip dizilmiş olan ürünleriyle kolay taşıma olanağı sağlar. Hamur işi yemekler ve kızartmalar hazırlarken yararlanabileceğiniz unlar yardımıyla leziz öğünler hazırlayabilirsiniz. Farklı ağırlıklara sahip un paketleri içeren koliler sayesinde börekten kurabiyeye kadar birçok tuzlu ve tatlı ürünü evinizde kolayca hazırlayabilirsiniz.

İçecek Zenginliği

Trendyol'un sunduğu alternatif kurban paketleri, sadece kuru gıda ya da sadece içecek ürünlerine ulaşabilmeniz için de uygundur. Meyve suyu çeşitlerine yer veren içecek paketleri ile besleyici ve doğal içecekler tüketebilme şansı elde edersiniz. Maden suyu ya da kola gibi soğuk olarak tüketebileceğiniz içecekler ile özellikle sıcak havalarda kolayca serinleyebilirsiniz. Trendyol'da yer alan Ramazan ve kurban paketleri aracılığıyla yağ ihtiyacınızı da karşılarsınız. Sofralık, sürülebilir yağlarla kahvaltılarınız daha lezzetli bir hâl alır. Bitkisel ve doğal özellikler taşıyan zeytinyağları, yemeklerinize ve salatalarınıza sağlık katar. Ayçiçek yağı yardımıyla kızartmalarınızı kısa zaman içerisinde rahatça pişirebilme şansı elde edersiniz. Farklı tiplerdeki makarnalara bir arada yer veren koliler, burguludan fiyonka ya da spagettiye kadar özel makarnalar pişirebilmenize yardımcı olur. Daha lezzetli bir makarna sunumu için yararlanabileceğiniz salçalar sayesinde özel soslar hazırlayabilirsiniz. Yemeklerinizde de salçanın tat ve renk verici yapısından yararlanabilirsiniz.

Organik Gıdalarla Beslenmeye Başlayın

Doğal özelliklere sahip organik gıdalar içeren paketler aracılığıyla kendiniz ve aileniz için sağlıklı yemekler hazırlamaya başlayabilirsiniz. Küp şekerler aracılığıyla çaylarınızı tatlandırabilirsiniz. Nohut içeren paketler ile nohut yemeği yapabilme şansı elde edersiniz. Kırmızı ve yeşil mercimek sayesinde çok sayıda farklı yemeği daha zengin bir içerikle hazırlayabilirsiniz. Organik olarak üretilmiş olan pilavlık bulgurlarla sofralarınızda bulgur pilavına yer verebilirsiniz. Organik gıda kolisi içerisinde bulunan baldo pirinç yardımıyla tel şehriyeli ya da sade pilavlar hazırlayıp, öğlen ve akşam yemeklerinizin arasına katabilirsiniz. Kolilerde bulunan bir diğer baklagiller üyesi olan kuru fasulye ile sucuklu, pastırmalı ya da sade kuru fasulyeler pişirip pilavla beraber tüketmeye başlayabilirsiniz. Yemeklerinize farklı bir tat katmak için biber salçası da kullanabilirsiniz. Ramazan gıda kolisi içerisindeki Medine hurmasını iftar sofralarında bulundurabilirsiniz.

Yemek Sonrasında Tüketebileceğiniz Tatlılara Sahip Olun

Gerek ara öğünlerde gerekse de ana yemek sonrasında tüketebileceğiniz tatlı çeşitleri ile beraber gıda çeşitliliği elde edersiniz. Çaylarınızı yudumlarken ağzınızda dağılacak olan taze bisküviler sayesinde lezzetli bir şekilde tatlı tüketimi gerçekleştirebilirsiniz. Farklı tahıllardan yararlanılarak üretilmiş olan bisküviler, çocukların ağız tadına uygun yapılarıyla da beğeni toplar. Kolayca dağılan ve doğal kokularıyla cezbeden bisküvilere ek olarak çikolata içeren kolilerle de çocukların beğenisini kazanan bir paket satın alabilirsiniz. Sürülebilir çikolatanın yanı sıra küçük paketler hâlindeki atıştırmalık çikolatalarla da lezzetli anlar yaşanır. Daha geleneksel bir tatlı tüketimi için farklı çeşitleri bulunan helvalara sahip paketlerden birisini sipariş edebilirsiniz. Turşu ve mezelere yer veren paketler, sofralarınızda ekstra çeşitlilik oluşturup yemeklerin lezzetini artırabilmenize yardımcı olur. Sofralık tuzlarla yemeklerinizi yerken dilediğiniz kadar tuz atabilirsiniz. Kahvaltılarınızda çocuklarınıza bal yedirebilmenizi sağlayan zengin içerikli paketler de satın alabileceğiniz ürünler arasındadır.